GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Guild Wars/Guild Wars 2 | Wątek Oficjalny | Część 101

11.09.2010
15:05
smile
[1]

Deead [ Mugen ]

Guild Wars/Guild Wars 2 | Wątek Oficjalny | Część 101

Witamy w wątku poświęconym grze Guild Wars i Guild Wars 2!

- Opis gry:

Długo przed pojawieniem się ludzi, świat Tyrii zamieszkiwała sprowadzona przez bogów rasa węży. Nie były to jednak zwykłe gady, lecz istoty poruszające się w pozycji wyprostowanej, posiadające własny język i bogatą kulturę. Ich misją było zachowanie na ziemi pokoju. Jednak ludzkość, charakteryzująca się nieograniczonym dążeniem do ekspansji, wkrótce zaczęła przejawiać ambicje do samodzielnego władania światem. Starożytne węże, utraciwszy wpływ na losy Tyrii, usunęły się z oczu ludzkości, odeszły w zapomnienie i stały się jedynie mitem...

Bogowie raz jeszcze postarali się ułatwić życie mieszkającym na Tyrii istotom i zapobiec w przyszłości zagrożeniom - obdarzyli wszystkie myślące rasy magią. I tym razem nie wzięli pod uwagę chciwości ras. Wkrótce rozpoczęły się wojny o totalną dominację nad światem. Tym razem to ludzie zwrócili się do bogów o interwencję. Ci zebrali ze świata całą magię i zamknęli ją w pięciu Kamieniach Krwi, podzielonych na cztery szkoły magii. Przez wiele lat były one ukryte przed oczami ciekawskich, jednak potężna erupcja wulkanu odkryła je mieszkańcom Tyrii na nowo. Powstałe w latach pokoju gildie, których wpływy nierzadko były potężniejsze od niejednego królestwa, zaczęły teraz walczyć o odpryski Kamieni. Przeciągające się przez kolejne lata współzawodnictwo o pozyskanie jak największej ilości magicznego kruszcu mogło zakończyć tylko jeszcze większe zagrożenie. Rasom Tyrii zaczęły zagrać przeraźliwe bestie z północy. Wkrótce walczące dotąd ze sobą gildie zjednoczyły się, by ramię w ramię bronić granic swych cywilizacji...

Ludzkość potrzebuje bohaterów jak nigdy dotąd. Czy staniesz do walki ze złem i obronisz Tyrię od zagłady?

- Opis świata Elony:

Elona, kraina Złotego Słońca, to głównie sawanny, pustynie, równiny i pustkowia. Sprzymierzone prowincje wspólnie troszczą się o dumny lud Elony. Na zachodzie leży Istan, wyspiarska kraina, pełna ruin z okresu wcześniejszego Cesarstwa elońskiego. Wschodnią prowincją jest Kourna, znana z niezwykle lojalnych żołnierzy, oddanej armii, bogatych folwarków i rolnictwa. Natomiast północne Vabbi jest domem bogatych magnatów kupieckich, tamtejsi mieszkańcy sądzą, że ze względu na swoje bogactwo i bezpieczeństwo mogą swobodnie sponsorować wiele z najsłynniejszych osiągnięć kraju.

Wszystkie cywilizowane narody czczą pięcioro prawdziwych bóstw. Zarówno na najwyższych szczytach Dreszczogór jak i w najniżej położonych dolinach Elony, ludzie wyzywają tych samych bogów. Wznoszą modły i stawiają pomniki poświęcone tym samym mocom, lecz heretycy wspominają o istnieniu szóstego, upadłego boga. Tysiąc lat temu duchowi przodkowie heretyków, Margonici, stoczyli epicką bitwę na płytkim morzu, na północ od Elony. Zniszczenie wynikłe z tej bitwy spowodowało wyjałowienie wielkich obszarów, obecnej Kryształowej Pustyni. Wzmocnieni błogosławieństwem swego mrocznego boga, Margonici wypowiedzieli wojnę Pięciorgu – niszczyli kaplice i bezcześcili świątynie. Jednak, pomimo mocy jakie posiedli dzięki straszliwym przeobrażeniom, ich armia została unicestwiona, a fałszywy bóg wygnany do Krainy Cierpienia.

Słoneczne Włócznie gotowe są do boju i to ty będziesz je prowadzić. Niebezpieczeństwo jest o wiele większe, niż ktokolwiek sądził. Tuż za granicą znanego nam świata rośnie w siłę pradawny koszmar. Twoja wyprawa zaprowadzi cię we wszystkie zakątki ogarniętego zamętem kraju, od istańskich wiosek po pałace potężnych vabbiańskich książąt. Twoja postać, ramię w ramię z innymi śmiałkami, musi odeprzeć ciemności, nim nastanie wieczny Zmierzch.


- Wymagania sprzętowe:

- Minimalne:
* Windows XP/2000/ME/98
* 800 MHz Pentium III
* 256 MB RAM
* ATI Radeon 8500, GeForce 3 lub 4 MX z 32MB pamięci
* 2+ GB miejsca na dysku
* Połączenie z internetem
* DirectX 8.0

- Zalecane:
* Windows XP/2000/ME/98
* Pentium III 1GHz
* 512 MB RAM
* ATI Radeon 9000, GeForce 4 Ti Series z 64MB pamięci
* 2+ GB wolnego miejsca na dysku
* Połączenie z internetem

(Mała uwaga: Aktualnie gra zajmuje 3-4 GB i cały czas się rozrasta ;))

- Data premiery:

Guild Wars Prophecies
* Świat: 28 kwietnia 2005r.
* Polska: 16 czerwca 2005r.

Guild Wars Factions
*Świat/Polska: 28 kwietnia 2006

Guild Wars Nightfall
*Świat/Polska: 27 października 2006

Guild Wars Eye of the North
*Świat/Polska: 31 sierpnia 2007

Guild Wars 2
*Świat/Polska: kiedyś na pewno wyjdzie (TBA)

- Przydatne Linki:

Guild Wars
* Strona oficjalna -
* Największa Polska strona poświęcona GW i GW 2 -
* Mapy i zadania na anglojęzycznej wersji GOL'a -
* Mapy i zadania - kolejna przydatna stronka -
* Jeszcze inny spis zadań -
* Umiejętności rozpisane na poszczególne klasy -
* Trenerzy umiejętności -
* Zadania premiowane umiejętnościami -
* Zdolności Elitarne (z podziałem na klasy) -
* Przewodnik po wydobywaniu materiałów z przedmiotów -
* Gdzie i jakie zbroje i dodatki możemy sobie zapewnić -
* Największe kompendium wiedzy o Guild Wars -

Guild Wars 2
* Strona oficjalna -
* Największa Polska strona poświęcona GW i GW 2 -
* Oficjalna strona i blog ArenaNet - -
* Twitter ArenaNet i GW 2 - -
* YouTube ArenaNet -
* Guild Wars 2 Guru -
* Kompilacja materiałów z Gamescom (bardzo dużo filmików) -
* Kompilacja link'ów z najróżniejszymi materiałami na temat GW 2 -
* Kompilacja materiałów z PAX -

FAQ (Frequently Asked Question) - czyli często zadawane pytania - zapraszam do odwiedzenia i dokładnego przeczytania tych pytań i odpowiedzi, które są pod linkami:

- Guild Wars FAQ (PL)

- Guild Wars Factions FAQ (PL)

- Guild Wars Factions FAQ (EN)

- Guild Wars Nightfall FAQ (EN)

- Pytania i odpowiedzi dla nowych osób i nie tylko ;)

GOLowi miłośnicy Guild Wars: (ksywka z forum | imię w grze | nazwa gildii)


........



Uwaga! Aby zostać dopisanym do listy publikujemy post zawierający tylko pogrubioną ksywkę!! Nie kopiujemy całej listy, bo jest już bardzo długa ;)

Zapraszamy do zabawy!

Link do poprzedniego wątku:

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=10275578&N=1


Guild Wars/Guild Wars 2 | Wątek Oficjalny | Część 101 - Deead
11.09.2010
15:06
[2]

Deead [ Mugen ]

Dodałem trochę linków z materiałami do GW 2.

Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś ciekawe, macie 1h na to abym dodał do wstępniaka.

11.09.2010
15:19
smile
[3]

cronotrigger [ Lechia Gdansk ]

Powitać w nowej odsłonie.

11.09.2010
15:19
[4]

the_Night [ nie cierpię tolerancji ]

Guild Wars/Guild Wars 2 | Wątek Oficjalny - nice! ;)

11.09.2010
17:30
[5]

kil69 [ Senator ]

Co do mini korzystając z innego źródla dowiedziałem sie, ze czesc pluje co jakis czas czyms co jest odpowiednikiem run w GW. Inne zas potrafią trzymać smieci.

11.09.2010
19:39
smile
[6]

Lt.Matts [ Epitaph ]

Piersi!

11.09.2010
19:42
[7]

Reaper1996 [ Generaďż˝ ]

Witam wszystkich. Zainteresowałem się grą Guild Wars 2 i prosiłbym o jakieś wprowadzenie o co tam chodzi, jakieś klasy postaci, rasy itp. Wiadomo już może kiedy będzie premiera ? Do jakiego mmo można ją porównać ?

11.09.2010
19:47
[8]

Dycu [ zbanowany QQuel ]

Pytanko - czy są gdzieś wiarygodne informacje JAK DOKŁADNIE będzie wyglądało PvP w GW2?

Głównie moje pytanie odnosi się do ligowych GvG, aczkolwiek z chęcią poczytałbym też o arenach, oraz jak do PvP ogólnie odnosić się będzie brak Monka (Bo z tego co pamiętam w tej części go nie będzie?)?

Po prostu zastanawiając się czy spisać tą gre ostatecznie na straty chciałbym w końcu znaleźć jakieś rzetelne info odnośnie interesujących mnie aspektów gry...

11.09.2010
20:36
[9]

kil69 [ Senator ]

13.09.2010
16:50
smile
[10]

kil69 [ Senator ]



na 2 stronie tego wywiadu jest co nieco o HoM'ie. Izzy przetłumaczył "very soon" z podanego przeze mnie cytatu na "next couple of months" czyli nie aż tak "very". Co do reszty mozna było sie tego spodziewać.

13.09.2010
17:39
[11]

Gmp3 [ Chuck ]

Głównie moje pytanie odnosi się do ligowych GvG, aczkolwiek z chęcią poczytałbym też o arenach, oraz jak do PvP ogólnie odnosić się będzie brak Monka (Bo z tego co pamiętam w tej części go nie będzie?)?

