GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Iphone 3G pytanie

05.09.2010
14:51
[1]

PS3fan [ Konsul ]

Iphone 3G pytanie

Sprzedaję używanego Iphone'a 3g. Ma on na pokładzie parę aplikacji z Apple store. I teraz moje pytanie: Czy, jak wyrejestruję iphona z mojego konta na Apple store, aplikacje z tego konta kupione zostaną na iphonie i będą bez problemu działać? Bardzo proszę o szybką odpowiedź.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.