Justin Gabriel [ Legionista ]
PYTAJCIE
JA WIEM WSZYSTKO O TEJ GRZE PISZCIE ODPOWIEM NA WSZYSTKIE PYTANIA :D

kordi pl [ Pretorianin ]
Ale o jakiej grze ?
nagytow [ Firestarter ]
Jak przejsc tego goscia w 3 levelu?

Khameir [ 5150 ]
Nie wiem jak przejść 6 poziom kiedy muszę wejsc do fabryki, brama jest zamknięta. Probowalem wysadzić ją ładunkami ale się nie dało. Poza tym mam tylko 5 minut na wejscie, nie wiem co dalej. Pomóż mi.