GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Forum

07.09.2010
15:58
[1]

maczet1997 [ Chor��y ]

Forum

Czy mógłby mi ktoś napisać jakie są po kolei poziomy na forum? Z góry dziękuję.

07.09.2010
15:59
smile
[2]

Rod [ Niereformowalny Sceptyk ]

Widać że się regulaminu nie czyta
https://www.gry-online.pl/forum_faq.asp

07.09.2010
16:04
[3]

GaidenNinja [ Generaďż˝ ]

§ 8. Stopnie na Forum
Oto zasady przyznawania stopni na Forum Dyskusyjnym Gry-OnLine:
[Junior] 1-9 postów,
[Legionista] 10-49 postów,
[Chorąży] 50-99 postów,
[Centurion] 100-199 postów,
[Pretorianin] 200-499 postów,
[Konsul] 500-999 postów,
[Generał] 1000-2999 postów,
[Senator] 3000-5999 postów,
[Legend] 6000+ postów,
Można samodzielnie zmienić swój stopień na dowolny (zgodny z regulaminem forum) na stronie https://www.gry-online.pl/moje_gry-online.asp jeżeli spełnia się jeden z warunków:
posiada się potwierdzony adres mail przy rejestracji i posiada się ranking powyżej 10.
posiada się potwierdzony adres mail przy rejestracji, ranking dodatni (powyżej 0) i aktywny dowolny abonament gry-online.pl


Edit.
Rod mnie uprzedził ;p

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.