Brak monka? To kim ja będę grać?! Mam nadzieję, że nie zostało to oficjalnie potwierdzone.
Ujawnione już postacie kompletnie nie pasują do mojego stylu gry. Mam nadzieję, że pojawi się coś w rodzaju monka/priesta, shamana czy druida.

13.09.2010
17:41
[12]

Serek55 [ Sercio Polski ]

Ujawnione już postacie kompletnie nie pasują do mojego stylu gry. Mam nadzieję, że pojawi się coś w rodzaju monka/priesta, shamana czy druida.

To nie World of Warcraft :|

I to oficjalne od pewnego czasu, że monka nie będzie, za to każda klasa będzie posiadać jakieś tam skille leczące.

13.09.2010
22:17
[13]

TeadyBeeR [ Legend ]

Beznadzieja jak nie bedzie monka. Caly urok GW byl w patrzeniu sie wczerwone paseczki. :D

13.09.2010
22:18
[14]

Inquisitio [ Pull the trigger ]

Opłaca się dopisywać na listę czy już jej od dawna nie ma ? :D

13.09.2010
22:24
smile
[15]

Matt [ I Am The Night ]

Nie wiem czy od dawna, faktem jest ze jej nie ma - prawda jest taka, ze zainteresowani bywalcy tego watku, ktorzy nadal graja w GW i bez listy wiedza kto oprocz nich gra, a calej reszty to nie obchodzi ;)

14.09.2010
17:31
[16]

Xenrocs [ Pretorianin ]

Oj modle się żeby był rytualista.Chociaż pewnie nie mam co liczyc bo to kontynent Tyrii.
W GW grałem parę lat ale już od 2 lat nie grałem.Muszę koniecznie wrócić.Cały ten klimat GW.
Swoją drogą, GW 1 ma chyba najładniejsze artworki wśród gier komputerowych.

23.09.2010
21:35
smile
[17]

Piotrasq [ Legend ]

Nabiłem 29 tytuł. I teraz mam dylemat: albo 2500 goldów, albo 1800 chestów, albo 6 poziomów kurzicków.
Co będzie szybciej ? Zna ktoś ewentualnie ciekawe trasy chestrunów ?

23.09.2010
21:49
[18]

Lt.Matts [ Epitaph ]

Szybko Piotrze... :)

23.09.2010
22:18
smile
[19]

Piotrasq [ Legend ]

Się starałem.

24.09.2010
01:03
[20]

kil69 [ Senator ]

Ludzie biegaja na kolroyu..czy jak tam sie go pisze..




Jak by co. Nie biegałem na tych runnach więc sie nie wypowiem na ich temat ];> (sam biegałem na The mirror of Lyss)

Co do tego co najszybciej..jeżeli nie brak Ci kasy to ładuj w goldy - kupienie 7=5k wiele nie zajmie. Patrząc przyszłościowo (jeżeli masz zamiar wbijac sobie do HoMa title) to wpierw TH a później goldy. Zejdzie dłużej z wbijaniem goda, ale później będzie łatwiej.

24.09.2010
14:12
smile
[21]

Piotrasq [ Legend ]

Jednak goldy. Myślałem, że będą z tym problemy, ale wczoraj w nocy w ciągu pół godziny kupiłem setkę.
Powinno szybko iść :)

24.09.2010
20:25
smile
[22]

Piotrasq [ Legend ]

Po całodniowym spamowaniu w Kamadanie znudziło mi się. To jest nawet gorsze niż nabijanie drunkarda :D
Przerzuciłem się na chestruny - Kilroy jest świetny. Dobiegnięcie do chesta zajmuje 20-30 sekund. Co prawda dziadostwo leci, ale za to szybciorem.

26.09.2010
01:17
smile
[23]

kil69 [ Senator ]



Niezła akcja. Jeżeli serio prawda, ze dostał za flejm to AN mógł odczekać w końcu nic by sie nie stało a tak uwalili 7 innych osób

Edit. - bo screena ktos ununął

26.09.2010
11:36
smile
[24]

Piotrasq [ Legend ]

Ale o co cho ? Bo ja w PvP, to nie teges :)

26.09.2010
11:42
[25]

Lt.Matts [ Epitaph ]

Ban w HoH'u

26.09.2010
11:53
[26]

Piotrasq [ Legend ]

No i ?

26.09.2010
11:55
[27]

Lt.Matts [ Epitaph ]

No i teraz 7 osób straciło trochę czasu, które poświęciło by dojść do ostatniej walki i stanąć w szranki o pkt., gdyż przegrają niechybnie ^ ^

26.09.2010
12:06
smile
[28]

Frogus121 [ RAKIET FJUEL ]

Gdzie tu HoH? Toż to GvG, finała MaTa. :‹

26.09.2010
12:08
[29]

Vaerin [ Balls of Steel ]

Szkoda że z observa zniknęło to :(

26.09.2010
12:13
[30]

Lt.Matts [ Epitaph ]

Przesłanie to samo: elita, ban, przegrywają, płacz.

26.09.2010
12:29
[31]

kil69 [ Senator ]

Nie to samo. Bana bez problemów można zoabaczyć choćby w kama. Był to final mAT więc co jak co, ale najbardziej zaawansowane PvP w GW. No i nagroda za jego wygranie też nie bez znaczenie 4,5k (dla każdego) reward pointsów. Więc nie to samo co ban w HoH'u

26.09.2010
12:35
smile
[32]

Lt.Matts [ Epitaph ]

Jak chcecie. PvP to dla mnie czarna dziura.

03.10.2010
17:41
[33]

Vaerin [ Balls of Steel ]

Orzesz kur

03.10.2010
18:10
[34]

Piotrasq [ Legend ]

Ja nawet do 5k nie dobiłem :)

03.10.2010
18:15
[35]

Vaerin [ Balls of Steel ]

ja dobiłem do 5k i się nie ciesze z tego powodu.

03.10.2010
23:53
[36]

kil69 [ Senator ]

Jakis miesiac temu bylo pisane o tym, ze ktos ma 20k age w Lineage II i zada od NCsoftu zadosc uczynienia za to, ze nie napisali, ze gra moze uzalezniac :)

Co do tematu: sporo tego ma :) Najwiecej ile widzialem wbite przez polaka to jakies 16k. standardem jest miedzy 3 a 5k

04.10.2010
00:19
[37]

TeadyBeeR [ Legend ]

Standardem czego?

04.10.2010
11:41
smile
[38]

Matt [ I Am The Night ]

Nom, Teady wbil tylko skromne 2 tysiace ....bo byl zajety robieniem 150tys punktow na Xbox Live! ;)

04.10.2010
21:14
smile
[39]

TeadyBeeR [ Legend ]

Hehe, nawet udalo sie dobic do 2.5k. ;)
Po prostu nie wiedzialem, ze tak malo gralem w GW.

04.10.2010
21:15
smile
[40]

Piotrasq [ Legend ]

Ja mam dokładnie 4657 :)

04.10.2010
21:21
smile
[41]

Matt [ I Am The Night ]

"udalo sie dobic do 2.5k" = "nie wiedzialem, ze tak malo gralem w GW" ?

04.10.2010
21:27
smile
[42]

TeadyBeeR [ Legend ]

No czytalem gdzies, ze 3-5k to taki standard w GW. Jak widac nawet minimum nie wyrobilem.

04.10.2010
21:31
smile
[43]

Matt [ I Am The Night ]

Eh, te wspolczesne normy.... jak ja bylem młody... ;)

07.10.2010
21:20
[44]

Deead [ Mugen ]

Na to wygląda, że będzie crafting.

08.10.2010
17:15
smile
[45]

kil69 [ Senator ]



łapać!

08.10.2010
17:39
smile
[46]

Lt.Matts [ Epitaph ]

Zajebiozaaaa

08.10.2010
18:10
[47]

Matt [ I Am The Night ]

41/50

....musze poszukac jakiego FAQa jak to to przelicza, bo np za minipety i fellowship dostalem po 7/8 a bylem pewien ze wszystko mialem wymaksowane ...no chyba, ze trzeba miec 150 minipetow....

[edit]

OK, juz wiem, 50 minipet'ow na i brakujacy MOX, zaraz nadrobimy ;)
....moze nawet do 45 uda sie dociagnac.

PS - Kil - 49/50 - impressive!

08.10.2010
18:16
[48]

Vaerin [ Balls of Steel ]

36 :/ O 10 gorszy od froga :/
Niech cie licho.


Kil nieźle przynołlajfił :D

08.10.2010
18:22
[49]

Matt [ I Am The Night ]

cholera, mialem na dzisiejsza noc w planach sesje z ME2, ale czuje ze bede gonil brakujace elementy tego HoMa ...sorry Shephard ;P

08.10.2010
18:25
smile
[50]

kil69 [ Senator ]

you made my day :D

Gdybym wiedzial ze bedzie tak to wygladalo to bym sobie kupil IG dedi a nie mini po 2ke :D


Guild Wars/Guild Wars 2 | Wątek Oficjalny | Część 101 - kil69
08.10.2010
18:39
smile
[51]

Matt [ I Am The Night ]

seriously, you crazy

08.10.2010
19:00
smile
[52]

Deead [ Mugen ]

Widać, że będę miał co robić :D

08.10.2010
19:07
[53]

yasiu [ Legend ]

a ja -> :)

co moge szybko dobic?


Guild Wars/Guild Wars 2 | Wątek Oficjalny | Część 101 - yasiu
08.10.2010
19:15
[54]

Vaerin [ Balls of Steel ]

złap black moe i dodaj do homa + 2 będziesz mieć

08.10.2010
19:17
[55]

Matt [ I Am The Night ]

ok, jest 44 ....i teraz pytanie za 10 punktow - kto:
a) ma na zbyciu armbrace of truth / tormented weapon
b) chce sie bawic w quest po zaliczeniu ktorego mozna wyhaczyc bronie oppresorow (choc nie mam nawet pojecia co to za jedne ;))?

08.10.2010
19:26
smile
[56]

kil69 [ Senator ]

Zdechłu kurczak owni wszystko :)

08.10.2010
19:26
[57]

yasiu [ Legend ]

[54] ke? :D

08.10.2010
19:26
[58]

Deead [ Mugen ]

Matt ja do b się zgłaszam.

