PS3fan [ Konsul ]
Iphone 3G pytanie
Sprzedaję używanego Iphone'a 3g. Ma on na pokładzie parę aplikacji z Apple store. I teraz moje pytanie: Czy, jak wyrejestruję iphona z mojego konta na Apple store, aplikacje z tego konta kupione zostaną na iphonie i będą bez problemu działać? Bardzo proszę o szybką odpowiedź.