GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

PYTAJCIE

05.09.2010
12:21
[1]

Justin Gabriel [ Legionista ]

PYTAJCIE

JA WIEM WSZYSTKO O TEJ GRZE PISZCIE ODPOWIEM NA WSZYSTKIE PYTANIA :D

05.09.2010
12:32
smile
[2]

kordi pl [ Pretorianin ]

Ale o jakiej grze ?

05.09.2010
12:33
[3]

nagytow [ Firestarter ]

Jak przejsc tego goscia w 3 levelu?

05.09.2010
12:34
smile
[4]

Khameir [ 5150 ]

Nie wiem jak przejść 6 poziom kiedy muszę wejsc do fabryki, brama jest zamknięta. Probowalem wysadzić ją ładunkami ale się nie dało. Poza tym mam tylko 5 minut na wejscie, nie wiem co dalej. Pomóż mi.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.