flepi [ Pretorianin ]
Football Manager 2008 update
Witam, mam pytanie czy może ktoś z was ma na kompie uaktualnienie dodające 4 ligi polski , bodajże nazywa się ono kin4as apdejt, bardzo prosił bym o jakiś upload.

ZgReDeK [ Wredne Sępiszcze ]
Nawet sam znalazłem :)