GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Co to jest? Z flory greckiej.

06.09.2010
15:16
[1]

Heretyk [ Generaďż˝ ]

Co to jest? Z flory greckiej.

Znalazłem to kilka dni temu w Koryncie na liściastym drzewie rosnącym na ulicy. Wie ktoś może co to jest? Wszystkie inne owoce tego drzewa też były wyschnięte i opadały, czyli o tej porze roku normalnie opadają z niego owoce/nasiona.



Jeśli trzeba będzie to umieszczę lepsze zdjęcie. To jest robione niestety telefonem.


Co to jest? Z flory greckiej. - Heretyk
06.09.2010
15:19
smile
[2]

Widzący [ Legend ]

He?

06.09.2010
15:19
[3]

yo dawg [ 1979 ]

Chyba bukszpan zimotrwały.

06.09.2010
15:21
smile
[4]

DrEaM88 [ Pretorianin ]

Stawiam na Tolka Banana

spoiler start
sorry ale jak pisałem nie było zdjęcia
spoiler stop

06.09.2010
15:22
[5]

Heretyk [ Generaďż˝ ]

Wstawiłem już to zdjęcie - z początku nie zwróciłem uwagi, że za dużo waży.

06.09.2010
17:32
[6]

Heretyk [ Generaďż˝ ]

up

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.