GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

proszę o pomoc

06.09.2010
10:41
[1]

Jacenexxx16 [ Pretorianin ]

proszę o pomoc

mam wi fi marki tp link po podłączeniu do komputera i użytkowaniu przez jakiś czas komputer się zawiesza i nic tylko go muszę resetować nie mam takiego problemu jak wi fi nie jest podłączone . Co jest przyczyną ??

06.09.2010
10:58
[2]

yasiu [ Legend ]

może sterowniki do WIFI...

albo inaczej, czy jeśli odłączysz WIFI to masz dostęp do internetu?

06.09.2010
11:10
[3]

Jacenexxx16 [ Pretorianin ]

nie ja mam neta przez wi fi ale za jakiś czas sie pc zawiesza

06.09.2010
14:03
[4]

Jacenexxx16 [ Pretorianin ]

up

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.