GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kontynuacje jakich gier,chcielibyście zobaczyć?

05.09.2010
17:20
[1]

Artilio [ Black Templar ]

Kontynuacje jakich gier,chcielibyście zobaczyć?

Ja bym najchętniej zagrałbym w kolejne części Advent Rising i porządna kontynuacje Painkillera

05.09.2010
17:21
[2]

boskijaro [ Nowoczesny Dekadent ]

Half Life 3, najlepiej zeby byl na tym samym silniku co dwojka tylko podkreconym i zeby byl podobny klimat (taki jesienno-przygnebiajacy)

05.09.2010
17:23
smile
[3]

Loon' [ Generaďż˝ ]

Ja chciałbym zobaczyć prequel Baldur's Gate, w czasach niepokoju, kiedy bogowie chodzili po Wybrzeżu Mieczy. Najlepiej wcielając się w Cyrika.

05.09.2010
17:24
[4]

mrgiveman [ Forza Milan ! ]

Mirror's Edge 2
Painkiller 2 - od People Can Fly
Pure 2
Fahrenheit 2

05.09.2010
17:24
[5]

PavvelPS [ Centurion ]

Mirror's Edge 2

05.09.2010
17:25
[6]

Kowal172 [ Music Producer ]

bardzo bym się ucieszył z kontynuacji Devil May Cry(czyli część 5) i GTA (także część V:)

05.09.2010
17:27
smile
[7]

Konrad Wallenrod [ Major ]

Loon

W Cyrica ? Z tego co mówił Jan Jansen to on był pasterzem, a jedynym jego dorobkiem była farma rzepy. Raczej chciałbyś wcielić się właśnie w Jana gdyż to on był właśnie nowym panem mordu

05.09.2010
17:31
[8]

pawcyk3 [ Prawie jak Steven Seagal ]

Beyond Good & Evil 2
Kotor 3
Prey 2
Neverwinter Nights 3

05.09.2010
17:31
[9]

zapomnialem_stary_login [ Konsul ]

Baldurs Gate 3. Ale znając życie wyszedłby w 3D, byłby prosty jak drut i zatarł świetne wspomnienia po poprzednich częściach. Zresztą chyba nawet wyszło kiedyś coś takiego, na konsolę...

Sporo gier mógłbym wymienić, jednak chciałbym żeby były one bardziej zbliżone do oryginału. Praktyka pokazuje że są zwykle przekombinowane, przez co psują dobre wrażenie po poprzedniej części i do grania się nie nadają.

05.09.2010
17:40
smile
[10]

Loon' [ Generaďż˝ ]

[7] ;)

[9] Z jednej strony - szczególnie po Falloucie 3 - towarzyszy mi uczucie, że BG na zawsze powinien zostać kojarzony z infinity, z drugiej - chętnie znowu powróciłbym w rejony Wybrzeża Mieczy (a więc głównie jedynki). Tutaj jednak rodzi się problem - eksploatowanie tych samych terenów? Nawet pomimo dodania 3D? No i drugi - warstwa fabularna.

Dalsze losy Sarevoka zostały opisane. Szkoda, bo akurat to był najlepszy NPC w historii RPG. Podobnie innych bohaterów. Ściąganie głównego bohatera do ratowania świata czy coś, byłoby w tym wypadku dość tandetne. Nie za bardzo jest jak ugryźć fabułę. Chyba, że ktoś po prostu zacząłby zupełnie nową trylogię. Albo jak wspomniałem - najsensowniej - prequel zakończony wielką walką Cyrika z Bhaalem.

05.09.2010
17:40
[11]

SwiXen [ Generaďż˝ ]

Battlefield : Bad Company 3
Warcraft 4
Porządnego Disciples

05.09.2010
17:42
smile
[12]

matik109 [ SpongeBob Kanciastoporty ]

Na BC3 i Mirror's Edge 2 :)

05.09.2010
17:43
[13]

RazKozieSmierc [ Konsul ]

GTA , The Elder Scrolls, Hitman

05.09.2010
17:45
smile
[14]

Piecia_____18 [ Generaďż˝ ]

Jagged Alliance 3 - mam nadzieję że w końcu doczekam się oficjalnej premiery.
Syberia 3 - tutaj wielki znak zapytania (?), bo nie słychać żadnych nowych informacji o grze.

05.09.2010
17:51
smile
[15]

.:Jj:. [ Legend ]

Uwielbiam te wątki.
Jakie kontynuacje dobrych gier? Zacząć wymieniać od Superfroga czy Gunshipa?

05.09.2010
17:55
[16]

Rod [ Niereformowalny Sceptyk ]

Przede wszystkim kontynuację Mafii II. Ponadto Wiedźmina, Assassin's Creed II i Batman: Arkham Asylum.

05.09.2010
17:58
[17]

K4B4N0s [ Filthy One ]

Jagged Alliance 3 w klimacie starszych JA i bez silnika SS.
Kolejny sezon Sama i Maxa.
I może coś w klimacie Jacka Orlando, ale to już w tej chwili jest chyba nie do osiągnięcia.

05.09.2010
17:58
[18]

Shaggeh [ Pretorianin ]

Fifa 11.