08.10.2010
19:36
[59]

Matt [ I Am The Night ]

Deead - taka mialem nadzieje ....ale potrzebujemy jeszcze kogos, kto jest troche bardzie kumaty od 2 zardzewialych weteranow.
Kto sie zglasza? Kil, w grze zrobiles juz wszystko, boostniesz nas? ;)

[edit]

Yasiu -
tego zwierzaka zlapac masz ;)

08.10.2010
19:42
[60]

Deead [ Mugen ]

Sky'a może naciągnę. Niestety chłopak po 3 operacjach, ale mam nadzieję, że się załapie wieczorem jak się umówimy na kiedy.

08.10.2010
19:53
smile
[61]

Matt [ I Am The Night ]

Niestety chłopak po 3 operacjach

WTF?!

08.10.2010
20:03
smile
[62]

Piotrasq [ Legend ]

Opresorzy są dosyć łatwi, ale finalnej bitwy nie da się zrobić samemu z herosami.

08.10.2010
20:15
[63]

Deead [ Mugen ]

Ano coś tam mu się zrobiło z tyłem. Dokładnie nie chciał mówić to i ja się nie pytałem. Chyba w domu już odpoczywa z dobry miesiąc czy dwa. Chyba nawet już niedługo do roboty wróci.


Tak przeglądam prezenty w poszukiwaniu zielonego mini peta do HoM'a, a tu z paczki mi wyskoczył Eye of Janthir :D

08.10.2010
20:21
[64]

Matt [ I Am The Night ]

Piotrasq - na guildwiki widze, ze to chyba caly chain - dlugie to?
Trzeba miec bo tego zaliczone war in kryta?

Deead - jesli dzis sie nie zgramy, to jutro raczej nie dam rady, ale w niedziele powinienem moc - wysle Ci na @ nr komorki - wyslij mi esesmana jak sie ze Sky co do terminu dogadacie.

08.10.2010
20:27
[65]

yasiu [ Legend ]

jakby kto cicha cme widzial w grze czy cus - niech sie do mnie na maila odezwie (yasiu071 na gmailu) - mieszkam blisko, odwiedzilbym go

08.10.2010
20:37
[66]

Piotrasq [ Legend ]

Matt - dosyć długie. Sporo latania po Krycie jest. A "War in Kryta", to jest właśnie droga do broni Opresorów :)

yasiu ---> ja gram z Ćmą - dam mu znać.

08.10.2010
20:48
[67]

kil69 [ Senator ]

matt-> jutro odpada impreze mam. Jak coś to pisz na gg w niedziele jeżeli będzie aktualne.

eeee...WiK tak naprawdę nie musisz robic. Wystarczy te 60?100k nie wiem po ile to chodzi i kupić samego weapona, a to liczy sie do hom'a

08.10.2010
20:52
[68]

Matt [ I Am The Night ]

No ładnie, jak trzeba bedzie war in kryta robic, to zanim sie z Deeadem i Sky wyrobimy to sroda bedzie ...ale spoko, do premiery "dwojki" jeszcze chwila ;)

08.10.2010
20:55
smile
[69]

Serek55 [ Sercio Polski ]

Aj aj....

Tylko 16/50.
Sądzę że za niedługo czeka mnie dużo roboty :)

08.10.2010
21:06
[70]

kil69 [ Senator ]

Matt-> oppresor's weapons to zadne problem kwestia kasy, ale widze,, ze brakuje Ci titla PvP - sprawdź czy liczy sie chocby zaischen ew. kurzyck/luxon wtedy byś miał latwo.

Ogólnie ciekawi mnie pozostała 20 - co to tak naprawde będzie biorąc pod uwagę, ze jak sie ma powyżej 30pkt to pisze "All reward items unlocked!" czyli jak ? no more items ? Ponadto wymagania ustawione sa dosc nisko, oczywiscie mozna bylo sie tego spodziewac, ale zeby chocby god'a nie było? - dziwne. Ponadto nie ma zadnej wzmianki o nadchodzacych contentach - kolejna faza GW:B w Cantha czy inne, moze zwiększą to ilosc możliwych do zdobycia pkt?

08.10.2010
21:56
[71]

Matt [ I Am The Night ]

Z kasa nie ma problemu, kupilem dzis matsy na brakujacy armor i ciagle mam ~750 platynek i pare ecto, od biedy moglbym tez sprzedac mini kuunvie, albo oni, skoro i tak nie bede mogl ich zabrac do sequela - na kilka sztuk broni by starczylo ....ale jak na questy zbierze sie fajna ekipa, to chetnie sie pobawie zamiast spamowac WTB w kamadanie.

08.10.2010
22:07
[72]

Piotrasq [ Legend ]

Ja nie mogę sprzedać Opressor Sworda za 45k, więc ceny są trochę niższe :)
A tak w ogóle to mam 39/50 :P

08.10.2010
22:18
[73]

Matt [ I Am The Night ]

Piotrasq - jezeli nie mozesz, a chcesz go sprzedac, to ja chetnie kupie.

...kupie tez z-keys w ilosci od 0 do 200 - jesli ktos ma to badziewie na zbyciu, prosze o info.

08.10.2010
22:28
smile
[74]

Piotrasq [ Legend ]

O kurrr... właśnie wlazłem na guru, żeby wycofać aukcję na tego sworda i okazało się, że właśnie poszedł za 60k - a nie widziałem żadnego maila.
Sorry Matt :(
Żeby nie było, że sobie fantazjuję :

Prawdopodobnie ludziska poczytali sobie te kalkulatory, bo nikt się nim nie interesował od dwóch tygodni...

08.10.2010
22:31
[75]

Matt [ I Am The Night ]

Spoko loko - mysle, ze po wprowadzeniu tej informacji o tym co jest do czego w HoM ceny wszystkiego pojda w gore, tak wiec kolo ktory kupil po 60k tez pewnie zaciera rece ;)

08.10.2010
22:35
smile
[76]

Piotrasq [ Legend ]

Ale to udowadnia, że warto się pomęczyć w War in Kryta :)
Mam też laski dla rytka i elema, ale podobają mi się i ich nie sprzedaję.

08.10.2010
22:43
smile
[77]

kil69 [ Senator ]

mnie ino ciekawi co sie stanie z minipetami tak naprawde.

08.10.2010
22:45
[78]

Matt [ I Am The Night ]

Jeszcze 1 pytanie - po ile teraz wlasciwie chodza z-keye?

08.10.2010
22:47
[79]

Piotrasq [ Legend ]

Ja niestety w pogoni za tytułami zapomniałem o zakupie piątego rocznika - teraz pewnie wszystko pójdzie w górę :)

08.10.2010
22:48
[80]

baso [ Konsul ]

Jak można w tej grze porządnie zarabiać?? przeszedłem 3 kampanie prop-zabójca, faction-zabójca,rytualista i nightfall-wojownik

08.10.2010
22:53
[81]

Matt [ I Am The Night ]

Baso - handlując albo farmiac - w obu przypadkach musisz wiedziec co akurat sie sprzedaje ...jesli masz na zbyciu bronie oppresorow / tormented / z-keye, to moze wlasnie trafiles klienta ;)

09.10.2010
02:39
[82]

Azeldoh [ Chor��y ]

Tylko tak wtrącę :)
Wielu ludzi sądzi, że gw umiera/umarło itd. A tu proszę - jeden, tak naprawdę mało znaczący dodatek i jednak okazuje się, że coś jednak może być z naszego starego gw.
Najbardziej zdziwił mnie fakt, że dzisiaj połowa mojej od dawna martwej friends listy była online. Oraz ilość postów jakie pojawiły się wszędzie w odpowiedzi na tę wiadomość. Nie wspominając nawet o tym wątku, w którym taki zalew postów był ostatnio chyba tylko przy wprowadzeniu hero/nowej części gry :)
Jeśli tak miałyby wyglądać co ciekawsze dodatki, to szczerze wątpię, że gw umrze niedługo po premierze gw2 :)
ps. 44/50 :)
ps2. wiem, że ma to zwiazek z gw2 itd. ale niektórzy po prostu wrócili do gry, gdy zobaczyli, że jednak coś się z nią dzieje :)

09.10.2010
03:26
[83]

Ambitny Łoś [ Wielki Przedwieczny ]

Jak byłem w Eye of the North to tłumy biegły do HoM :)

09.10.2010
07:45
[84]

Frogus121 [ RAKIET FJUEL ]

No to wracam do GW w ten weekend. :D

09.10.2010
08:33
[85]

Matt [ I Am The Night ]

Ten wczorajszy zryw jest raczej chwilowy - kazdy chce zobaczyc co moze dostac w GW, ile mu brakuje zeby dostac cos wiecej i ile czeka go w zw z tym roboty - polowa z tej grupy zniecheci sie po weekendzie, reszta bedzie odpadac stopniowo, takze na zaden powazny renesana bym nie liczyl ...ale naprawde fajnie, ze aNet w koncu powiedzialo co i jak z tym naszym "dziedzictwem".

09.10.2010
11:17
[86]

kil69 [ Senator ]

A i owszem bedzie to bardzo krótkotrwały zryw choćby z tego względu, że wymagania są naprawde symboliczne. Do tego należy dodać, ze podobno pozostałe 20 to tytuły i nic więcej nie wiem ile w tym prawdy, ludzie twierdzą to na podstawie tego, ze powyżej 30 pisze "All reward items unlocked! "

09.10.2010
11:55
[87]

Matt [ I Am The Night ]

To fakt, wyciagniecie 30 punktow potrzebnych do odblokowania wszystkich bonusowych broni / petow nie powinno byc wiekszym problemem dla kogos kto kto gral w GW troche bardziej powaznie niz casualowo ...prawde mowiac, jesli zdobede te 200 z-keys, to 50 punktow mam w kieszeni, kwestia jest wiec tylko to, czy starczy mi na nie kasy bez koniecznosci wracania do gry i zabawy w handel na powanie.

09.10.2010
13:23
[88]

yasiu [ Legend ]

zapodaj ktoś jakiegoś guide do tego moa. to - - nie działa, gość nie daje mi questa, mowi tylko ze go wystraszylem bo myslal, ze jestem black moa :(

09.10.2010
13:58
smile
[89]

kil69 [ Senator ]

matt-> Jeżeli sprzedasz oni to owszem - waty jest dosc sporo...a przynajmniej był :)

09.10.2010
15:50
[90]

Lt.Matts [ Epitaph ]

yasiu-> a nie wykonałeś go już? Moa powinien być w dolince w Ferndale kawałek od wyjścia z fortu

09.10.2010
16:54
smile
[91]

Piotrasq [ Legend ]

Ja już czwarty raz Moa nie będę robił. Zbieranie Skree Wings do szału mnie doprowadzało.

