GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

VW Tiguan - opinie

06.09.2010
15:45
[1]

Juanhijuan [ Hawkeye ]

VW Tiguan - opinie

Jestem już w trakcie realizacji zamówienia na nowego Tiguan-a. Zastanawiam się jeszcze nad mocą silnika, czy wziąć 140 czy 170 kM.
Według Was warto dołożyć te 5 tys zł. do 170 konnego silnika ? Z czym wiąże się taki wybór, chodzi mi głównie o wady 170 konnego, więcej pali itp. ?

06.09.2010
15:47
[2]

Stra Moldas [ Futbolowy maniak ]

Z ciekawości, jeśli można wiedzieć - jaka wersja i kolor? :P

06.09.2010
15:50
[3]

Juanhijuan [ Hawkeye ]

Kolor czarny, silnik TDI 2.0, wersja sport & style.

06.09.2010
15:51
smile
[4]

gacek [ FISHKI dot NET ]

Na pewno szkynia DSG

06.09.2010
16:06
smile
[5]

Kubcys [ Generaďż˝ ]

Jeśli te 5tys zł więcej to nie problem to bierz 170 koni. Auto do małych hatchbacków nie należy, więc 140 koni może nie zapewnić odpowiedniej dynamiki. Spalanie w 170 konnej odmianie nie powinno się jakoś drastycznie zmienić. Ja bym brał mocniejszy wariant.


Opcja z postu [4] warta przemyślenia.

06.09.2010
16:12
[6]

Juanhijuan [ Hawkeye ]

Zastanawiałem się właśnie nad tą skrzynią dwusprzęgłową. Uważacie, że na prawdę warto w nią zainwestować ?

06.09.2010
16:32
[7]

gacek [ FISHKI dot NET ]

Ja ci powiem że swojego miałęm okazję jechac w trasę Passatem 170 KM z DSG i jakbym miał kupować kiedykolwiek samochód to tylko z ta wlaśnie skrzynią.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.