GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Blokada regionalna

05.09.2010
16:49
[1]

FIREBLAST [ Pretorianin ]

Blokada regionalna

Witam mam pytanie na X360 jest blokada regionalna czasami nie można pobierać dem ale czy w PS3 też występuje ta blokada czy może SONY poradziło sobie z tym problemem lepiej?

05.09.2010
16:51
smile
[2]

ProTyp [ For the Horde! ]

Z tego co wiem, to na PS3 nie ma tej blokady, ale głowy nie dam urwać

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.