09.10.2010
18:13
[92]

Deead [ Mugen ]

Jeśli potrzebujecie Black Moa, wystarczy jak wejdziecie do Ferndale z osobą, która już quest skończyła. Na spokojnie bez robienia questów można sobie Moa złapać.

09.10.2010
18:18
smile
[93]

Deead [ Mugen ]

Ma ktoś na zbyciu 65 Jadeite i 33 Bolts of Damask?

09.10.2010
18:45
[94]

CocaineSilkk [ V8 ]

Panowie a jak tam Warrior stoi? Bo nie grałem z rok albo i 2 lata. Słyszałem że ostatnio słabo i nikt warków do niczego nie potrzebuje :/ W sumie na te elitarne lokacje (zapomniałem nazw LOL) to chodzić nie musze bo obsi armor mam, obsi edge też i inne bajery. Jedynie kasy trochę muszę zarobić żeby pokupować brakujące pety i destroyer weapons bo porozdawałem jak kończyłem grać. Tak sobie patrzę na ten kalkulator i mam 12 punktów, może coś bym znowu pograł żeby dobić do 20 :)

09.10.2010
19:20
[95]

Deead [ Mugen ]

Do zdobycia zostało mi 60 Jadeite. Zgłaszać się jak ktoś ma jakieś na zbyciu.

09.10.2010
19:38
[96]

Frogus121 [ RAKIET FJUEL ]

Mam 4, zawsze coś. :)

09.10.2010
21:02
[97]

kaszana16 [ Pretorianin ]

A ja mam 15, ale do końca dnia nabije do 20.

A jak myślicie, co najbardziej się będzie opłacało za te pkt brać? Zbroje, minipety, bronie czy tytuły?

09.10.2010
22:41
[98]

kil69 [ Senator ]

skasznaoO_> jeżeli masz 15pkt to masz 15pkt i tyle, zdobędziesz wszytko co masz wypisane 1 tyvch 15 pkt

10.10.2010
00:23
smile
[99]

Deead [ Mugen ]

Me in HoH!

Niestety nie udało się wygrać, jeden nam odpadł i w 7 byliśmy :(


Guild Wars/Guild Wars 2 | Wątek Oficjalny | Część 101 - Deead
10.10.2010
00:34
[100]

Matt [ I Am The Night ]

A dobiles w koncu do R6?

10.10.2010
07:06
[101]

Deead [ Mugen ]

Jeszcze nie, ale chyba wczoraj z 10-15pkt sobie nabiłem. Grać długo też nie grałem.

10.10.2010
12:37
smile
[102]

Frogus121 [ RAKIET FJUEL ]

KOREAN GRIND @_@


Guild Wars/Guild Wars 2 | Wątek Oficjalny | Część 101 - Frogus121
10.10.2010
15:50
smile
[103]

Matt [ I Am The Night ]

gz!

10.10.2010
19:35
[104]

kaszana16 [ Pretorianin ]

Mam już 20 pkt, nabiłem od wczoraj z 15. A jak to jest, dostanę wszystkie rzecz, które są do 20 pkt, czy te punkty będę wydawał na te rzeczy (w sensie, że np. mogę wziąć coś za 12 pkt i coś za 8 pkt, i tyle)?

10.10.2010
19:51
[105]

Frogus121 [ RAKIET FJUEL ]

Ile masz punktów, tyle masz rzeczy. To by było bez sensu, że się kupuje za te punkty, cnie?

10.10.2010
21:45
smile
[106]

Lt.Matts [ Epitaph ]

"cnie" to taki skrót od "zacnie"? czy od cnoty?

10.10.2010
21:50
smile
[107]

Frogus121 [ RAKIET FJUEL ]

Od "nieprawdaż".

10.10.2010
21:55
smile
[108]

Lt.Matts [ Epitaph ]

Byłem blisko

12.10.2010
14:42
[109]

sonyrlz [ Chor��y ]

Witam, chciałbym was się o coś zapytać. Otóż posiadam tylko propha i fc, ale mam zamiar zakupić gwen (tak chodzi o bonusy w gw2 :p) i tu pojawia się moje pytanie. Czy będę mógł moją obecną postać wraz z wszystkimi tytułami, broniami, armorami i minipetami (undead) przypisać do hom'a?

12.10.2010
15:21
[110]

Matt [ I Am The Night ]

Tak

[edit]

...to tak w najwiekszym skrocie, a w wersji rozszerzonej - nie ;)
Do HoMa mozesz przypisac postac na levelu 20, z wymaksowanymi (albo doprowadzonymi do scisle okreslonego poziomu - wiecej info na wiki) tytulami. Do HoMa moza tez przypisac tylko elitarne armory i tylko 3 typy broni - tormented, destroyers' i opprossor's, jesli wiec jestes kolekcjonerem oldchoolowych broni bez inskrypcji itp, to bedziesz rozczarowany.

12.10.2010
15:54
[111]

sonyrlz [ Chor��y ]

Ok, a co z mini-petami (undead)?

12.10.2010
17:02
[112]

kil69 [ Senator ]

wszystkie dostepne w grze. musisz miec ponadto jakies dywany (nie pamietam jak to sie zwie) zdobywasz w czasie przechodzenia fabuły gwen.

12.10.2010
17:15
[113]

yasiu [ Legend ]

wkurza mnie to war of kryta... zebym musial farmic jakies skalefiny co by zupe zrobic... skandal. nie ma ktos zarcia i picia do oddania? :D

12.10.2010
18:22
[114]

kil69 [ Senator ]

Nie wiem kto Ci powiedzial, ze trzeba to robic by rozpoczac WIK, ale korzystasz dziwnych źródeł.

12.10.2010
19:56
[115]

Tomkow [ Konsul ]

Nie ma ktoś do sprzedania Armbrace of Truth albo jakiś broni typu Destroyer, Tormented czy Oppressor? Zbroje dla herosów też bym kupił, bo nie mam dla wszystkich.

12.10.2010
20:19
smile
[116]

Deead [ Mugen ]

Aż się pochwalę, że pierwszy raz coś wygrałem na GOL'u w konkursie :D Drakensang będzie mój!!


yasiu -->

12.10.2010
20:29
[117]

Matt [ I Am The Night ]

Deead - gz!

Tomkow - jaka postacia grasz? Dobrze pamietam, ze wojownikiem? Z Deeadem i jeszcze 1 kolega z gildii robimy wlasnie wieczorami questy na opproessor's weapons - jesli zgralibysmy sie czasowo, moze mozna by podzialac razem.

12.10.2010
21:05
smile
[118]

Piotrasq [ Legend ]

Czyżby Vabbian Armory też się wliczały do HoHa ? Tydzień temu nikt nie chciał kupować rubinów i szafirów za 4500, a dzisiaj sprzedałem ze 40 po 9k. I jeszcze błagali o więcej.

12.10.2010
21:09
[119]

Frogus121 [ RAKIET FJUEL ]

Tak, wliczają się.

12.10.2010
21:23
[120]

yasiu [ Legend ]

kil - nie muszę tego romansidła przejść, żeby dojść do tego: Exit Eye of the North to Ice Cliff Chasms to view Evennia and the Ebon Vanguard.?

deead - z tego samego korzystam :)

12.10.2010
21:38
[121]

kil69 [ Senator ]

Oczywiście, ze nie te dialogi (z HoM'a) sa tylko smaczkiem fabularnum.

Tu: w akapicie "War in Kyrta" jest niezbędne do zakończenia WiK i zarazem otrzymania możliwości wymiany medalików na weapona.

12.10.2010
21:48
[122]

Tomkow [ Konsul ]

Matt - gram mniszką. Ale mógłbym i dociągnąć wojownika.

12.10.2010
21:55
[123]

Matt [ I Am The Night ]

Dla healera zawsze znajdzie sie slot ;)

....musimy tylko sie teraz jakos ugadac kiedy ruszamy w "drugą rundą" - wczoraj skonczylismy chaina na mainach, teraz czas na alty, bo kazdy z nas potrzebuje broni kilka sztuk.
Deead - robiliscie cos dzis ze Sky'em?

12.10.2010
22:06
[124]

Deead [ Mugen ]

Nie, cały dzień go nie widziałem.

13.10.2010
00:03
[125]

Yemet [ Konsul ]

Moglby ktos mi podac przyblizone ceny mini palawa joko i mini jora.
BTW, jest ktos w jakijs spoko, w miare aktywnej gildii?

13.10.2010
07:02
[126]

Indoctrine [ Her Miserable Servant ]

Po kilku latach gry mam 11/50 w tym szpanerskim czymś :(
Nie opłacało się grać tylko ot tak, trzeba było grindować różne achievy....

Teraz już za późno :)

13.10.2010
10:17
[127]

Matt [ I Am The Night ]

Indoctrine - zamiast marudzic, sprawdz co Ci brakuje, zeby miec wiecej - raczej nie powinno to byc problemem, tym bardziej jesli grales duzo ....inna sprawa, ze jesli grales duzo, to sila rzeczy tytuly powinny Ci po drodze wpasc.

13.10.2010
10:33
[128]

yasiu [ Legend ]

indoctrine - ja nie gralem pare lat, nie grindowalem, a mam wiecej. po prostu graj, rob rzeczy ktorych jeszcze nie robiles i tyle :)

kil - mi sie ten dialog Evenii z Ebon Vanguard nie uruchamia... stąd pomyślałem, że najpierw muszę ukończyć romansidło... sprawdzę to jeszcze :)

13.10.2010
12:43
[129]

Deead [ Mugen ]

yasiu --> Leć po prostu do końca War. Ja z Mattem olaliśmy chyba prawie wszystkie bonusowe dialogi i tak cały WiK skończyliśmy chyba 3 wieczory czy nawet może 2.

Świetny jest ten obrazek -->


Guild Wars/Guild Wars 2 | Wątek Oficjalny | Część 101 - Deead
13.10.2010
12:48
smile
[130]

Vaerin [ Balls of Steel ]

Kalkulator nagród HoM'a zrobił swoje.
Dinozaury wracają do gry :P

13.10.2010
12:59
[131]

yasiu [ Legend ]

heh... to prawda, ale ogolnie arenanet robi swietna robote z budowaniem zainteresowania gw2... podoba mnie sie to :)

14.10.2010
19:48
[132]

Tomkow [ Konsul ]

Takie trochę noobowate pytanie, ale jakoś nigdy się w tym dobrze nie orientowałem.

