GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Co sie dzieje z rankingiem na forum ?!

05.09.2010
12:32
smile
[1]

mrgiveman [ Forza Milan ! ]

Co sie dzieje z rankingiem na forum ?!

j.w

Zauważyłem że straszne opóźnienia są , nie zależy mi na ranku ale pytam się o co chodzi że nie idzie mi w górę :P Z góry dziękuję

[2] Głupio zabrzmiało sam przyznam :P

05.09.2010
12:33
smile
[2]

nagytow [ Firestarter ]

nie zależy mi na ranku ale pytam się o co chodzi że nie idzie mi w górę

05.09.2010
12:33
[3]

BlackBolt [ Senator ]

Od tych ostatnich zmian zazwyczaj dopiero w połowie miesiąca się zmienia.

05.09.2010
12:33
[4]

Will Barrows [ take one shot fo my pain ]

[1] może lubisz chłopców i Ci w górę nie idzie.

05.09.2010
12:36
[5]

Darth Father [ Chicago Blackhawks ]

Zawsze "w górę" idzie 10 dnia miesiąca.

05.09.2010
12:37
[6]

mrgiveman [ Forza Milan ! ]

[5] Mi od 3 miesięcy nie idzie
[8] Może admin odpowie czy tracę , bo nie wiem ...

05.09.2010
12:38
[7]

adam11$13 [ In Paradise City ]

[6]Może w każdym miesiącu łamałeś regulamin? :P

05.09.2010
12:39
[8]

Darth Father [ Chicago Blackhawks ]

Widać tracisz w kółko,innego wyjaśnienia nie ma.

05.09.2010
14:25
smile
[9]

Goozys[DEA] [ Rise and shine! ]

Ale czy ta cyferka w ogóle ma jakieś znaczenie? Niezmiernie ucieszyłbym się, gdyby wszystko, co jest na prawo od nazwy użytkownika, zniknęło. Niektórzy traktują to jako argument uznawania siebie za lepszego, inni liczą co miesiąc czy jest to +1 więcej - vide post [1]. Pytanie tylko, po co? Na co? I komu to?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.