FIREBLAST [ Pretorianin ]
Blokada regionalna
Witam mam pytanie na X360 jest blokada regionalna czasami nie można pobierać dem ale czy w PS3 też występuje ta blokada czy może SONY poradziło sobie z tym problemem lepiej?

ProTyp [ For the Horde! ]
Z tego co wiem, to na PS3 nie ma tej blokady, ale głowy nie dam urwać