FIREBLAST [ Pretorianin ]
GAZ gry wyścigowe na PS3 pytanie
Siemka:Panowie mam pytanie miałem kiedyś PS3 ale niestety nie grałem w wyścigi i w związku z tym mam pytanie którym przyciskiem na padzie dodaje się gazu w większości wyścigów? X czy któryś z triggerów L2 R2. Aha i jest lepiej dodawać gazy na Dualshocku czy Padzie od X360? proszę o odpowiedź i opinie.
PS:Pytam się ponieważ planuje zakup PS3 a pierwszą grą samochodówką będzie NFS HP :)
dobryziomal135 [ Skowronxter ]
R2.
FIREBLAST [ Pretorianin ]
no dobra R2 a lepiej jeździ się na Dualshocku czy padzie od X360?
Dualschock-R2
X360 Pad-RT
ma_ko [ Fanboy Sony ]
Mi się fajnie jeździ na padzie od PS3 ;D