PSXFAN [ Last Samurai ]
Fajna audycja o grach
Zaczyna sie o 20:00
Darth Father [ Chicago Blackhawks ]
Co w niej takiego fajnego?
PSXFAN [ Last Samurai ]
A gadają sobie o grach na luzie itp czasami słucham
Kali z Psx jest współprowadzącym
Nie żeby mnie coś łączyło z ta audycja poprostu czasami jak nie ma sie co robić to można posłuchać
AvengerXXX [ Battlefield? WTF? ]
18:00 - 19:00 Gekoni Warkot - magazyn dla młodzieży o grach
O 20.00 mówisz?