Jaka jest różnica pomiędzy staff, a zestawem wand+focus? Oczywiście nie w obrażeniach istota, a raczej w bonusach, jakie oba zestawy dają. Czy wychodzi na to samo, czy któryś wybór jest lepszy?

I drugie z tym związane pytanie. Biorąc Tormented Protection Staff jestem w stanie zrobić z niego inskrypcjami coś jak Scar Eater tylko na Protection? Scar Eater ma w sumie 5 bonusów, a Tormented Staff po kupieniu 3...


14.10.2010
19:54
[133]

Lt.Matts [ Epitaph ]

Dla staffów możesz ułożyć całkiem inne kombinacje niż dla focus+wand
Np dla staffa +20% enchanty, 30hp,+5 ene
a dla wand+focus np. 40/40
całkiem co innego

14.10.2010
20:08
smile
[134]

kil69 [ Senator ]

Tomkow-> Jest róznica i to znacząca.

Staff to przedewszystkim +20 do enchantów oczywiście mają go też swordy, spear itp ale tylko staff ma mody umożliwiające half casta i half reacharge. Natomiast wand i focus to podstawowy zestaw castera i powinno być conajmniej 2 a nawet do 4 setów, ale to pod PvP :) Skoro zacząłem to dokończę ^^:
40/40 najpopularniejszy i najbardziej przydatny 2xhalf cast i half recharge of item's spels.
low set wykożystywany w zasadzie tylko przez monków pod PvP - zmniejsza maxymalną energie jaką ma postać. Mniej niż swordzie i shieldzie. Wkłada sie bonusy dające coś w zamian za minusy do ene, jak dobrze pamiętam wymagany jest jakiś requ, ale już nie pamiętam tego. Ostatni to przeciwieństwo low seta czyli high ene set. Dajesz bonusy do ele są dwa po +15 czyli max możesz mieć +30ene, ale kosztem 2 kresek regeneracji, więc trzeba uważać, bo jak sie zginie nna takim secie to mogą być problemy.

Liczba modów w tym greenia jest taka sama jak w tormie, jedyne w czym on sie różni i czego nie zrobisz to staff na divine a half cast 20% bedzie pod heal. Jednak jak pisałem ten staff (jak dla mnie) jest bez sensu daje hp, a od tego jest sword/spear/axe i shield.

15.10.2010
12:18
smile
[135]

Piotrasq [ Legend ]

Produkt uboczny War in Kryta. Zawsze jakieś 150k wpadnie. Miły dodatek za ciężką pracę :)


Guild Wars/Guild Wars 2 | Wątek Oficjalny | Część 101 - Piotrasq
15.10.2010
12:35
[136]

Matt [ I Am The Night ]

Elegancko, mi z giftow same badziewia wypadly ...czyli jak zwykle ;)

Deead - robimy cos w weekend?

15.10.2010
13:55
[137]

Deead [ Mugen ]

Można by coś zrobić. Muszę się tylko dowiedzieć kiedy Sky może być on.

15.10.2010
14:19
[138]

Matt [ I Am The Night ]

OK. Jezeli o mnie chodzi, to sobota wydaje sie bardziej odpowiednia.

Tomkow - daj znac, czy Tobie pasuje.

15.10.2010
20:26
[139]

Tomkow [ Konsul ]

Czy godz. 21.00 mogłaby być? Tak powiedzmy z 3 godz. max.

15.10.2010
20:30
[140]

Vaerin [ Balls of Steel ]

Ja otworzyłem już coś ponad 100 giftów. Absolutnie nic ciekawego nie wypadło. :<

16.10.2010
00:39
[141]

Matt [ I Am The Night ]

Sorry Panowie, mi sobota odpada - cos wyskoczylo i tyle.

16.10.2010
08:09
[142]

Deead [ Mugen ]

Może nawet i dobrze, nadal nie wiem czy Sky'owi pasuje. Jak nie dziś to jutro wieczorem może da radę.

16.10.2010
09:47
[143]

Deead [ Mugen ]

Sky się odezwał i chyba mu pasuje jutro wieczór. Matt, Tomkow jak wam pasuje to?

16.10.2010
10:14
[144]

Matt [ I Am The Night ]

Jutro na 90% mi pasuje, wprawdzie wolalbym raczej popoludnie niz wieczor, ale jak Wam pasuje tylko wieczor...

16.10.2010
12:22
[145]

Tomkow [ Konsul ]

Dla mnie niedziela może być. Wolałbym także koło 21.00 (jak już dzieci będą spały).

16.10.2010
19:06
[146]

Indoctrine [ Her Miserable Servant ]

Heh, chciałem sobie skończyć GWENa w końcu, ale..
Takie małe ups, jak wykończyć tą cholerną glizdę w podziemiach, co beczkami z prochem się obrzuca? Z racji, że moja Gildia nie aktywna, znajomych lista szara od lat, a nikt z ludzisków nie chodzi na tą misję za bardzo, pytam, jak to draństwo wykończyć mając tylko herosów, henchy i elemkę :)

16.10.2010
19:18
[147]

kil69 [ Senator ]

Proste - wysadź ją. Weź coś do biegania (dla siebie) i podkładasz beczki pod nia - 3 beczki i lejesz. Mi wystarczała jedna runda, więc misja trudna nie jest. I oczywiście rostaww h/h żeby nei były koło siebie bo długo nie pożyja

16.10.2010
19:19
[148]

Matt [ I Am The Night ]

Hmm... nie pamietam czy to bylo do zrobienia solo, pewnie na upartego z jakimis speed boostami by sie dalo, ale lepiej poszukaj jeszcze co najmniej 1 osoby - z tego co pamietam, to w eye of the north PUGi na to sie zbieraly.

16.10.2010
19:29
[149]

yasiu [ Legend ]

da się solo, wszystkie kampanie pokończyłem solo :) poczytaj na wiki, tam są podpowiedzi.

16.10.2010
19:30
[150]

Matt [ I Am The Night ]

Mowilem, ze nie paietam ;)

16.10.2010
19:35
[151]

Indoctrine [ Her Miserable Servant ]

Czytałem trochę wiki, w sumie niby się da, ale nie wychodzi mi za bardzo ;)
A do próbowania ciągle, to kupę czasu zabiera, zanim tam się dojdzie itp...

16.10.2010
20:22
[152]

Deead [ Mugen ]

Matt --> Gadałem ze Sky'em i mu pasuje po południu/wieczór, zależy też od tego jak się będzie czuł ale myślę, że kilka misji damy radę zrobić.

16.10.2010
22:03
[153]

Matt [ I Am The Night ]

To elegancko. Jak skonczymy to drugie przejscie, to bede mial 50/50, dzis skonczylem kupowac z-keye, sprzedalem reszte smieci ktore mialem do sprzedania i kupilem armbrace, takze teraz brakuje juz tylko 15 broni w HoMie.

16.10.2010
23:25
[154]

Piotrasq [ Legend ]

Indoctrine ---> tak jak pisał kil - rozstawienie h/h to podstawa - nie mogą stać w kupie. Jak masz 2 monków, to nie powinni paść. Latasz z bekami i jak glizda jest volnurable - walisz wszystkim co masz. Pain Inverter powinien załatwić sprawę.

17.10.2010
11:09
[155]

Choke [ Lets do this! ]

Po ponad miesiecznej walce z supportem, myślę, że udało mi sie odzyskać konto... Z tego co widzę to w GW nadal można ostro grindować, dzięki temu kalkulatorowi, to lubię! :D

17.10.2010
16:17
[156]

Matt [ I Am The Night ]

sorry Panowie, ale na chwile obecna czuje sie troche zbyt dennie, zeby chcialo mi sie grac - idzcie dzis beze mnie...

17.10.2010
16:31
[157]

Vaerin [ Balls of Steel ]

Na cynda najlepiej mieć 2 hero touchery z takimi buildami jakie kiedyś były popularne na ab :]

17.10.2010
16:35
[158]

Choke [ Lets do this! ]

[157]Nah, na Cynda najlepiej mieć Cme w drużynie, przynajmniej kiedys była taka meta ;D

17.10.2010
17:18
[159]

Deead [ Mugen ]

No to jakiegoś innego dnia się umówimy, jak wszyscy to wszyscy. W tygodniu wieczorem jeśli będziecie mieli wolny można zawsze się wybrać. Misje nie uciekną.

17.10.2010
19:11
[160]

Matt [ I Am The Night ]

zawsze mozecie zrobic 1 postacia, a potem ze mna pojdziecie inna ....o ile oczywiscie nadal myslisz o zdobyciu 11 oppressorow ;)

17.10.2010
23:17
[161]

Tomkow [ Konsul ]

Nie wiecie czy powyżej 30 pkt. będą jeszcze jakieś przedmioty? Tytuły nie są dla mnie jakaś szczególną motywacją do tracenia czasu przed monitorem, przedmioty to co innego :)



P.S.
Dzięki za odpowiedzi w temacie staff vs. wand.

18.10.2010
00:00
[162]

Vaerin [ Balls of Steel ]

Powyżej 30 już tylko tytuły.

18.10.2010
00:13
[163]

kil69 [ Senator ]

powyżej 30 ma nie byc więcej itemów. Mówione ze pozostałe 20 to tylko tytuły, ale mi to bardzo nie psi - jęzeli tak by było, to by mogli pokazać od razu a nie bawić sie w ceregiele. Na moje tam będą jakies emotki itp, może coś zupełnie nowego.

20.10.2010
20:18
smile
[164]

Piotrasq [ Legend ]

Opłacało się mieć kilka postaci do robienia War in Kryta: ludziska łykają opressor weapony po 18e.
Szkoda tylko tego sworda za 65k :)

20.10.2010
23:09
[165]

Choke [ Lets do this! ]

Po wykonaniu całego WiK ile się ma medali? I ile mniej więcej to zajmuje?

20.10.2010
23:30
[166]

Piotrasq [ Legend ]

Medale zależą od questów i giftów, ale przeważnie 10 się uzbiera - dlatego bardziej się opłaca robić WiK niż wanted. Jak się człowiek mocno ogarnie, to w 3 godziny skończy.

21.10.2010
09:39
[167]

Choke [ Lets do this! ]

Mhm, to myślę, że jak mi zabraknie na homa, albo już go skończę to będzie trzeba pobiegac po tyrii: )

21.10.2010
10:52
[168]

Matt [ I Am The Night ]

Deead, Tomkow - dzis okolo 21 by Wam pasowalo?

