GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Poszukuje programu jak Fraps

05.09.2010
13:21
[1]

GaidenNinja [ Generaďż˝ ]

Poszukuje programu jak Fraps

No właśnie, fraps jest spoko, ale ma ograniczenia do 30 sekund nagrywania i co gorsza wogóle nie nagrywa dźwięku, czy istnieje jakiś dobry DARMOWY program który działałby tak jak fraps tylko że nagrywał filniki beż żadnych ograniczeń? Proszę o pomoc.

05.09.2010
13:23
[2]

Dell` s [ d-_-b ]

GamesCam. Czy jakoś tak. ;)

05.09.2010
13:25
[3]

Qverty™ [ Legend ]

Fraps nie ma żadnych ograniczeń. Poprostu masz wersję trial. Płatna wersja tych ograniczeń nie posiada a jakbyś umiał dobrze szukac to byś znalazł w sieci wersję z witaminką która za darmo działa bez ograniczeń...

05.09.2010
13:30
[4]

GaidenNinja [ Generaďż˝ ]

Qwerty = Nie jestem piratem więc i nie szukam, a wiem że pełna wersja frapsa jest płatna.
Dell's = spróbuję.

Czekam na jeszcze jakieś propozycje.

05.09.2010
13:51
[5]

vlodek2532 [ Senator ]

GAMESCAM TEŻ JEST PŁATNY I CHUJOWY

xfire ci pozostaje

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.