kluha666 [ Legend ]
Działa wam Cartoon Network ?
Od 10 minut siostra widzi tak "ekran ". Czy to jakieś problemy techniczne ? Też tak macie ?
snailes1 [ Konsul ]
przełonczyłem na to i mi działa normalnie morze zressetuj dekoder lub kablówke ?
snailes1 [ Konsul ]
aa nie umnie leci to samo ciagle
adam11$13 [ In Paradise City ]
Kiedyś też tak było.Pamiętam że należało czekać z 6 godzin.

Rod [ Niereformowalny Sceptyk ]
CN nie widziałem na oczy od 7-8 lat.
Behemoth [ Rrrooaarrr ]
J/w :(. Odkąd wyrzucili ten program z mojej kablówki już długo nie oglądałem Dextera, ani krowy i kurczaka czy dwóch głupich psów... lipa.
Jakub130994 [ Konsul ]
Nie oglądam tego, więc ci nie powiem.
snailes1 [ Konsul ]
[6]Akurat te Bajki zostały zdjete z anteny pamietam te klasyki a szczegulnie Jam łasica ;) +
smokinnhobo [ czolgista ]
Tom i Jerry trzymaja sie tam jeszcze?
Darth Father [ Chicago Blackhawks ]
Chyba lecio 6:00 i jakoś przed południem ile dobrze pamiętam.

adam11$13 [ In Paradise City ]
[9]Z tych starych dobrych kreskówek prawie nic nie zostało niestety :(