21.10.2010
12:37
[169]

Deead [ Mugen ]

Pasuje. Gadałem ze Sky'em jeśli chcesz na niego czekać, to będzie mógł jutro do niedzieli, bo mu nikt laptopa nie zabierze. Dzisiaj dopiero będzie mógł się pojawić koło 24 naszego czasu.

21.10.2010
13:29
[170]

Matt [ I Am The Night ]

Jutro tez mi pasuje, ale sobota i niedziela juz odpadaja, raczej mnie w chacie nie bedzie.

21.10.2010
17:04
[171]

Deead [ Mugen ]

Ma ktoś może działające konto w PayPal?

21.10.2010
20:07
[172]

Tomkow [ Konsul ]

Ja na razie odpadam. Idźcie beze mnie.

21.10.2010
20:33
[173]

Frogus121 [ RAKIET FJUEL ]

Deead - ja mam, ale to podstawowe, żadne biznesowe czy coś.

22.10.2010
07:45
[174]

Deead [ Mugen ]

Frogus --> Potrzeba mi 13 Euro przesłać na mojego PayPal'a. Jesteś w stanie mi przesłać, a ja bym Ci przesłał na normalne konto bankowe? Cholerny PayPal nie może pobrać z mojego konto bo jak zakładałem to podałem dwa imiona, a na bankowym mam tylko jedno.

22.10.2010
15:51
[175]

Matt [ I Am The Night ]

Deead - moze sie zdazyc, ze sie na 21 dzis nie wyrobie - gdyby tak sie stalo, to sorki ...i idzcie bez mnie, jakos nadgonie ;)

22.10.2010
18:28
[176]

Frogus121 [ RAKIET FJUEL ]

Niestety nie mam żadnych pieniędzy na koncie.

23.10.2010
09:24
[177]

Deead [ Mugen ]

23.10.2010
10:35
[178]

Deead [ Mugen ]

Dwa całkiem ciekawe nowe filmiki, nic nowego co do tej pory się pojawiło nie pokazali ale zawsze można sobie obejrzeć.



24.10.2010
01:09
smile
[179]

Dymion_N_S [ Bezimienny ]

Co powinienem zrobić jeśli zapomniałem imienia swojej postaci ?

24.10.2010
01:15
[180]

Amadeusz ^^ [ Forgotten son ]

Jeżeli masz stary folder GW to poszukaj screenów, tam będzie imię Twojej postaci. A jeśli nie masz już żadnych fotek, to jedyne co przychodzi mi na myśl to mail do supportu.

Edit: Tak jak myślałem:

24.10.2010
01:52
smile
[181]

Dymion_N_S [ Bezimienny ]

Jeszcze jedno pytanie mam, podczas logowania do gry w polu: Nazwa konta - wpisujemy adres e-mail, tak ?

24.10.2010
01:55
[182]

Amadeusz ^^ [ Forgotten son ]

Tak, adres e-mail do którego przypisałeś klucze Guild Wars.

24.10.2010
14:40
[183]

kil69 [ Senator ]

Deead -> czy ja wiem czy zupełnie nic nowego ?
po raz pierwszy pokazali jak sie strzela z broni, pokazali, ze można miec więcej jak 2 weapony (nie było to w cale takie oczywiste choćby ze względu na to, ze broń determinuje skille) no i co najdziwniejsze broń bedzie miała różne staty w dzień i w nocy oO?

24.10.2010
17:01
[184]

Piotrasq [ Legend ]

Udziwniają na siłę.

24.10.2010
17:04
[185]

Lt.Matts [ Epitaph ]

I dobrze :P

24.10.2010
19:26
[186]

Deead [ Mugen ]

Każdemu zawsze się będzie co innego podobać. Mnie tam te zmiany wyglądu broni dzień/noc wygląda na całkiem ciekawy dodatek.

25.10.2010
20:28
smile
[187]

Choke [ Lets do this! ]



To ja juz skończyłem :))

25.10.2010
20:45
smile
[188]

Matt [ I Am The Night ]

25.10.2010
21:00
smile
[189]

Frogus121 [ RAKIET FJUEL ]

Gratuluję, nie zapominaj kto dołożył swoją cegiełkę!

25.10.2010
21:07
[190]

Matt [ I Am The Night ]

ok, Deead, koniec slackowania - co powiesz na srode wieczorem? :D

25.10.2010
21:16
[191]

Choke [ Lets do this! ]

Gratuluję, nie zapominaj kto dołożył swoją cegiełkę!

Nawet kilka <3

26.10.2010
07:30
[192]

Deead [ Mugen ]

Matt --> Pasuje. Nie wiem jak Sky, ale najwyżej pójdziemy bez niego :)

26.10.2010
16:31
smile
[193]

Piotrasq [ Legend ]

Ja wciąż GODa gonię. Zostało już tylko 800 chestów. Nie myślałem, że to takie długie i nużące będzie...

27.10.2010
09:29
[194]

Matt [ I Am The Night ]

Deead - to o ktorej? 20?

27.10.2010
09:42
[195]

Deead [ Mugen ]

Może być. Sky'a na pewno nie będzie więc we dwójkę idziemy, no chyba że Tomkow się pojawi :]

27.10.2010
09:56
[196]

Matt [ I Am The Night ]

sounds like a plan!

27.10.2010
11:58
smile
[197]

Dymion_N_S [ Bezimienny ]

Witam, pytanie mam - gdzie można sprawdzić orientacyjną wartość poszczególnych minipetów ?

27.10.2010
14:29
[198]

Matt [ I Am The Night ]

Dymion - szukaj tu >>

27.10.2010
14:36
smile
[199]

Dymion_N_S [ Bezimienny ]

Matt ---> dzięki serdeczne.

27.10.2010
15:10
[200]

baso [ Konsul ]

Mam wszystkie kampanie guild wars
Za ile można je sprzedać
wojownik cały armor ten za 100k z nightfall przeszedł kampanie nightfall
i sina kampania fc prop

Ile jest warte to konto ??

27.10.2010
15:33
[201]

kil69 [ Senator ]

baso ->nie mnie nie wiecej jak bana.

27.10.2010
15:53
[202]

baso [ Konsul ]

bana wtf za co??

27.10.2010
18:08
[203]

Choke [ Lets do this! ]

War Supplies lepiej wymieniac na medale czy gifty? generalnie chodzi mi o zrobienie troche kasy, na co sie bardziej opłaca?

27.10.2010
18:10
[204]

HumanGhost [ Senator ]

Pytanko mam do was. Czy można wyhodować tylko jednego Black Moa mini na postać?

27.10.2010
18:32
[205]

Matt [ I Am The Night ]

HG - z tego co pamietam, to tak.

27.10.2010
20:04
[206]

Choke [ Lets do this! ]

Huh, naszło mnie na robienie solo WiK, na początku było całkiem spoko, aż doszedłem do zadania z tym ich ukrytym laboratorium, udało mi się dojść i zabic tego pierwszego warrior bossa, lecz potem zaczęły się kłopoty. Okazuje się, że muszę się przebić się przez hordę napalonych opończy :<
Moze ktos równiez ma problem w tej czesci wojny i chciałby się podczepic pode mnie i moich herosów? Wiadomo, ze zawsze lepiej sie robi w parę osób, niż ciągnąć ze sobą henchów.

27.10.2010
20:17
[207]

Piotrasq [ Legend ]

Jeżeli chodzi o War Supplies, to lepiej wymieniać na gifty. Z giftów całkiem sporo medali mi leci, a i mini Livię można trafić :P
Co do WiK, to te grupy trzeba po kolei wyciągać - z h/h się robi całkiem łatwo discordem.

27.10.2010
20:24
[208]

Choke [ Lets do this! ]

Generalnie chodzi mi o quest "A little help from above", w pewnym momencie natrafia sie na grupe ~20 mobów, której za cholere nie można lurować (próbwałem kilka razy), zawsz przylatują wszyscy, a nwet jak uda mi się kilkoro z nich zabic, to zaraz jakis inny pacan podniesie wszystkich i tak to po krótce wygląda...


Co do giftów, wymieniłem War'y na 6 giftów z czego dostałem 3x indentyfikator, alko i te summoenr fangi, zero medali/minipetow :D

27.10.2010
21:13
smile
[209]

kil69 [ Senator ]

Choke -> piotrek ma racje lepiej wymieniac na gifty, smieci i owszczem leci wiecej, ale masz w ogólnym rozrachunku powinienes wyjsc lepiej. Ja wyszedłem.

Co do tego questa. Jak dobrze sądze mówisz o tym miejscu przy bramie? musisz ostrożnie lurować, moobki tam sie dalej spawnują, więc nie wolno za daleko wchodzić.

Dla mnie problemy z solo robieniem WiK zaczęły sie od kolejnego questa, którego de facto sam nie skończyłem ani raz - wybieranie miedzy HM a dwoma chenczami o 10lvli wyższe był gupie :P

28.10.2010
12:49
smile
[210]

Piotrasq [ Legend ]

Ja tylko sam nie skończyłem finałowej bitwy. Próbowałem wiele razy, z różnymi ustawieniami i consami - nie daje rady. Henki za słabe. Na HM nawet nie próbowałem.

28.10.2010
14:36
[211]

Deead [ Mugen ]

Coś ciekawego do poczytania.

28.10.2010
14:51
[212]

Matt [ I Am The Night ]

Nie chce mi sie czytac calosci - jest cos na co warto zwrocic uwage, czy to takie tam ogolne pierdoly?

28.10.2010
17:00
[213]

Deead [ Mugen ]

Takie średnie pierdoły, za dużych konkretów nie ma. Podali tak wszystkiego po troszku (PvP, WvW, Eventy, Itemy, Personal History, o rasach raczej mało). Ciekawi mnie jak będzie wyglądać WvW (World vs World).

29.10.2010
08:11
[214]

Cyber Rekin [ Sharkee ]

Na pewno już się ktoś o to pytał, jak nie w tym to w poprzednim wątku. Kiedy będzie premiera Guild Wars 2? Tak, twórcy mówili, że ,,gdy będzie gotowa", ale myślę, że oni mają już przybliżone daty premier, może kilka i będą sobie wybierali kiedy będzie im wygodniej. To są tylko domysły, ale ja mam 3 możliwe daty:

Kwiecień 2011 - W tedy bodajże są urodziny Arena Net i Guild wars, więc ta data jest możliwa., że będą chcieli to w jakiś specjalny sposób uczcić.
Czerwiec/Lipiec 2011 - No wiadomo, wakacje tuż przed sezonem ogórkowym. W wakacje raczej nie wyjdzie żadna konkurencja dla GW2, więc taki rarytasek na wolne dni gdy żadna inna równie dobra gra nie wyjdzie.
Najczarniejszym dla mnie scenariuszem jest Grudzień 2011 - Chyba nie muszę objaśniać dlaczego wtedy miało by akurat wyjść.