05.09.2010
18:03
[19]

zapomnialem_stary_login [ Konsul ]

Loon--> BG 3 nie musiała by być kontynuacją 1 i 2, nawet nie musiałaby się dziać dokładnie w tym samym miejscu. Ba! Nazwa gry może być inna, bo to nie o to chodzi. Sama gra może toczyć się w zupełnie innym miejscu, ale tego samego świata. Chciałbym tylko, aby zachowany został genialny sposób w jaki potraktowano fabułę, wielkość świata gry (BG1 i 2 były wielkie jak na tamte czasy), niesamowitą grywalność. Faerun jest tak ogromny, że można fabułę gry umiejscowić na dowolnym obszarze, może to być południe, może to być Mithrillowa Hala, a na deser wizyty w Menzoberranzan, czyli obszary znane z książek Salvatore- mnie by pasowało. Jeszcze lepiej by było, gdyby powstało MMO z prawdziwego zdarzenia, coś na kształt WoW. Ale to by było jak sądzę zbyt karkołomne zadanie, żeby taki świat przedstawić w grze, nawet w ogromnym pomniejszeniu.

05.09.2010
18:04
[20]

Jakub130994 [ Konsul ]

Uncharted

05.09.2010
18:07
[21]

Trelis [ Yarpen Zirgin ]

Chciałbym nie zobaczyć, a zagrać w kontynuacje gier takich jak: Batman Arkham Asylum, Hitman, Mafia II, Syberia, Dreamfall, Fahrenheit, Wiedźmin, The Saboteur i dużo, dużo więcej.

05.09.2010
18:10
smile
[22]

Loon' [ Generaďż˝ ]

zapomnialem_stary_login -> ale jaki wtedy sens nazywać grę Baldur's Gate? Przecież to jest nazwa pochodząca od konkretnego miasta, dwójka i Tron Bhaala miały taką nazwę tylko dlatego, że były kontynuacją.

Jeśli chcesz więcej gier w Faerunie to wyszło Pool of Radiance, Neverwinter Nights czy Icewind Dale - ale wszystkie niestety gorsze :(

Też chciałbym kolejnej gry w tym świecie, ale jednak właśnie na Wybrzeżu Mieczy :)

05.09.2010
18:11
[23]

KuboL|Bambol [ Requiescat in pace ]

Zdecydowanie Call Of Juarez (kolejne scenariusze, może jak Billi dorasta?) , Mafia II , i może Batman ;)

05.09.2010
18:11
[24]

Lukas172_Nomad_ [ Still Alive ]

Dużoo jest takich gier ;) chyba ,że miałeś na myśli kontynuacje, które nie zostały zapowiedziane lub takie na które nie ma po prostu szans :P

- Prey 2
- Fahrenheit 2
- Mirror's Edge 2
- Rainbow Six Vegas 3
- Kroniki Riddicka 3
- Singularity 2
- TimeShift 2

To tyle jeśli chodzi o takie na które nie ma szans.

05.09.2010
18:14
smile
[25]

dobryziomal135 [ Skowronxter ]

MDK 3 i Uncharted 3.

05.09.2010
18:16
[26]

DeatthShadow [ Pretorianin ]

Jakby mogło zabraknąć czwartej odsłony S.T.A.L.K.E.R.'a (ktora zdaje sie ze jest juz w produkcji)

05.09.2010
18:17
[27]

tomazzi [ Flash YD ]

Jack Orlando 2
Teenagent 2
Kolejne części Broken Sword.

Oczywiście wszystko w 2D ;)

Edycja:
Cyberia jeszcze jedna mogłaby powstać.
I kolejny Crusader.

05.09.2010
18:19
smile
[28]

Loon' [ Generaďż˝ ]

<-- [27]

A grałeś w Broken Sword 2.5?
Teraz także po polsku.

05.09.2010
18:25
smile
[29]

Piecia_____18 [ Generaďż˝ ]

Jack Orlando 2

Bardzo wątpię, bo po upadku Topware nie ma pewnie co liczyć na kontynuacje Jacka. A szkoda.

05.09.2010
18:27
[30]

tomazzi [ Flash YD ]

Loon - nie grałem. Zapomniałem o tym projekcie w ogóle. Jak internet mi wróci do zdrowia to ściągnę.

05.09.2010
18:28
[31]

gruby300 [ Konsul ]

Ja chce half life 3!!!

05.09.2010
18:34
[32]

fredzio92 [ Treasure Hunter ]

Jak & Dexter (PS3)
Kotor 3
Burnout

05.09.2010
18:54
smile
[33]

Zingus123 [ Antyterrorysta ]

Kolejne legacy of kain

05.09.2010
18:58
[34]

ziom@l [ Centurion ]

Gta 5
Half-life 3

06.09.2010
02:49
[35]

zapomnialem_stary_login [ Konsul ]

Loon--> mniejsza o nazwę, napisałem że nie musi to być BG3. Ale oczywiście mogłaby to być gra z dużo większym światem, którego miasto Baldurs Gate stanowiłoby maleńki fragment- wówczas pasowałoby to do nazwy BG 3 :)

W Icewind Dale grałem, a NWN kompletnie mi nie podeszło, przestałem grać po godzinie. Widziałem jak brat grał i przypominało mi to raczej hack&slash, mówię o tych nowszych dodatkach. Polegało to wyłącznie na bieganiu i zabijaniu wszystkiego co się rusza, to nie dla mnie.

To Pool of Radiance obczaję, może spróbuję jak wyda się ciekawe.

06.09.2010
08:26
smile
[36]

Darth Father [ Chicago Blackhawks ]

Chcę nowego Kotora do singla:(

06.09.2010
08:27
smile
[37]

gnoll [ Legend ]

Beyond Good & Evil 2 na PC :(

06.09.2010
08:47
[38]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

Fallout 3

06.09.2010
09:44
[39]

EnX [ White Dragon ]

Ja czekam głównie na:

Syberia 3
Half-Life 3
I na prawdziwą kontynuację Gothica.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.