GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Dlaczego Amerykanie myjąc zęby

05.09.2010
12:11
[1]

boskijaro [ Nowoczesny Dekadent ]

Dlaczego Amerykanie myjąc zęby

Na filmach po umyciu nie płukają wodą? Tylko po prostu wypluwają pastę ... przecież to bez sensu. Pasta zostaje na zębach i w ogóle. Ja sobie nie wyobrażam myć zębów bez płukania potem buzi wodą :P

05.09.2010
12:12
[2]

_MyszooR_ [ Senator ]

Tak bo to co na filmie to prawdziwe zycie....

05.09.2010
12:12
[3]

Dessloch [ Legend ]

teoretycznie tak sie powinno robic, bez plukania po umyciu zebow.

05.09.2010
12:12
smile
[4]

Will Barrows [ take one shot fo my pain ]

i drzwi nie zamykają.

05.09.2010
12:13
[5]

los_hobbitos [ Rojiblanco ]

Może mają w kranach bardzo twardą wodę i się boją, że im szkliwo zedrze? :)

05.09.2010
12:13
[6]

Scofield [ Brains of the outfit ]

A gdzie tak widziałeś? ;]

05.09.2010
12:14
[7]

Trael [ Mr. Overkill ]

Co w tym dziwnego? Ja też tak robię.

05.09.2010
12:16
[8]

Shaybecki [ Shaybeck ]

uczymy się myć zęby:

05.09.2010
12:16
[9]

Fett [ Avatar ]

Ja sobie nie wyobrażam wyjścia z łazienki bez płukania wodą gęby, po płukaniu płynem do płukania ust, a co dopiero po myciu zębów :P

Shaybeck - wygląda na to, że nie umiem myć zębów

05.09.2010
12:20
[10]

Shaybecki [ Shaybeck ]

płukanie jamy ustnej wodą po "płynie do płukania" niema sensu


znalazłem też typowego amerykanina, który myje zęby:


jak widać, on też płukał wodą po zakończeniu
tak więc stereotypy "niepłuczących amerykanów" zostały obalone

05.09.2010
12:21
[11]

LooZ^ [ intermarum ]

Fett: Jaki cel ma uzywanie plynu do plukania ust, jesli wyplukujesz go potem woda?

05.09.2010
12:23
[12]

Awerik [ Backpacker ]

Ja sobie nie wyobrażam wyjścia z łazienki bez płukania wodą gęby, po płukaniu płynem do płukania ust, a co dopiero po myciu zębów :P

Wygląda na to, że nie umiesz poprawnie używać płynu do płukania ust.

05.09.2010
13:01
[13]

Sage [ Arbiter Elegantiae ]

Przypomniała mi się scena z Dnia Świra. On też szukał odpowiedzi na to pytanie.

05.09.2010
13:04
[14]

Shaybecki [ Shaybeck ]

4:15

05.09.2010
13:04
[15]

polak111 [ Legend ]

Po paście do zębów przepłukuję usta wodą, ale jak używam płynu do płukania albo żelu Elmex to nie.

05.09.2010
13:05
smile
[16]

mrgiveman [ Forza Milan ! ]

[10] To przypadkiem nie jest gościu z American Pie ?

05.09.2010
13:06
[17]

Trelis [ Yarpen Zirgin ]

Ja sobie nie wyobrażam wyjścia z łazienki bez płukania wodą gęby, po płukaniu płynem do płukania ust, a co dopiero po myciu zębów :P

Przecież płynu do jamy ustnej nie powinno się później spłukiwać wodą.

05.09.2010
13:11
[18]

Backside [ Senator ]

Fett: Jaki cel ma uzywanie plynu do plukania ust, jesli wyplukujesz go potem woda?

Odświeżanie oddechu :)

05.09.2010
13:12
[19]

Shoggoth [ Stairway to Heaven ]

A czemu na filmach ludzie chodzą po domu w butach?

05.09.2010
13:21
smile
[20]

Bullzeye_NEO [ 1977 ]

czemu w filmach xxl odbyt jest zawsze perfekcyjnie czysty?

05.09.2010
13:22
smile
[21]

Orlando [ Legend ]

czemu w filmach xxl odbyt jest zawsze perfekcyjnie czysty?

A widzisz, by na autostradzie trawa rosła?

05.09.2010
13:22
[22]

Bullzeye_NEO [ 1977 ]

na poboczach rosnie

05.09.2010
13:24
[23]

Orlando [ Legend ]

A też racja.

05.09.2010
13:25
smile
[24]

matik109 [ SpongeBob Kanciastoporty ]

[15] I ja robię tak samo :)

05.09.2010
13:31
[25]

Romo69 [ nvidiagm ]

Gdybym mył zęby tak jak ta babka w [8] to bym musiał wstawać dzień wcześniej do szkoły :|

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.