GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Szpilki na Giewoncie - nowy serial.

05.09.2010
11:52
[1]

MacGawron [ OPC ]

Szpilki na Giewoncie - nowy serial.

Na Polsacie leci nowy serial Szpilki na Giewoncie. Mnie się podoba. Zawsze byłem fanem Magdy Schejbal. Żadnych Niań i Majek nie oglądam, a ten serial zapowiada się naprawdę ciekawie. Polecam!

Nie podaje ramówki bo pierwszy odcinek widziałem w necie.

05.09.2010
11:54
smile
[2]

k42a_ [ The Blues ]

Nie podaje ramówki bo pierwszy odcinek widziałem w necie.
Czwartek, 22, Polsat.

Nie oglądam i nie mam zamiaru zacząć. :)

05.09.2010
12:01
[3]

Cliffton The Second [ Konsul ]

Fajne widoczki mogą być w tym serialu - góry itd. bo Schejbal piękna nie jest, ale może obejrzę jakiś odcinek żeby zobaczyć co i jak :)

Żadnych Niań i Majek nie oglądam

Wrzuć do jednego wora zupełnie różne seriale i to jeszcze w ignoranckim stylu, aby poczuć się lepiej ;) no offence

05.09.2010
12:10
[4]

Scofield [ Brains of the outfit ]

Cliffton --> jak można nie widzieć piękna Magdy Schejbal? Spójrz na coś więcej niż tylko wygląd Miss Świata.

W serialu są pokazane relacje między ludźmi o innych kulturach. Mniej widoczków.

05.09.2010
12:16
[5]

Cliffton The Second [ Konsul ]

Scofield - po prostu mi się nie podoba, zresztą o to nietrudno, bo nie jest klasyczną pięknością ;) Zresztą nie tylko mi - poczytaj sobie komentarze na filmwebie:

No, ale są różne gusta, co kto lubi :)

05.09.2010
12:16
[6]

Dycu [ zbanowany QQuel ]

Scofield - Man, gusta i guściki, wyluzuj. Jednym się Magda podoba, innym się Magda nie podoba. Ja akurat jej piękna nie widzę, gdziekolwiek by nie było. Kobita jak kobita.

05.09.2010
12:19
smile
[7]

Setak [ Pretorianin ]

Scofield [ gry online level: 39 - Brains of the outfit ]

jak można nie widzieć piękna Magdy Schejbal?


Jak mozna widziec piekno Magdy Schejbal?

05.09.2010
12:22
smile
[8]

Will Barrows [ take one shot fo my pain ]

[7] tez się dziwię.

05.09.2010
12:27
[9]

_D_R_A_G_O_N_ [ Legend ]

Ryj skapiszonowany.

05.09.2010
12:29
[10]

Roycewicz [ Pretorianin ]

Will Barrows, wiem kim jesteś, żądam okupu.

05.09.2010
12:38
smile
[11]

Will Barrows [ take one shot fo my pain ]

Okupu?

05.09.2010
12:38
[12]

Roycewicz [ Pretorianin ]

Żart

05.09.2010
12:39
smile
[13]

Will Barrows [ take one shot fo my pain ]

To dobrze. Ale ciii...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.