
mrgiveman [ Forza Milan ! ]
Co sie dzieje z rankingiem na forum ?!
j.w
Zauważyłem że straszne opóźnienia są , nie zależy mi na ranku ale pytam się o co chodzi że nie idzie mi w górę :P Z góry dziękuję
[2] Głupio zabrzmiało sam przyznam :P

nagytow [ Firestarter ]
nie zależy mi na ranku ale pytam się o co chodzi że nie idzie mi w górę
BlackBolt [ Senator ]
Od tych ostatnich zmian zazwyczaj dopiero w połowie miesiąca się zmienia.
Will Barrows [ take one shot fo my pain ]
[1] może lubisz chłopców i Ci w górę nie idzie.
Darth Father [ Chicago Blackhawks ]
Zawsze "w górę" idzie 10 dnia miesiąca.
mrgiveman [ Forza Milan ! ]
[5] Mi od 3 miesięcy nie idzie
[8] Może admin odpowie czy tracę , bo nie wiem ...
adam11$13 [ In Paradise City ]
[6]Może w każdym miesiącu łamałeś regulamin? :P
Darth Father [ Chicago Blackhawks ]
Widać tracisz w kółko,innego wyjaśnienia nie ma.

Goozys[DEA] [ Rise and shine! ]
Ale czy ta cyferka w ogóle ma jakieś znaczenie? Niezmiernie ucieszyłbym się, gdyby wszystko, co jest na prawo od nazwy użytkownika, zniknęło. Niektórzy traktują to jako argument uznawania siebie za lepszego, inni liczą co miesiąc czy jest to +1 więcej - vide post [1]. Pytanie tylko, po co? Na co? I komu to?