GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

GAZ gry wyścigowe na PS3 pytanie

05.09.2010
13:59
[1]

FIREBLAST [ Pretorianin ]

GAZ gry wyścigowe na PS3 pytanie

Siemka:Panowie mam pytanie miałem kiedyś PS3 ale niestety nie grałem w wyścigi i w związku z tym mam pytanie którym przyciskiem na padzie dodaje się gazu w większości wyścigów? X czy któryś z triggerów L2 R2. Aha i jest lepiej dodawać gazy na Dualshocku czy Padzie od X360? proszę o odpowiedź i opinie.


PS:Pytam się ponieważ planuje zakup PS3 a pierwszą grą samochodówką będzie NFS HP :)

05.09.2010
14:18
[2]

dobryziomal135 [ Skowronxter ]

R2.

05.09.2010
14:22
[3]

FIREBLAST [ Pretorianin ]

no dobra R2 a lepiej jeździ się na Dualshocku czy padzie od X360?

Dualschock-R2

X360 Pad-RT

05.09.2010
14:28
[4]

ma_ko [ Fanboy Sony ]

Mi się fajnie jeździ na padzie od PS3 ;D

spoiler start
A pre-ordera na NFS HP juz zamowiłem ;P
spoiler stop

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.