GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Znalezisko

05.09.2010
18:25
[1]

Bibkowicz [ whore ]

Znalezisko

Otóż dzisiaj wędrując po swoim podwórzu zobaczyłem monetę - niby 5gr, myślę, na szczęście będzie. Oczyściłem z ziemi, i patrzę, a tam orzeł III Rzeszy i podpis: Deutsches Reich 1939, na odwrocie numinał 5 i podpis Reichspiennig. Ma to jakąś wartość, oddać do muzeum?

05.09.2010
18:27
smile
[2]

Dr.aska MEN [ Konsul ]

daj mi a ja oddam do muzeum i zarobie kupę kasy

05.09.2010
18:28
smile
[3]

DeatthShadow [ Pretorianin ]

Raczej nie poszukaj jakiegos numizmatyka i mu podaruj lub sprzedaj albo mozesz zostawic sobie na pamiatke,za kilkanascie lat moze ta moneta bedzie duzo warta

05.09.2010
18:28
[4]

Loon' [ Generaďż˝ ]

Ma wartość, ale niewielka, nie na tyle by zawracać głowę muzeum.

05.09.2010
18:30
[5]

gracz12301 [ Senator ]

Poczekaj 10-20 lat i sprzedasz ją za kilkaset złotych (euro).

05.09.2010
18:32
[6]

M'q [ Schattenjäger ]

Bzdura, im starsza moneta, wcale nie oznacza, ze drozsza.

05.09.2010
18:35
smile
[7]

Luzer [ Music Addict ]

[5]

Sam mam pare takich kupionych za podobne grosze

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.