
niewirnik [ Pretorianin ]
Wakacje w mieście :D

Mada Fakir [ Bel-Shamharoth ]
buhaha :D Zespół "Hańba"

tazik [ Generaďż˝ ]
wakacje 2010 udały się gównie dlatego ^^

bartek [ Legend ]

gracz12301 [ Senator ]
Następne wakacje spędzam w mieście. Tam najlepiej, a nie jakieś plaże, baseny. ;P

GaidenNinja [ Generaďż˝ ]
Nie powiem, dobre.

Mepha [ Mhroczny Pogromca ]
dobry pomysł i wykonanie