
Superfun [ Chor��y ]
Wpadka w Mam Talent !
Wczoraj gdy oglądałem Mam talent po wystepie tego niewidomego gościa Hołownia powiedział : Do zobaczenia a Prokop dodał Widzimy się w Warszawie. Myślę że nie specjalnie to powiedzieli ale mogli pomyśleć zanim cos powiedzą.

mrgiveman [ Forza Milan ! ]
Już wiem co Hołownia zrobi :
Ukrzyżuje go !
Jeremy Clarkson [ Prezenter ]
Podobno on coś tam widział, ale słabiutko.

-.- [ Centurion ]
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=10625744&N=1 [95]
Nie tylko ty to wyłapałeś.

kombinator [ Konsul ]
Prokopa czeka stryczek.
Krzysiek Ibisz powinien go zastąpić!
Wielka_Wieśniara [ Konsul ]
Jury zrobiło większy bład puszczająć go dalej. Słaby był.
lo0ol [ Jónior ]
A nie pomyślałeś, że niewidomi również mogą chcieć aby ludzie mówili do nich w sposób jakby powiedzieli do każdego innego człowieka? Do sparaliżowanego również można powiedzieć "idziemy na piwo".
Api15 [ dziwny człowiek... ]
Właśnie przez takie wypominanie i pokazywanie palców takie sytuacje mogą być źle odebrane...
Axonn77 [ Warrior of Rock ]
Myślę, że o wiele większą krzywdą byłoby dla tego człowieka wytknięcie tego palcem w telewizji, lub na portalu internetowym, czyli robienie dużego hałasu o nic.
Gafa? Jak dla kogo.
Zingus123 [ Antyterrorysta ]
jak dla mnie Prokop powinien to sformułować jakoś inaczej
peterkarel [ DX ARMY ]
a co powinien do niego powiedzieć : do usłyszenia ?
HUtH [ pr0crastinator ]
Do słucho-dotyko-wąchanio-smako-równoważenia :P
A to i tak w wersji okrojonej :)
PitbullHans [ Legend ]
Domyślam się patrząc na wypowiedzi niektórych, że gdyby to ich dotyczyło, pozwaliby Prokopa i żądali wielkiego odszkodowania.
Cóż za szyderstwo Wysoki Sądzie, z premedytacją użył sformułowania "Widzimy się w Warszawie" wiedząc, że jestem niewidomy, skandal! To zniewaga, żądam 1 000 000 $ odszkodowania.
Azazell3 [ Żywy Trup ]
No ludzie bez jaj. Po prostu Prokop tak powiedział z przyzwyczajenia. Na pewno mu było głupio.

BPM [ Konsul ]
Też to zauważyłem i rozbawiła mnie ta sytuacja :D
A tak pozatym to taki komixx był podobny ;p
Salado. [ Generaďż˝ ]
powiedział to z przyzwyczajenia, ja tego nie wyłapałem i stawiam duże pieniądze,że ten niewidomy tez nie

what's up [ XPlayer ]
to pasuje to mojego opusu \/ na dole
promilus1 [ Człowiek z Księżyca ]
Gość z infolinii Orange pożegnał mnie słowami "do usłyszenia", na co ja odpowiedziałem "do widzenia". Tragedia.
SutiL [ Generaďż˝ ]
nawet i nie wpadka, odruchowo się mówi do widzenia
King Klick [ Generaďż˝ ]
Czepialstwo, ot co.