Kar0oOl [ Konsul ]
Jak sprawdzić czy ktoś jest niewidoczny na gg ?
Jak w temacie. Może jakiś programik ?
peterkarel [ DX ARMY ]
kiedyś było power gg ale teraz to nie wiem
binkset [ Acacia Avenue ]
wątpię że się da. Ja mam niezawodny sposób, że piszę do tej osoby, ale z reguły jak ktoś jest niewidoczny to raczej chce żeby mu się nie przeszkadzało... :)
maly_17a [ Generaďż˝ ]
Był chyba jakiś trick z wysłaniem pliku do tej osoby, ale nie wiem dokładnie o co chodzi, bo nie używałem. Może ktoś rozwinąć?
Old Devil [ Pretorianin ]
Proponuję się spytać.
Jeremy Clarkson [ Prezenter ]
Napisz coś chwytliwego z innego numeru
Kacperpol [ Konsul ]
napisz jakieś wyzwiska to na pewno odpisze :D
Derrvin [ Pretorianin ]
o ile pamiętam, to linuxowy amarok (też komunikator) widział niewidoczne osoby z gg.
edit: dobra, coś popieprzyłem, amarok to media player. ale z tym komunikatorem to coś jest na rzeczy, tylko nie pamiętam nazwy. spróbuj wygooglować.
PatriciusG. [ Legend ]
Podobno KADU (linuxowe GG) widzi niewidocznych.
Szczrze powiedziawszy - nie wiem. Mam zainstalowany, ale nie korzystam z niego :P
edit: Jak chce Ci się sprawdzić, to słyszałem, że jest wersja dla Windowsa.
Mr. Big Brain [ Pretorianin ]
Ona po prostu nie chce z tobą rozmawiać.
zoloman [ Legend ]
Kadu na Macu nie pokazuje niewidocznych
BlackBolt [ Senator ]
Jeżeli ostatnio nie wprowadzili jakichś zmian w protokole GG, to się nie da sprawdzić ze 100% pewnością. Wspomniane wyżej PowerGG też nie działało tak naprawdę, bo osoby niewidoczne bez opisu pokazywało, jako niedostępne, a niedostępne z opisem pokazywało jako niewidoczne.

-=BROGI23=- [ Senator ]
W starszych wersjach gadu dzialal sposob na bana, tj:
- zakladasz nowy nr, piszesz cos do nr ktory chcesz inwigilowac w taki sposob zeby Cie zablokowal
- ze starego numeru sprawdzasz czy osoba jest online
- jesli jest niewidoczna (ale online) to na zablokowanym numerze bedzie widoczna z ikonka bloka
...ale nie wiem jak jest w nowszych wersjach, bo to sposob z GG v6 ;)