GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Mafia, a Gang

06.09.2010
12:39
[1]

Onomatopeter [ Generaďż˝ ]

Mafia, a Gang

Jakie są różnice między w.w. grupami przestępczymi poza nazwą ?

06.09.2010
12:42
[2]

BlackBolt [ Senator ]





06.09.2010
12:44
[3]

Shaybecki [ Shaybeck ]

w google nie było ?

Gang - banda gówniarzy z UZI, którzy najczęściej nie mają żadnego celu, działający pod pretekstem "rządzenia na dzielni", czasami handlujący prochami
Mafia - wysoko postawiony biznesmen (lub grupka) z wieloma "wtykami", wynajmująca ludzi do usuwania problemów stojących na ich drodze do większych pieniędzy


Mafia, a Gang - Shaybecki
06.09.2010
12:45
[4]

Onomatopeter [ Generaďż˝ ]

Jak napisałem Mafia to wyszła mi głównie gra.

06.09.2010
13:14
[5]

settoGOne [ settogo ]

Gang - banda gówniarzy z UZI, którzy najczęściej nie mają żadnego celu, działający pod pretekstem "rządzenia na dzielni", czasami handlujący prochami

Goście są poszukiwani i zamykani za nic - bo przecież nie mają żadnego celu. Jasne....
Gang to grupa osób, robiąca interesy niezgodne z prawem narzuconym przez Mafię (państwo). Czyli robią kasę na złodziejstwie, narkotykach, przemycie i sutenerstwie.

06.09.2010
14:02
[6]

bolo87 [ Pretorianin ]

Gang a Mafia to dwie zupełnie inne sprawy.Gang może się składać np. nawet z trzech osób.Mafia zaś to organizacja przestępcza z wysoko postawionymi biznesmenami, politykami itp.

06.09.2010
14:54
smile
[7]

Old Devil [ Pretorianin ]

Na mafię się idzie głosować w wyborach.

06.09.2010
15:11
[8]

Grooby_BCN [ Konsul ]

Mafia----->>
Gang--->>>

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.