GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wpadka w Mam Talent !

05.09.2010
20:36
smile
[1]

Superfun [ Chor��y ]

Wpadka w Mam Talent !

Wczoraj gdy oglądałem Mam talent po wystepie tego niewidomego gościa Hołownia powiedział : Do zobaczenia a Prokop dodał Widzimy się w Warszawie. Myślę że nie specjalnie to powiedzieli ale mogli pomyśleć zanim cos powiedzą.

05.09.2010
20:37
smile
[2]

mrgiveman [ Forza Milan ! ]

Już wiem co Hołownia zrobi :
Ukrzyżuje go !

05.09.2010
20:38
[3]

Jeremy Clarkson [ Prezenter ]

Podobno on coś tam widział, ale słabiutko.

05.09.2010
20:38
smile
[4]

-.- [ Centurion ]

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=10625744&N=1 [95]
Nie tylko ty to wyłapałeś.

05.09.2010
22:00
smile
[5]

kombinator [ Konsul ]

Prokopa czeka stryczek.
Krzysiek Ibisz powinien go zastąpić!

05.09.2010
22:37
[6]

Wielka_Wieśniara [ Konsul ]

Jury zrobiło większy bład puszczająć go dalej. Słaby był.

05.09.2010
23:40
[7]

lo0ol [ Jónior ]

A nie pomyślałeś, że niewidomi również mogą chcieć aby ludzie mówili do nich w sposób jakby powiedzieli do każdego innego człowieka? Do sparaliżowanego również można powiedzieć "idziemy na piwo".

05.09.2010
23:50
[8]

Api15 [ dziwny człowiek... ]

Właśnie przez takie wypominanie i pokazywanie palców takie sytuacje mogą być źle odebrane...

05.09.2010
23:55
[9]

Axonn77 [ Warrior of Rock ]

Myślę, że o wiele większą krzywdą byłoby dla tego człowieka wytknięcie tego palcem w telewizji, lub na portalu internetowym, czyli robienie dużego hałasu o nic.
Gafa? Jak dla kogo.

06.09.2010
00:05
[10]

Zingus123 [ Antyterrorysta ]

jak dla mnie Prokop powinien to sformułować jakoś inaczej

06.09.2010
00:34
[11]

peterkarel [ DX ARMY ]

a co powinien do niego powiedzieć : do usłyszenia ?

06.09.2010
03:14
[12]

HUtH [ pr0crastinator ]

Do słucho-dotyko-wąchanio-smako-równoważenia :P
A to i tak w wersji okrojonej :)

06.09.2010
06:48
[13]

PitbullHans [ Legend ]

Domyślam się patrząc na wypowiedzi niektórych, że gdyby to ich dotyczyło, pozwaliby Prokopa i żądali wielkiego odszkodowania.

Cóż za szyderstwo Wysoki Sądzie, z premedytacją użył sformułowania "Widzimy się w Warszawie" wiedząc, że jestem niewidomy, skandal! To zniewaga, żądam 1 000 000 $ odszkodowania.

06.09.2010
07:14
[14]

Azazell3 [ Żywy Trup ]

No ludzie bez jaj. Po prostu Prokop tak powiedział z przyzwyczajenia. Na pewno mu było głupio.

06.09.2010
08:04
smile
[15]

BPM [ Konsul ]

Też to zauważyłem i rozbawiła mnie ta sytuacja :D

A tak pozatym to taki komixx był podobny ;p

06.09.2010
10:18
[16]

Salado. [ Generaďż˝ ]

powiedział to z przyzwyczajenia, ja tego nie wyłapałem i stawiam duże pieniądze,że ten niewidomy tez nie

06.09.2010
10:27
smile
[17]

what's up [ XPlayer ]

to pasuje to mojego opusu \/ na dole

06.09.2010
10:53
[18]

promilus1 [ Człowiek z Księżyca ]

Gość z infolinii Orange pożegnał mnie słowami "do usłyszenia", na co ja odpowiedziałem "do widzenia". Tragedia.

06.09.2010
11:50
[19]

SutiL [ Generaďż˝ ]

nawet i nie wpadka, odruchowo się mówi do widzenia

06.09.2010
11:55
[20]

King Klick [ Generaďż˝ ]

Czepialstwo, ot co.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.