GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Dodanie paru GB z jednej partycji na drugą

06.09.2010
16:47
[1]

Juanhijuan [ Hawkeye ]

Dodanie paru GB z jednej partycji na drugą

Chciałbym dołożyć parę GB wolnego miejsca z jednej partycji do drugiej, da się to jakoś łatwo zrobić w Win XP ?

06.09.2010
16:49
[2]

BlackBolt [ Senator ]

W samym XP nie. Pod XP masz płatne programy, które to zrobią (Partition Magic najpopularniejszy), albo ściągnij darmowe GParted (obraz Linuxa z tym programem wypalasz na płytę lub pendrive, odpalasz kompa z tego i zmieniasz sobie rozmiar).

06.09.2010
16:50
[3]

Dell` s [ d-_-b ]

Musisz od nowa robić partycje. Tzn dzielić je. :D Chyba że ktoś na forum ma jakiś cudowny sposób na to.

06.09.2010
16:50
[4]

Browar Drinker [ Szef wszystkich szefow ]

jest pełno programów np. Partition Magic, Paragon Partition Manager itp. Gugluj a znajdziesz więcej.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.