
lukaszop [ Konsul ]
Przeniesienie numeru.
Witam.
Posiadam numer w Orange już 5 lat ale wydaje mi się ze jest u nich za drogo w porównaniu z innymi operatorami.
Wiec zastanawiam się czy przeniesc numer do Play Fresh.
Co o tym myślicie?
Przeczytałem ze jeśli przeniosę numer do nich to dostane aż 60 złotych na 90 dni.
maciek_ssi [ false nine ]
Na początku każdego miesiąca będziesz dostawał 20 złotych - do wykorzystania tylko na rozmowy i SMS-y. Samo przeniesienie numeru jest bezproblemowe, maksymalnie trwa do trzech dni. Orange sam zdeaktywuje kartę, a wtedy możesz już użyć tej z Play.
Pamiętaj, że musisz mieć zarejestrowany numer.
lukaszop [ Konsul ]
A to 20 złotych miesięcznie będzie do wykorzystania we wszystkich sieciach?
|kszaq| [ Legend ]
Na początku każdego miesiąca będziesz dostawał 20 złotych
Nieprawda, po przeniesieniu numeru i doładowaniu dostaje się jednorazowo 60 zł.
BlackBolt [ Senator ]
Orange sam zdeaktywuje kartę, a wtedy możesz już użyć tej z Play.
Chyba, że masz pecha jak mój ojciec po przeniesieniu numeru do Plusa. W Plusie telefon był już aktywny, ale Orange zapomniało przekazać taką informację dalej i próby dodzwonienia do ojca kończyły się komunikatem, że nie ma takiego numeru (on sam mógł dzwonić i pojawiał się na wyświetlaczu drugiej osoby jego stary numer.
W sumie telefon był bezużyteczny prawie tydzień.
Play z tego co widzę faktycznie ma teraz najlepsze ceny, jednak zastanowił bym się nad tym, gdzie masz najwięcej znajomych, do których często dzwonisz i taką sieć właśnie wybrał. Wiele ofert na kartę oferuje takie sobie ceny poza sieć, ale rewelacyjne wewnątrz sieci (ja w 36i6 mam na przykład już uzbieranych ponad 180 minut na rozmowy do Plusa, nieograniczony pakiet SMSów za 5 zł miesięcznie do tej samej sieci, oraz darmowy pakiet megabajtów do każdego doładowania). Simplus oferuje za 5 lub 10 zł wybranie numeru w Plusie, z którym kontakt przez miesiąc będzie zupełnie darmowy.
Fett [ Avatar ]
lukaszop - tak, kasa do wykorzystania jest we wszystkich sieciach. Plus zdaje się, że jest jakiś niedrogi pakiecik, żeby w play mieć darmowo
maciek_ssi [ false nine ]
|kszaq| --> Raz, że przenosiłem numer w maju (chyba nie tak dawno). Dwa:
4. W ramach niniejszej Oferty Promocyjnej, Użytkownik otrzymuje z dniem przeniesienia numeru
telefonu Pakiet 20zł, który będzie przyznawany przez trzy kolejno po sobie następujące miesiące
kalendarzowe do wykorzystania na połączenia głosowe oraz wideo do wszystkich krajowych sieci
komórkowych i połączenia głosowe do krajowych sieci stacjonarnych, SMS i MMS do wszystkich
krajowych sieci komórkowych realizowane z Sieci Telekomunikacyjnej P4 na zasadach opisanych
poniżej
lukaszop [ Konsul ]
Dzięki wielkie :) Zastanowię się :)

|kszaq| [ Legend ]
Raz, że przenosiłem numer w maju (chyba nie tak dawno).
Dawno, poza tym jeśli chcesz argumentować regulaminami to proszę bardzo:
Zwłaszcza pkt 8
maciek_ssi [ false nine ]
Przyznaję rację. Szkoda, że nikt nie zaktualizował tego regulaminu na stronie głównej Play.