GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jakies tanie gry...

05.09.2010
14:38
[1]

kgx56 [ Legionista ]

Jakies tanie gry...

Jako, ze ma troche pieniedzy postanowilem kupic kilka gier. Nie chce jednak kupowac jednej czy dwoch po 100zl kazda, tylko kilka, ale tanszych. Nie mam jakiegos konkretnego gatunku, ale raczej nie chcialbym zadnych wyscigow ani gier sportowych. Najlepiej gdyby bylo to strategie, szeroko pojete gry akcji (ale glownie fpsy), od biedy rpgi i przygodowki. Czekam na propozycje, a do wydania mam 150zl, wiec licze na conajmniej 4-5 tytulow...

Aha, jak juz piszecie o jakims fpsie to fajnie by bylo gdyby mozna tez bylo w niego pograc multi przez neta.

05.09.2010
14:39
[2]

Mr. Big Brain [ Pretorianin ]

Cod4! Dostałem razem z komputerem i skradziono mi trzy lata życia. :(

05.09.2010
14:40
[3]

Playboy95 [ Master of Puppets ]

Call of Duty 2
Rome Total War + dodatki
Europa Universalis 3

05.09.2010
14:41
smile
[4]

gracz12301 [ Senator ]

Bioshock (24 zł)
The Orange Box (39 zł)
Rome: Total War Antologia (36 zł)
Dragon Age: Początek (40 zł)

Razem 140 zł :)

spoiler start
Ceny: sklep 3kropki.pl
spoiler stop

05.09.2010
14:42
smile
[5]

Loon' [ Generaďż˝ ]

No i piątka, dobrze kombinujesz, ja swego czasu za nieco ponad stówkę kupiłem sobie wszystkie hity lat 2007-2008 poza Bioshockiem na Allegro. Fakt faktem, że potem nie miałem czasu w nie nawet zagrać, ale leżą na półce czekając na lepsze czasy (już od października wakacje!).

Wbijaj na Allegro i szukaj garażowych wyprzedaży, najlepiej u jednego sprzedawcy, to oszczędzisz na przesyłce, nie wiem co dokładnie chcesz sobie kupić, ja jakoś w lutym za w sumie bodaj 100-120 zł zgarnąłem:

Wiedźmin, Wiedźmin ER (mam teraz dwa w wielkich pudłach, wyobraźcie sobie moje zdziwienie gdy otwierałem paczkę, za którą dałem 25 zł...), Kane&Lynch, Mass Effect, Hitman: Blood Money, Mount&Blade, Drakensang i jeszcze jakieś "Loki" - wszystko w pudełkach, elegansio, ładnie wygląda - póki co tyle mogę o nich powiedzieć (w Hitmana i Wiedźmina grałem już wcześniej). (mogłem o czymś zapomnieć, teraz nie mam swojej kolekcji przed oczami)

05.09.2010
14:52
[6]

kgx56 [ Legionista ]

Loon' -> wlasnie mam taki zamiar, kupowac u jednego sprzedawcy na allegro, ale raczej tylko nowe gry, do uzywek cos nie mam przekonania.

Jak na razie to Call of Duty 4 i Europa Universalis 3 mnie zainteresowało. A te rpgi co podajecie jakos mnie nie kreca... nie wiem czemu. Chyab jedyny rpg jaki mnie wciagnal to GTA SA ;)

adrem -> to byla taka mini-ironia, taki zart, rozumiesz chyba?

05.09.2010
14:54
smile
[7]

adrem [ Mroczny Rycerz ]

Chyab jedyny rpg jaki mnie wciagnal to GTA SA ;)

wtf o_0 GTA SA? RPG? WTF O_O

05.09.2010
14:55
smile
[8]

Qverty™ [ Legend ]

Chyab jedyny rpg jaki mnie wciagnal to GTA SA ;)

Eee? Od kiedy to SA to crpg?

W sierpniu za 50 zł mozna było zgarnąc 2 nowiutkie gry...ja zwinąłem L4D2 i Dead Space...chyba ta promocja się już skonczyła...

05.09.2010
14:55
smile
[9]

Loon' [ Generaďż˝ ]

Ja tam się nigdy nie przejechalem na używkach, a są nawet i 80% tańsze, jak ktoś pisze stan bdb, to tak przeważnie jest, generalnie nie było sytuacji, żebym kupił używaną grę, która poza brakiem folii różniłaby się od nówki (chyba, że jakaś bardzo stara - ostatnio upolowałem Motocross Mania, która ma sto lat, a bardzo mi się spodobało demo swego czasu ;))

Też przyznam szczerze, że nie jestem jakimś hardcore gamerem. Starannie wybieram gry pod swój gust i nie przeszkadza mi jeśli premiera miała miejsce 20 lat temu. Ostatnio z nowości spodobało mi się chyba tylko Red Dead Redemption, ale nie mam konsoli, więc pozostaje czekać na nowego PES'a, FIFĘ.

05.09.2010
15:00
[10]

PC-Maniac [ Ninja! ]

Trzeba było trochę wcześniej kupować bo w EA Classics były dwie gry w cenie jednej :P
W pomarańczowej serii czy jak to się zwie masz kilka fajnych tytułów (Twierdza Kżyżowiec, Oblivion, Vice City, Civilization 4, Resident 4), no i do EA Classics też nowe ciekawe gry weszły (Mass Effect 2, L4D 2)

05.09.2010
15:11
[11]

mr 45 [ Hero of the Wastelands ]

Przeczytałem ten wątek(niektóre posty), i wzięła mnie faza na kupienie sobie kilku gierek na pc. Wyczaiłem za 30zł Stalkera Cień Czarnobyla, Alone In The Dark, i Call of duty 4, w zestawie za 27zł(licytacja, więc wszystko może się zmienić), ale całość premierowa, stan idealny, itp. itd. Do tego pierwszy bioshock w steel boxie(30zł), i GTA Vice city(niestety z KK), w pakiecie z hopkinsem FBI(EK), za 2 dyszki całość.

05.09.2010
15:13
[12]

kgx56 [ Legionista ]

no to moze cos jeszcze?

jak na razie na oku mam :
Call of Duty 4
Europa Universalis 3
Far Cry 2
Alone in the Dark

ale nie mowie, ze akurat to kupie.

05.09.2010
15:24
[13]

gracz12301 [ Senator ]

Far Cry 2 to nuda po 2 godzinach.
Alone in the Dark to strasznie zbugowana gra i w ogóle zmarnowany potencjał (mógłbyć całkiem fajny survival, a wyszła jak to się mówi "kupa")

05.09.2010
15:55
smile
[14]

SwiXen [ Generaďż˝ ]

Mass Effect 2 - 50 zł
Call of Duty 4 - 50 zł
Left 4 Dead 2 - 50 zł

Za 150 zł masz 3 świetne gry :)

05.09.2010
15:57
[15]

Mr. Big Brain [ Pretorianin ]

Far Cry 2 to gra do pożyczenia od kogoś. Inaczej nie ma sensu w nią grać :D

05.09.2010
16:09
smile
[16]

wlodzix® [ Trup w windzie ]

Ja kupiłem w Piątek Mass Effect'a 2 za 5 dyszek i jest git. Gra świetna a 5 dyszek to nie dużo. Ewentualnie możesz jeszcze poczekać aż bardziej stanieje.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.