maczet1997 [ Chor��y ]
Forum
Czy mógłby mi ktoś napisać jakie są po kolei poziomy na forum? Z góry dziękuję.

Rod [ Niereformowalny Sceptyk ]
Widać że się regulaminu nie czyta
https://www.gry-online.pl/forum_faq.asp
GaidenNinja [ Generaďż˝ ]
§ 8. Stopnie na Forum
Oto zasady przyznawania stopni na Forum Dyskusyjnym Gry-OnLine:
[Junior] 1-9 postów,
[Legionista] 10-49 postów,
[Chorąży] 50-99 postów,
[Centurion] 100-199 postów,
[Pretorianin] 200-499 postów,
[Konsul] 500-999 postów,
[Generał] 1000-2999 postów,
[Senator] 3000-5999 postów,
[Legend] 6000+ postów,
Można samodzielnie zmienić swój stopień na dowolny (zgodny z regulaminem forum) na stronie https://www.gry-online.pl/moje_gry-online.asp jeżeli spełnia się jeden z warunków:
posiada się potwierdzony adres mail przy rejestracji i posiada się ranking powyżej 10.
posiada się potwierdzony adres mail przy rejestracji, ranking dodatni (powyżej 0) i aktywny dowolny abonament gry-online.pl
Edit.
Rod mnie uprzedził ;p