
k42a_ [ The Blues ]
Najlepsze seriale - TOPlista. część 1
Lista mająca na celu wyłonienie najlepszych seriali.
REGULAMIN:
1. W każdej części dodajemy 10 propozycji.
2. Propozycje dodajemy w taki sposób: LP. TYTUŁ [NICK] ew. link do fw
3. Głosujemy przez kolejne 48h.
4. Głosujemy na jeden tytuł.
5. Nie umieszczamy na liście tytułów, które już wygrały.
6. W przypadku kilku zwycięzców robimy 24h dogrywkę.
7. Przestrzegamy regulaminu, który jeszcze może ulec zmianie.
Wątek założony na próbę, może się przyjmie, zobaczymy. Zachęcam do wzięcia udziału.
k42a_ [ The Blues ]
1. Zagubieni [k42a]
i od razu propozycja. :)
Ziom91 [ ohjehr ]
2. Różowe Lata Siedemdziesiąte/That '70s Show [ziom91]
Że też jeszcze takiego wątku nie było :) Myślę, że na pewno się przyjmie :) Pzdr
TeRiKaY [ PROJECT STORY ]
1. Zagubieni [k42a]
2. Różowe Lata Siedemdziesiąte [Ziom91]
3. Sons Of Anarchy [TeRiKaY]
btw. jak będziesz zliczał głosy? Skrypt mava?
peterkarel [ DX ARMY ]
1. Zagubieni [k42a]
2. Różowe Lata Siedemdziesiąte [Ziom91]
3. Sons Of Anarchy [TeRiKaY]
4. Supernatural [peterkarel]
Roland Deschain [ Gunslinger ]
1. Zagubieni [k42a]
2. Różowe Lata Siedemdziesiąte [Ziom91]
3. Sons Of Anarchy [TeRiKaY]
4. Supernatural [peterkarel]
5. Friends [Roland]
ppaatt1 [ Trekker ]
1. Zagubieni [k42a]
2. Różowe Lata Siedemdziesiąte [Ziom91]
3. Sons Of Anarchy [TeRiKaY]
4. Supernatural [peterkarel]
5. Friends [Roland]
6. Star Trek: The Next Generation [ppaatt1]
Nie wróżę niestety wątkowi "długiego życia i pomyślności. ". Jak się nie mylę, to podobny wątek był tworzony kiedyś. Wygra parę bardziej znanych seriali i koniec.
fredzio92 [ Treasure Hunter ]
1. Zagubieni [k42a]
2. Różowe Lata Siedemdziesiąte [Ziom91]
3. Sons Of Anarchy [TeRiKaY]
4. Supernatural [peterkarel]
5. Friends [Roland]
6. Star Trek: The Next Generation [ppaatt1]
7. Californication [fredzio92]
ppaatt1 również kiepsko to widzę. Czas pokaże.
Xinjin [ Bending Unit 22 ]
1. Zagubieni [k42a]
2. Różowe Lata Siedemdziesiąte [Ziom91]
3. Sons Of Anarchy [TeRiKaY]
4. Supernatural [peterkarel]
5. Friends [Roland]
6. Star Trek: The Next Generation [ppaatt1]
7. Californication [fredzio92]
8. Dexter [xinjin]
kobe47 [ essaywhuman ]
1. Zagubieni [k42a]
2. Różowe Lata Siedemdziesiąte [Ziom91]
3. Sons Of Anarchy [TeRiKaY]
4. Supernatural [peterkarel]
5. Friends [Roland]
6. Star Trek: The Next Generation [ppaatt1]
7. Californication [fredzio92]
8. Dexter [xinjin]
9. Weeds [kobe47]
pizol87 [ Pretorianin ]
1. Zagubieni [k42a]
2. Różowe Lata Siedemdziesiąte [Ziom91]
3. Sons Of Anarchy [TeRiKaY]
4. Supernatural [peterkarel]
5. Friends [Roland]
6. Star Trek: The Next Generation [ppaatt1]
7. Californication [fredzio92]
8. Dexter [xinjin]
9. Weeds[kobe47]
10. FlashForward[pizol87]

..::Geralt::.. [ xircom ]
Ludzie Chudego
k42a_ [ The Blues ]
Wiecie, warto spróbować. :)
TeRiKaY --> żadnym skryptem, normalnie. Skoro każdy może oddać jeden głos nie będzie tu jakiegoś wielkiego liczenia. ;)
I od razu głos:
9. Weeds[kobe47]
ppaatt1 [ Trekker ]
4. Supernatural [peterkarel]
kobe47 [ essaywhuman ]
7. Californication [fredzio92]
kluha666 [ Legend ]
4. Supernatural [peterkarel]
Roland Deschain [ Gunslinger ]
8. Dexter [xinjin]
Shoggoth [ Stairway to Heaven ]
7. Californication [fredzio92]
TeRiKaY [ PROJECT STORY ]
10. FlashForward[pizol87]
Royal_Flush [ Generaďż˝ ]
2. Różowe Lata Siedemdziesiąte/That '70s Show [ziom91]
Azerko [ Alone in the wild ]
10. FlashForward[pizol87]