GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jaką myszkę bezprzewodową wybrać?

05.09.2010
13:31
[1]

Konto założone dla tego wątku [ Pretorianin ]

Jaką myszkę bezprzewodową wybrać?

Witam,

Chcę kupić myszkę bezprzewodową, głównie do laptopa. Raczej nie chcę tych małych, ponieważ dużo korzystam z komputera, zatem normalna będzie wygodniejsza.

Moje wymagania:
- cena: do ok. 69 zł (chyba że warto dopłacić do 100 zł)
- przynajmniej przyciski wstecz/dalej
- plusem będzie mały odbiornik, który będę mógł trzymać cały czas w USB
- długa praca na baterii/akumulatorze (min. 3 miesiące)
- plusem będzie wskaźnik baterii
- dwukierunkowa rolka

Myszka będzie służyła raczej do zastosowań biurowych. Mogę (i chcę) kupić na Allegro, jeśli będzie taniej.

Dzięki z góry za pomoc.

Pozdrawiam

05.09.2010
14:23
[2]

Konto założone dla tego wątku [ Pretorianin ]

Zastanawiam się nad Logitechem LX7 a LX8. Warto dopłacić do LX8?

05.09.2010
15:04
[3]

Konto założone dla tego wątku [ Pretorianin ]

Myślę jeszcze o tym modelu: i chyba na niego padnie wybór. Warto?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.