Jak na razie znamy już 4/8 profesji, co jest niezłym wynikiem, poza tym w większości ich wypowiedzi padają słowa ,,testujemy, poprawiamy" itd. Co może świadczyć o tym, że gra jest już na całkiem niezłym etapie produkcji. Widzieliśmy już nawet gameplay, a na E3 każdy mógł sobie pograć.

Pewnie sobie tylko dumam bez sensu, ale może wy wiecie coś więcej ode mnie.

29.10.2010
15:01
[215]

Matt [ I Am The Night ]

Deead - o ktorej dzis? Tak jak poprzednio, kolo 8?

29.10.2010
17:06
[216]

Deead [ Mugen ]

Matt --> Pewnie.

30.10.2010
00:29
[217]

Vaerin [ Balls of Steel ]

Wielki lol z tegorocznych masek.

spoiler start
A konkretnie z kocich uszów xd, bo musztardówy mamy od 3 lat już w grze :D
spoiler stop

30.10.2010
08:25
[218]

Lt.Matts [ Epitaph ]

Trzeba się narobić na maskę? czy jakoś zdatnie?

30.10.2010
09:10
[219]

Cyber Rekin [ Sharkee ]

Dobra, instaluje po prawie rocznej przerwie Guild Wars i przy okazji dopisuje się do listy.

Cyber Rekin | Verik San | brak

30.10.2010
10:27
[220]

Vaerin [ Balls of Steel ]

Listy nie ma.
Aby maskę dostać wystarczy poafczyć se w zielonym kręgu jak będzie thorn :P

31.10.2010
00:14
smile
[221]

Matt [ I Am The Night ]



cya in gw2 ;)

31.10.2010
00:37
[222]

Choke [ Lets do this! ]

O której są finały? Jakoś nie mogę nigdzie na wiki info znaleźć.

31.10.2010
00:52
[223]

Frogus121 [ RAKIET FJUEL ]

To nie wiem jak Ty szukasz. :o



First Mad King Thorn appearance starts in 8 hours and 9 minutes.

31.10.2010
01:53
[224]

Choke [ Lets do this! ]

Dzięki Żabko, jakoś nie pomyślałem żeby do słowa Halloween dodać 2010 ;)

31.10.2010
08:30
[225]

Deead [ Mugen ]

Kitty ears!


Guild Wars/Guild Wars 2 | Wątek Oficjalny | Część 101 - Deead
31.10.2010
11:33
smile
[226]

jees [ Freeride Downhill ]

Heh, nie wiem co o tym myśleć..


Guild Wars/Guild Wars 2 | Wątek Oficjalny | Część 101 - jees
31.10.2010
23:20
[227]

Choke [ Lets do this! ]

E tam głupoty gadacie, dla mnie jest genialna :D


Guild Wars/Guild Wars 2 | Wątek Oficjalny | Część 101 - Choke
01.11.2010
11:35
smile
[228]

Imak [ Generaďż˝ ]

EEch, mam duży problem.

Otóż postaniwiłem znów zagrać w Guild Warsy, ale adres e-mail na który było przypisane moje konto wykasowałem już dawno, ponadto zapomniałem hasło i je usunąłem i nowe zostało wysłane na mój dawny adres(który już nie istnieje), czy jest możliwość zmiany adresu e-mail bez logowania się?
Ponadto było pytanie kontrolne o nazwę dowolnej postaci na moim koncie, niestety tak dawno już nie grałem, że nie pamiętam tego, czy jest dla mnie jakaś nadzieja, czy mam sobie od razu podarować?

01.11.2010
11:50
[229]

Dycu [ zbanowany QQuel ]

Imak - Kontakt z tech-supportem, wyjaśnienie sytuacji, przesłanie zdjęcia gry + widoczny key i nie chce mi się wierzyć żeby był problem z ODZYSKANIEM ISTNIEJĄCEGO KONTA.

01.11.2010
17:38
[230]

Choke [ Lets do this! ]

Wszędzie każdy pisze o zdjęciach pudełek z kluczem, ode mnie nigdy czegoś takiego nie wymagali, wytarczyło jak podawałem klucze do wszystkich kampani, jakie są na koncie, do tego pare danych, któe były podawane podczas jego tworzenia. Anyway, Imak, jedyne co mozesz zrobić to skontaktować się z supportem, wg mnie nie będzie zadnego problemu z odzyskaniem konta.

01.11.2010
23:26
smile
[231]

Piotrasq [ Legend ]

Gogle są faktycznie do dupy, ale uszy wyglądają genialnie na moim czerwonowłosym necrosie :D

03.11.2010
12:02
smile
[232]

Piotrasq [ Legend ]

Zwariowałem do reszty: po pięciu latach grania, zamiast wywalić tą grę w cholerę, zrobię sobię kolejną postać - ósmą. Obiecałem sobie, że koniec z kampaniami, ale wciąż mi się to nie nudzi :)
Czekam tylko jak mój ranger, który służył za storage dostanie prezent na piąte urodziny ( na dniach powinien ) wywalam go i robię Paragona. Nie robiłem jeszcze postaci z Elony :)

06.11.2010
10:17
[233]

Vaerin [ Balls of Steel ]

Med, białasy z 4 roku po ile kupowałeś ?

06.11.2010
10:48
[234]

Choke [ Lets do this! ]

~40K. Raz nawet udało mi się dostać za 15.

06.11.2010
11:10
[235]

Vaerin [ Balls of Steel ]

łolaboga. dobicie do 50/50 zajmie mi wieki o0

06.11.2010
11:12
[236]

Choke [ Lets do this! ]

Ja kupiłem wszystki white/purple/goldy z pierwszego i drugiego roku, wyszło taniej niż 40k za sztuk, a zawsze to kilka miniatur do przodu.

06.11.2010
15:55
smile
[237]

Piotrasq [ Legend ]

A ja kupowałem undedy po 1k. Nieźle ich teraz porypało.

06.11.2010
17:13
[238]

Vaerin [ Balls of Steel ]

Mnie boli to że pooddawałem sporo minipetów, w tym nornbeara, dredga oraz quetzala których akurat mi brakuje. doh !

08.11.2010
22:32
[239]

Vaerin [ Balls of Steel ]

48 minipetów na pokładzie. Do kupna mi zostały właśnie quetzal oraz nornbear. Los jest złośliwy :<

09.11.2010
15:00
[240]

Piotrasq [ Legend ]

Ja właśnie dostałem Quetzala i Desert Griffona. Oba już ded.

09.11.2010
22:07
[241]

cronotrigger [ Lechia Gdansk ]

Martin --> gdybym wiedział, ze potrzebujesz to bym nie dedykowal mojego Nornbeara bo ja i tak tam za bardzo tego homa nie kompletuje..

13.11.2010
13:40
[242]

Mogur [ Srogi Dik ]

Co potrzebuje w tym momencie jesli chcialbym zaczac grac?

13.11.2010
14:00
[243]

Vaerin [ Balls of Steel ]

Kompa, czasu, cierpliwości, sporo samozaparcia.

Rąk nie potrzebujesz. Można zaliczyć sporą część gry szurając twarzą po klawiaturze. W lewo i w prawo. W lewo i w prawo ...

13.11.2010
15:06
[244]

Mogur [ Srogi Dik ]

Bardziej mialem na mysli ktora czesc gry potrzebuje... wszystkie po kolei czy tylko ostatnia?

13.11.2010
17:17
[245]

Vaerin [ Balls of Steel ]

Dowolna część oprócz Eye of The North.

13.11.2010
17:18
smile
[246]

Lt.Matts [ Epitaph ]

Rąk nie potrzebujesz. Można zaliczyć sporą część gry szurając twarzą po klawiaturze

13.11.2010
20:55
smile
[247]

Dymion_N_S [ Bezimienny ]

Takie malutkie pytanie - jest gdzieś może jakiś nieoficjalny cennik toników, cukierków, alkoholi itp. ?

13.11.2010
21:33
[248]

kil69 [ Senator ]

13.11.2010
21:37
[249]

Vaerin [ Balls of Steel ]

Nie wiem gdzie jest, ale:
1 minutowy alko -55-80g (w tym absynt i witch brew)
3 minutowy alko - 240-300g
grog - 400g
beczka piwa -12-13k
spamowalne party pointy -150-200g (w tym squash serum oraz ghost in the box)
toniki z questów (phantasmal,transmogrifier,frosty) -200g
Mysterious tonik -500-700g
Candy corn, Candy apple -150-200g
spamowalne cukierki 120g-140g
Pumpkin cookie 100-120g
Red rock -2k
Blue rock- 1,2k
Green rock -nie wiem, ale mało raczej

13.11.2010
21:42
smile
[250]

Dymion_N_S [ Bezimienny ]

Dziękuję za informacje.

14.11.2010
13:33
[251]

Vaerin [ Balls of Steel ]

M-M-M-M-M-MONSTER KILL!


Guild Wars/Guild Wars 2 | Wątek Oficjalny | Część 101 - Vaerin
14.11.2010
13:41
[252]

Choke [ Lets do this! ]

Congrats! :)

14.11.2010
14:47
[253]

Matt [ I Am The Night ]

go go, power rangers! ;)

Deead, a Tobie jak idzie?

14.11.2010
16:23
[254]

Deead [ Mugen ]

Nie idzie, jak ostatnio coś robiliśmy to tak się nie logowałem :D Nie spieszy mi się za bardzo :P

15.11.2010
21:13
[255]

Mogur [ Srogi Dik ]

Nie potrafie sie zalogowac.. rano normalnie uruchomilem gre (po raz pierwszy) a teraz co chwile wyskakuje bledny login/haslo :/

15.11.2010
22:00
smile
[256]

Vaerin [ Balls of Steel ]

19.11.2010
23:06
[257]

Vaerin [ Balls of Steel ]

Anet zaszalał z tymi questami Keirana. Myślałem że dadzą jeden albo dwa questy i znów będzie trzeba czekać na następne jakiś czas. A tu zonk. Cały watek fabularny jednym ciągiem puścili.
Zrobienie wszystkich questów zajęło mi z całkiem sporo czasu i przyznam, że sprawiło mi to dużo frajdy.

