GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak sprawdzić czy ktoś jest niewidoczny na gg ?

05.09.2010
21:28
[1]

Kar0oOl [ Konsul ]

Jak sprawdzić czy ktoś jest niewidoczny na gg ?

Jak w temacie. Może jakiś programik ?

05.09.2010
21:35
[2]

peterkarel [ DX ARMY ]

kiedyś było power gg ale teraz to nie wiem

05.09.2010
21:56
[3]

binkset [ Acacia Avenue ]

wątpię że się da. Ja mam niezawodny sposób, że piszę do tej osoby, ale z reguły jak ktoś jest niewidoczny to raczej chce żeby mu się nie przeszkadzało... :)

05.09.2010
21:56
[4]

maly_17a [ Generaďż˝ ]

Był chyba jakiś trick z wysłaniem pliku do tej osoby, ale nie wiem dokładnie o co chodzi, bo nie używałem. Może ktoś rozwinąć?

05.09.2010
21:57
[5]

Old Devil [ Pretorianin ]

Proponuję się spytać.

05.09.2010
21:57
[6]

Jeremy Clarkson [ Prezenter ]

Napisz coś chwytliwego z innego numeru

05.09.2010
22:01
[7]

Kacperpol [ Konsul ]

napisz jakieś wyzwiska to na pewno odpisze :D

05.09.2010
22:05
[8]

Derrvin [ Pretorianin ]

o ile pamiętam, to linuxowy amarok (też komunikator) widział niewidoczne osoby z gg.

edit: dobra, coś popieprzyłem, amarok to media player. ale z tym komunikatorem to coś jest na rzeczy, tylko nie pamiętam nazwy. spróbuj wygooglować.

05.09.2010
22:24
[9]

PatriciusG. [ Legend ]

Podobno KADU (linuxowe GG) widzi niewidocznych.
Szczrze powiedziawszy - nie wiem. Mam zainstalowany, ale nie korzystam z niego :P

edit: Jak chce Ci się sprawdzić, to słyszałem, że jest wersja dla Windowsa.

05.09.2010
22:28
[10]

Mr. Big Brain [ Pretorianin ]

Ona po prostu nie chce z tobą rozmawiać.

05.09.2010
22:31
[11]

zoloman [ Legend ]

Kadu na Macu nie pokazuje niewidocznych

06.09.2010
00:37
[12]

BlackBolt [ Senator ]

Jeżeli ostatnio nie wprowadzili jakichś zmian w protokole GG, to się nie da sprawdzić ze 100% pewnością. Wspomniane wyżej PowerGG też nie działało tak naprawdę, bo osoby niewidoczne bez opisu pokazywało, jako niedostępne, a niedostępne z opisem pokazywało jako niewidoczne.

06.09.2010
04:12
smile
[13]

-=BROGI23=- [ Senator ]

W starszych wersjach gadu dzialal sposob na bana, tj:
- zakladasz nowy nr, piszesz cos do nr ktory chcesz inwigilowac w taki sposob zeby Cie zablokowal
- ze starego numeru sprawdzasz czy osoba jest online
- jesli jest niewidoczna (ale online) to na zablokowanym numerze bedzie widoczna z ikonka bloka
...ale nie wiem jak jest w nowszych wersjach, bo to sposob z GG v6 ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.