Onomatopeter [ Generaďż˝ ]
Mafia, a Gang
Jakie są różnice między w.w. grupami przestępczymi poza nazwą ?
BlackBolt [ Senator ]
Shaybecki [ Shaybeck ]
w google nie było ?
Gang - banda gówniarzy z UZI, którzy najczęściej nie mają żadnego celu, działający pod pretekstem "rządzenia na dzielni", czasami handlujący prochami
Mafia - wysoko postawiony biznesmen (lub grupka) z wieloma "wtykami", wynajmująca ludzi do usuwania problemów stojących na ich drodze do większych pieniędzy
Onomatopeter [ Generaďż˝ ]
Jak napisałem Mafia to wyszła mi głównie gra.
settoGOne [ settogo ]
Gang - banda gówniarzy z UZI, którzy najczęściej nie mają żadnego celu, działający pod pretekstem "rządzenia na dzielni", czasami handlujący prochami
Goście są poszukiwani i zamykani za nic - bo przecież nie mają żadnego celu. Jasne....
Gang to grupa osób, robiąca interesy niezgodne z prawem narzuconym przez Mafię (państwo). Czyli robią kasę na złodziejstwie, narkotykach, przemycie i sutenerstwie.
bolo87 [ Pretorianin ]
Gang a Mafia to dwie zupełnie inne sprawy.Gang może się składać np. nawet z trzech osób.Mafia zaś to organizacja przestępcza z wysoko postawionymi biznesmenami, politykami itp.

Old Devil [ Pretorianin ]
Na mafię się idzie głosować w wyborach.
Grooby_BCN [ Konsul ]
Mafia----->>
Gang--->>>