Heretyk [ Generaďż˝ ]
Co to jest? Z flory greckiej.
Znalazłem to kilka dni temu w Koryncie na liściastym drzewie rosnącym na ulicy. Wie ktoś może co to jest? Wszystkie inne owoce tego drzewa też były wyschnięte i opadały, czyli o tej porze roku normalnie opadają z niego owoce/nasiona.
Jeśli trzeba będzie to umieszczę lepsze zdjęcie. To jest robione niestety telefonem.

Widzący [ Legend ]
He?
yo dawg [ 1979 ]
Chyba bukszpan zimotrwały.

DrEaM88 [ Pretorianin ]
Stawiam na Tolka Banana
Heretyk [ Generaďż˝ ]
Wstawiłem już to zdjęcie - z początku nie zwróciłem uwagi, że za dużo waży.
Heretyk [ Generaďż˝ ]
up