
Tomcio_666 [ Knight of Cydonia ]
wspollokator.pl - ma ktoś tam konto premium?
Cześć. Niedawno zacząłem rozglądać się za pokojem w Bydgoszczy. Natknąłem się właśnie na ten serwis i znalazłem kilka niezłych ofert. Napisałem wiadomość do osób które wystawiły te ogłoszenia w serwisie już kilka dni temu jednak nie dostałem żadnego odzewu. Do czego mi konto Premium? Bowiem dopiero posiadając takie konto widoczny będzie numer kontaktowy najemcy, dzięki czemu będę mógł bez problemu się skontaktować i dowiedzieć co i jak. Jeśli ktoś z Was dysponuje takim kontem i chciałby mi pomóc niech da znać (tutaj, lub na GG 232798 - niewidoczny).

Loon' [ Generaďż˝ ]
A nie pomyślałeś, że to może być próba naciągnięcia, a lewe oferty robią ci, którzy na kontach premium zarabiają?
Lepiej poszukaj na gumtree.pl - tam też jest masa lewych ogłoszeń, ale przynajmniej za darmo.
<-- edit: rozwalili mnie ludzie, którzy w miejscu na fotkę pokoju dają SWOJE fotki
Tomcio_666 [ Knight of Cydonia ]
Szczerze? Nie. Chociaż nie mówię, że nie masz racji. Jeśli faktycznie ktoś tworzy takie ogłoszenia to udaje mu się bardzo dobrze, bo napisane są one prostym językiem, do tego zawierają informacje o przystankach, dojazdach, poruszaniu się po aglomeracji itp.
Edit --> fakt, fail, chociaż dziewczyna ładna :)
jojo12121212 [ Pretorianin ]
So, it goes like this; you sign up "FREE" as a "basic member", (I had a room for rent), and you get quite a bit of activity but, you cannot read any of the correspondence without "UPGRADING" your membership, ($20 for ten days, $30 for 30 days and so on). So then you feel compelled to upgrade because you want to be able to see what these people are writing back to you. Guess what happens then, everyone that was responding to your ad when you were a "basic" member "BASICALLY" falls off the face of the EARTH! But wait, theres more, when your "MEMBERSHIP" expires, the so called potential renters start responding again! I gotta give the losers that came up with this site credit, to screw people in need and sleep like a baby at night, you guys definitely nailed it!!! PLEASE, do not waste your time or MONEY! Sincerely,
Tomcio_666 [ Knight of Cydonia ]
jojo -> ok, dzięki. No to tyle w temacie szukania pokoju przez ten serwis.
zoloman [ Legend ]
edit: rozwalili mnie ludzie, którzy w miejscu na fotkę pokoju dają SWOJE fotki
Czy to takie dziwne? Myślę, że ta dziewczyna ma większe szanse na znalezienie kogoś, niż gdyby wstawiła tam zdjęcie pokoju :P
edit: a nie, ona szuka współlokatorki :P

Loon' [ Generaďż˝ ]
Czy to takie dziwne? Myślę, że ta dziewczyna ma większe szanse na znalezienie kogoś, niż gdyby wstawiła tam zdjęcie pokoju :P
No już nawet przez moment rozkminialiśmy z kolegą, że te 400 zł to byłaby dobrze ulokowana inwestycja.

legrooch [ MPO Squad Member ]
Nawet nawet panienka :)

Lysack [ Przyjaciel ]
Jak coś, to mieszka w Nysie, na Piłsudskiego 66 :)
Póki co jest sama, więc można odwiedzać :D
COOLek [ Konsul ]
Nawet jeśli ta strona nie byłaby ściemą, to twój post to szczyt bezczelności.
"Frajerzy, którzy zapłacili, pomóżcie, bo mi żal pieniędzy".

CHESTER80 [ Maniak Konsolowy ]
Fajny ten portal, niezłe laski tam są na fotkach.
dzfonek [ rightful owner of degus ]
Nie spodziewalem się, że z szukania mieszkania można zrobić akcje typu fotka.pl :)