Juanhijuan [ Hawkeye ]
Dodanie paru GB z jednej partycji na drugą
Chciałbym dołożyć parę GB wolnego miejsca z jednej partycji do drugiej, da się to jakoś łatwo zrobić w Win XP ?
BlackBolt [ Senator ]
W samym XP nie. Pod XP masz płatne programy, które to zrobią (Partition Magic najpopularniejszy), albo ściągnij darmowe GParted (obraz Linuxa z tym programem wypalasz na płytę lub pendrive, odpalasz kompa z tego i zmieniasz sobie rozmiar).
Dell` s [ d-_-b ]
Musisz od nowa robić partycje. Tzn dzielić je. :D Chyba że ktoś na forum ma jakiś cudowny sposób na to.
Browar Drinker [ Szef wszystkich szefow ]
jest pełno programów np. Partition Magic, Paragon Partition Manager itp. Gugluj a znajdziesz więcej.