GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jak dojechać do... temat do Wrocławian :)

05.09.2010
15:09
[1]

Bibkowicz [ whore ]

Jak dojechać do... temat do Wrocławian :)

Mam pytanie, a mianowicie w jaki sposób dojechać z Metalowców, ew centrum do Factory Outlet? To ważne, z góry dzięki ;)

Edit. Odpada ;)

05.09.2010
15:10
smile
[2]

kgx56 [ Legionista ]

rowerem.

05.09.2010
15:23
[3]

Choke [ Lets do this! ]

Z centrum miasta można się dostać np: autobusem 107, 119, 319 lub 406. Najlepiej wysiąść na przystanku Gombrowicza (NŻ) lub Muchobór Mały.

05.09.2010
15:33
smile
[4]

Dycu [ zbanowany QQuel ]

www.jakdojade.pl

05.09.2010
15:34
smile
[5]

The Joker [ Legent ]



O, Dycu mnie ubiegł :p

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.