Bibkowicz [ whore ]
Znalezisko
Otóż dzisiaj wędrując po swoim podwórzu zobaczyłem monetę - niby 5gr, myślę, na szczęście będzie. Oczyściłem z ziemi, i patrzę, a tam orzeł III Rzeszy i podpis: Deutsches Reich 1939, na odwrocie numinał 5 i podpis Reichspiennig. Ma to jakąś wartość, oddać do muzeum?

Dr.aska MEN [ Konsul ]
daj mi a ja oddam do muzeum i zarobie kupę kasy

DeatthShadow [ Pretorianin ]
Raczej nie poszukaj jakiegos numizmatyka i mu podaruj lub sprzedaj albo mozesz zostawic sobie na pamiatke,za kilkanascie lat moze ta moneta bedzie duzo warta
Loon' [ Generaďż˝ ]
Ma wartość, ale niewielka, nie na tyle by zawracać głowę muzeum.
gracz12301 [ Senator ]
Poczekaj 10-20 lat i sprzedasz ją za kilkaset złotych (euro).
M'q [ Schattenjäger ]
Bzdura, im starsza moneta, wcale nie oznacza, ze drozsza.

Luzer [ Music Addict ]
[5]
Sam mam pare takich kupionych za podobne grosze