GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Poleccie kartę

05.09.2010
14:14
[1]

c3rsH [ Pretorianin ]

Poleccie kartę

WItam
mam do wyboru kilka kart, i nei wiem ktora jest najlepsza.





05.09.2010
14:16
[2]

snailes1 [ Konsul ]

a jaką masz aktułalnie ?? jeżeli chdodzi to ja bym brał tą ostatnią

05.09.2010
14:18
[3]

c3rsH [ Pretorianin ]

nvidia geforce 7300 gt, ale sie sypie i grzeje strasznie wiec musze wymienic

05.09.2010
14:18
[4]

c3rsH [ Pretorianin ]

jeszcze ta:

05.09.2010
14:18
[5]

alien75 [ Generaďż˝ ]

Radeona 4850 bym brał

05.09.2010
14:18
[6]

polak111 [ Legend ]

Podaj specyfikację twojego komputera i ile możesz przeznaczyć pieniędzy na kartę.

05.09.2010
14:20
[7]

c3rsH [ Pretorianin ]

no wlasnei w granicach 300zl

05.09.2010
14:20
[8]

Browar Drinker [ Szef wszystkich szefow ]

podaj konfig kompa, model i moc zasilacza. Bez sensu byłoby kupować taką kartę gdyby reszta kompa ją ograniczała.

05.09.2010
14:20
[9]

polak111 [ Legend ]

Jaki masz procesor i ile pamięci RAM oraz jaki zasilacz?

05.09.2010
14:22
[10]

c3rsH [ Pretorianin ]

plyta: Gigabyte GA-M720-US3 (rev. 1.0)
procesor:AMD Athlon(tm) 64 x2 7850 (~2,8GHz)
ram: PDP Patriot 2x1GB 800MHz (ddr2)
zasilacz: OCz StealthXStream 500W SLI

05.09.2010
14:23
[11]

c3rsH [ Pretorianin ]

góra 350zł.

05.09.2010
14:24
[12]

Browar Drinker [ Szef wszystkich szefow ]

w takim razie do 300 zł bierz 9800 GT. Jeśli możesz trochę dołożyć to Radeon HD4850

05.09.2010
14:24
[13]

c3rsH [ Pretorianin ]

ps: pasuje mi z dobrym chlodzeniem, na pci-e x16 (2.0) i z wejsciem hdmi.

05.09.2010
14:25
[14]

polak111 [ Legend ]

To w takim razie Radeon 4850

Np:

05.09.2010
14:26
[15]

c3rsH [ Pretorianin ]



05.09.2010
14:27
[16]

c3rsH [ Pretorianin ]

[14]
no wlasnie tylko ze nei ma hdmi.
a ta amd ati?

05.09.2010
14:29
[17]

Browar Drinker [ Szef wszystkich szefow ]

[16] jak najbardziej ;)

05.09.2010
14:30
[18]

c3rsH [ Pretorianin ]

[17]
I ona jest lepsza od Geforca 9800gt?
i czy bez problemów podejdzxie pod komputer? :D

05.09.2010
14:31
[19]

Browar Drinker [ Szef wszystkich szefow ]

jest lepsza i bez problemu będzie działać na Twoim kompie.

05.09.2010
14:34
[20]

c3rsH [ Pretorianin ]

A powie mi co to jest to czestotliwosc shaderów?

05.09.2010
14:36
[21]

c3rsH [ Pretorianin ]

i co to jest to SLI? :D

05.09.2010
14:38
[22]

polak111 [ Legend ]

SLI - w skrócie jest to możliwość podłączenia drugiej takiej samej karty co równa się zwiększeniu wydajności o ileś tam %

btw. Staraj się edytować posty.

05.09.2010
14:40
[23]

c3rsH [ Pretorianin ]

a to czestotliwosc shaderów?

Częstotliwość Shaderów 1500 MHz


ilość jednostek Pixel/VertexShader 800

05.09.2010
14:49
[24]

Sprite [ Centurion ]

Częstotliwość z jaką działają shadery...

Nie ma najmniejszego sensu porównywać specyfikacji tych dwóch kart- są to dwie zupełnie inne konstrukcje nie mające ze sobą wiele wspólnego, a na wydajność układu wpływają setki czynników o których i tak nigdzie nie przeczytasz.

HD4850 jest wydajniejszy i tyle.

05.09.2010
14:53
[25]

c3rsH [ Pretorianin ]

czyli wezme to:


dziekuje wszystkim za szybkie odpowiedzi

05.09.2010
14:59
[26]

c3rsH [ Pretorianin ]

PS: ostatnie pytanie:
czym się różnią te 2 karty?


pierwsza ma taktowanei pamięci 1800 a druga 2000

05.09.2010
15:03
[27]

polak111 [ Legend ]

Druga jest wersją OC, czyli jest fabrycznie podkręcona.

05.09.2010
15:03
[28]

RaZoR_247 [ Capo Di Tutti Capi ]

Bo druga jest podkręcona.

05.09.2010
15:07
[29]

c3rsH [ Pretorianin ]

Czyli tą drugą mogę jeszcze podkręcić czy nie?

05.09.2010
15:08
[30]

polak111 [ Legend ]

Możesz, ale już sama w sobie jest ciut lepsza od zwykłych wersji.

05.09.2010
15:10
[31]

c3rsH [ Pretorianin ]

ok dziękuję. mam nadzieję, że karta nie przyneisie mi żadnych problemów :)
jeszcze raz dziękuję wszystkim :D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.