GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Fajna audycja o grach

05.09.2010
19:53
[1]

PSXFAN [ Last Samurai ]

Fajna audycja o grach



Zaczyna sie o 20:00

05.09.2010
19:55
[2]

Darth Father [ Chicago Blackhawks ]

Co w niej takiego fajnego?

05.09.2010
19:58
[3]

PSXFAN [ Last Samurai ]

A gadają sobie o grach na luzie itp czasami słucham

Kali z Psx jest współprowadzącym

Nie żeby mnie coś łączyło z ta audycja poprostu czasami jak nie ma sie co robić to można posłuchać

05.09.2010
19:59
[4]

AvengerXXX [ Battlefield? WTF? ]

18:00 - 19:00 Gekoni Warkot - magazyn dla młodzieży o grach

O 20.00 mówisz?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.