GG anet. Tym razem bez ironii.

20.11.2010
00:38
[258]

Piotrasq [ Legend ]

Że co ? Jakie questy ?

20.11.2010
08:29
[259]

Lt.Matts [ Epitaph ]

Ale o sooo chodzii?

20.11.2010
08:52
[260]

Deead [ Mugen ]

This -->

20.11.2010
09:37
[261]

Paty [ Chor��y ]

Zapomniałam hasła, miał ktoś podobnie? Bo z tego co widziałam, to trochę z tym odzyskiwaniem jest roboty..

20.11.2010
18:24
[262]

Matt [ I Am The Night ]

Paty - znaczy sie czego od nas oczekujesz? Oficjalna metoda odzyskiwania hasla, jak czasochlonna by ona nie byla, jest jedyna ktora mozemy Ci polecic ....no chyba ze wolisz, zeby ktos Cie zahipnotyzowal? ;)

20.11.2010
18:48
[263]

Snorty [ Raszyński Wariat ]

Mam pytanie, postanowilem odpoczac chwile od wowa i ogarnac GW. Wystarczy, ze zainstaluje pierwsza czesc (tylko ta mam), wklepie kupione na allegro klucze (za 60zl 1 klucz do 3 czesci) i pozostale dwie ktorych nie mam zainstalowanych mi sie same sciagnal? Czy musze kazda czesc kupic i zainstalowac recznie?

20.11.2010
20:38
[264]

Matt [ I Am The Night ]

Snorty - podobnie jak w WoWie, nawet nie majac wykupionych wszystkich rozserzen, faktycznie duza ich czesc masz sciagnieta na dysk, zeby jednak oszczedzic sobie dogrywania danych przy wchodzeniu do kolejnych stref odpal po prostu 1 raz gre z parametrem -image
Gra sciagnie wszystkie pliki ktorych moze potrzebowac i bedziesz mial z glowy.

21.11.2010
00:22
smile
[265]

Piotrasq [ Legend ]

W mordę - nie mam czasu zagłębiać się w niuanse - jak te nowe questy dostać ?

21.11.2010
01:25
[266]

Paty [ Chor��y ]

Matt
Właśnie o to mi chodziło.. Chciałam wiedzieć, czy jest to jedyna metoda. No nic, będę musiała się z tym pomęczyć.

21.11.2010
01:29
[267]

kil69 [ Senator ]

Piotrasq->

najprościej jak sie da

21.11.2010
11:07
smile
[268]

Piotrasq [ Legend ]

Dzięki.

21.11.2010
12:40
[269]

Matt [ I Am The Night ]

Kil - czy zeby zrobic te questy, trzeba wykonac calego tego badziewnego chaina z szukaniem jakiegos gowna dla Gwen?

Paty - powodzenia.

21.11.2010
12:59
[270]

kil69 [ Senator ]

Matt-> O ile ogarniam trzeba mieć skończonego WiK, czyli wszystkie główne questy w tym ten z oblężeniem LA. Natomiast zbieranie tego śmiecia dla Gwen nie było wymogiem (?) do zrobienie WiK, więc teraz nic sie nie zmieniło.


Co do samych questów są w stylistyce BMP. Krótkie, samotne, ze specjalnymi skillami i w skórze kogoś "ważnego". Gorsze od samego BMP jakoś mniej istotna fabula mi sie wydaje..

30.11.2010
22:57
[271]

Matt [ I Am The Night ]

Podbije watek, chyba zestarzal sie na tyle, ze wylecial mi z listy podwieszonych ;)

01.12.2010
00:26
smile
[272]

Piotrasq [ Legend ]

Ja wciąż żyję. Spowolniłem prace na rzecz GODa, koncentrując się na nowej postaci Paragona :)

04.12.2010
11:47
[273]

baso [ Konsul ]

Witam jaką kupić ruszczke do farmu na uw z jakimi bonusami dlarytualisty

build: OACjAqiKZSXT+glTfTnNQTVT0gA

04.12.2010
12:27
[274]

kil69 [ Senator ]

Po pierwsze ortografia bo się nóż w kieszeni otwiera.

Po drugie staff +30hp i up'y 10% casting i recharge of any spels - co to jest dojdź sobie sam.

04.12.2010
13:12
[275]

baso [ Konsul ]

Sorki za ortografię, ale w większości postach piszę poprawnie. Teraz się śpieszyłem i dzięki za staffa

Edit: co lepiej wand czy staff?

04.12.2010
14:09
[276]

Vaerin [ Balls of Steel ]

Staff.

04.12.2010
14:23
[277]

baso [ Konsul ]

mam jakieś 15k jaki dobry staff mogę za to kupić na uw taki jak kolega wyżej napisał?

04.12.2010
15:21
[278]

kil69 [ Senator ]

Między bogiem a prawdą ten build nie wymaga żadnego specjalnego ekwipunku. powiedziałem ,że staff +30hp 20%/20% ze względu na 2-3 skille, na reszte NIC nie działa. Równie dobrze może być jakiś shield z +30 hp i sword/axe/spear z +30hp i +5ene. W 15k bez wydziwiania w skinach sie zmiescisz.

04.12.2010
21:55
[279]

baso [ Konsul ]

Chciałem kupić ale nikt nie ma na sell ;/

04.12.2010
21:59
[280]

baso [ Konsul ]

jak można mieć założonego staffa i miecz?
i o co chodzi w skinach?

04.12.2010
22:03
[281]

Lt.Matts [ Epitaph ]

Edycja.
Nie można.
Skin = wygląd danej rzeczy

04.12.2010
22:23
[282]

baso [ Konsul ]

Jak mam napisać??
przykład:
WTB gold and green staff, got +30hp i up'y 10% casting i recharge of any spels (Ritualist)

04.12.2010
23:37
[283]

Piotrasq [ Legend ]

Tutaj sobie poszukaj. W zależności od wymaganego req:

05.12.2010
09:58
[284]

Vaerin [ Balls of Steel ]

Jako że dmg ze staffa nie ma większego znaczenia. Najprostszym sposobem zdobycia staffa będzie kupienie czegoś takiego:

Można go kupić w vlox falls ame1 za jakieś 2k od osób biegających na soosc.

05.12.2010
10:58
[285]

baso [ Konsul ]

jest może jakiś fajny staff za 30k??

05.12.2010
12:26
[286]

Matt [ I Am The Night ]

Po co chcesz wydawac 30k, jezeli mozesz miec to co potrzebujesz za 2k [vide: post Vaerina]?
Kase na pewno bedziesz mogl wydac na cos innego.

05.12.2010
17:00
[287]

baso [ Konsul ]

kupiłem takki wand za 30k chyba zostałem wyrolowany bo typek mi wciskał ze ona za 30k jest tyle warta czy moze tylko 1k??

Wiecie gdzie można znaleźć jakiś cennik do tej gry bo ciągle tracę kasę przez swoją głupotę


Guild Wars/Guild Wars 2 | Wątek Oficjalny | Część 101 - baso
05.12.2010
17:05
[288]

Vaerin [ Balls of Steel ]

Ktoś właśnie jest szczęśliwy, że wcisnął frajerowi szajs 10 raz drożej niż jest to warte.

A tak serio po co nas o coś pytasz skoro i tak robisz swoje ?

05.12.2010
17:07
smile
[289]

Frogus121 [ RAKIET FJUEL ]


Guild Wars/Guild Wars 2 | Wątek Oficjalny | Część 101 - Frogus121
05.12.2010
17:24
smile
[290]

kil69 [ Senator ]

Życie nie bajka ktoś musi być na dole drabinki. Inna kwestia, ze pytasz sie, ludzie Ci podpowiadaja, a ty robisz z siebie wielce hojnego i przeplacasz kilkunastokrotnie jeżeli nie kilkudziesięciokrotnie.

05.12.2010
17:43
[291]

baso [ Konsul ]

Jest jakiś cennik :?
do tej gry

spoiler start
tak tak jeste idiota wiem
spoiler stop

05.12.2010
19:07
[292]

kil69 [ Senator ]



Wyprzedając pytanie nie, nie ma po polsku.

05.12.2010
20:11
smile
[293]

Lt.Matts [ Epitaph ]

W sumie to tak przykro trochę..

05.12.2010
20:42
smile
[294]

kil69 [ Senator ]

Biorąc pod uwagę, ze nie raz zarabiało sie na "takich" to wcale nie :P

05.12.2010
20:53
[295]

Amadeusz ^^ [ Forgotten son ]

Taa, to były czasy jak niedługo po premierze NF się farmiło Exuro's Will Necrusem i sprzedawało naiwnym za 20-30k ;]

05.12.2010
21:02
[296]

Vaerin [ Balls of Steel ]

Po premierze NF chyba ciebie jeszcze w GW nie było o ile dobrze pamiętam :D

A co do wyceny przedmiotów:


Nowym się nie przyda, starym już niepotrzebne :D

05.12.2010
22:31
smile
[297]

kil69 [ Senator ]

Mój deal to Fellblade ...gosciowi rzuciłem, ze chce 4e ...dał 25 jak dobrze pamiętam :P

06.12.2010
14:35
[298]

baso [ Konsul ]

Vaerin- dlaczego ten cennik nowym sie nie przyda??

06.12.2010
16:09
[299]

Vaerin [ Balls of Steel ]

Ze względu na specyfikę handlu w kama ame 1.

06.12.2010
16:23
[300]

baso [ Konsul ]

Znalazłem taki farm w 30 min 5k nawet 8 sie da wyciągnąć ale rzadko
Dobry taki farm czy lepiej ekto farmić??

06.12.2010
16:34
[301]

Frogus121 [ RAKIET FJUEL ]

DEEAD OCIĄGASZ SIĘ! Toż to 301 post!

06.12.2010
19:31
[302]

Matt [ I Am The Night ]

Dobry taki farm czy lepiej ekto farmić??

5k w 30 min to raczej slabizna, choc z drugiej strony gdybym wydal ostatnie 30k na staffa to pewnie i to bylo by dobre...

06.12.2010
19:50
[303]

Vaerin [ Balls of Steel ]

Takim 55hp więcej nie dało się wyciągnąć kiedyś ;D

06.12.2010
19:53
[304]

Deead [ Mugen ]

Next:

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=10877295&N=1

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.