GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Działa wam Cartoon Network ?

05.09.2010
16:58
[1]

kluha666 [ Legend ]

Działa wam Cartoon Network ?

Od 10 minut siostra widzi tak "ekran ". Czy to jakieś problemy techniczne ? Też tak macie ?

05.09.2010
17:12
[2]

snailes1 [ Konsul ]

przełonczyłem na to i mi działa normalnie morze zressetuj dekoder lub kablówke ?

05.09.2010
17:14
[3]

snailes1 [ Konsul ]

aa nie umnie leci to samo ciagle

05.09.2010
17:49
[4]

adam11$13 [ In Paradise City ]

Kiedyś też tak było.Pamiętam że należało czekać z 6 godzin.

05.09.2010
17:52
smile
[5]

Rod [ Niereformowalny Sceptyk ]

CN nie widziałem na oczy od 7-8 lat.

05.09.2010
18:05
[6]

Behemoth [ Rrrooaarrr ]

J/w :(. Odkąd wyrzucili ten program z mojej kablówki już długo nie oglądałem Dextera, ani krowy i kurczaka czy dwóch głupich psów... lipa.

05.09.2010
18:06
[7]

Jakub130994 [ Konsul ]

Nie oglądam tego, więc ci nie powiem.

05.09.2010
19:47
[8]

snailes1 [ Konsul ]

[6]Akurat te Bajki zostały zdjete z anteny pamietam te klasyki a szczegulnie Jam łasica ;) +

05.09.2010
19:57
[9]

smokinnhobo [ czolgista ]

Tom i Jerry trzymaja sie tam jeszcze?

05.09.2010
19:58
[10]

Darth Father [ Chicago Blackhawks ]

Chyba lecio 6:00 i jakoś przed południem ile dobrze pamiętam.

05.09.2010
19:58
smile
[11]

adam11$13 [ In Paradise City ]

[9]Z tych starych dobrych kreskówek prawie nic nie zostało niestety :(

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.