GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Przeniesienie numeru.

05.09.2010
11:40
smile
[1]

lukaszop [ Konsul ]

Przeniesienie numeru.

Witam.

Posiadam numer w Orange już 5 lat ale wydaje mi się ze jest u nich za drogo w porównaniu z innymi operatorami.

Wiec zastanawiam się czy przeniesc numer do Play Fresh.

Co o tym myślicie?

Przeczytałem ze jeśli przeniosę numer do nich to dostane aż 60 złotych na 90 dni.

05.09.2010
11:45
[2]

maciek_ssi [ false nine ]

Na początku każdego miesiąca będziesz dostawał 20 złotych - do wykorzystania tylko na rozmowy i SMS-y. Samo przeniesienie numeru jest bezproblemowe, maksymalnie trwa do trzech dni. Orange sam zdeaktywuje kartę, a wtedy możesz już użyć tej z Play.

Pamiętaj, że musisz mieć zarejestrowany numer.

05.09.2010
11:50
[3]

lukaszop [ Konsul ]

A to 20 złotych miesięcznie będzie do wykorzystania we wszystkich sieciach?

05.09.2010
11:54
[4]

|kszaq| [ Legend ]

Na początku każdego miesiąca będziesz dostawał 20 złotych

Nieprawda, po przeniesieniu numeru i doładowaniu dostaje się jednorazowo 60 zł.

05.09.2010
11:55
[5]

BlackBolt [ Senator ]

Orange sam zdeaktywuje kartę, a wtedy możesz już użyć tej z Play.
Chyba, że masz pecha jak mój ojciec po przeniesieniu numeru do Plusa. W Plusie telefon był już aktywny, ale Orange zapomniało przekazać taką informację dalej i próby dodzwonienia do ojca kończyły się komunikatem, że nie ma takiego numeru (on sam mógł dzwonić i pojawiał się na wyświetlaczu drugiej osoby jego stary numer.
W sumie telefon był bezużyteczny prawie tydzień.

Play z tego co widzę faktycznie ma teraz najlepsze ceny, jednak zastanowił bym się nad tym, gdzie masz najwięcej znajomych, do których często dzwonisz i taką sieć właśnie wybrał. Wiele ofert na kartę oferuje takie sobie ceny poza sieć, ale rewelacyjne wewnątrz sieci (ja w 36i6 mam na przykład już uzbieranych ponad 180 minut na rozmowy do Plusa, nieograniczony pakiet SMSów za 5 zł miesięcznie do tej samej sieci, oraz darmowy pakiet megabajtów do każdego doładowania). Simplus oferuje za 5 lub 10 zł wybranie numeru w Plusie, z którym kontakt przez miesiąc będzie zupełnie darmowy.

05.09.2010
11:55
[6]

Fett [ Avatar ]

lukaszop - tak, kasa do wykorzystania jest we wszystkich sieciach. Plus zdaje się, że jest jakiś niedrogi pakiecik, żeby w play mieć darmowo

05.09.2010
11:58
[7]

maciek_ssi [ false nine ]

|kszaq| --> Raz, że przenosiłem numer w maju (chyba nie tak dawno). Dwa:



4. W ramach niniejszej Oferty Promocyjnej, Użytkownik otrzymuje z dniem przeniesienia numeru
telefonu Pakiet 20zł, który będzie przyznawany przez trzy kolejno po sobie następujące miesiące
kalendarzowe do wykorzystania na połączenia głosowe oraz wideo do wszystkich krajowych sieci
komórkowych i połączenia głosowe do krajowych sieci stacjonarnych, SMS i MMS do wszystkich
krajowych sieci komórkowych realizowane z Sieci Telekomunikacyjnej P4 na zasadach opisanych
poniżej

05.09.2010
12:01
[8]

lukaszop [ Konsul ]

Dzięki wielkie :) Zastanowię się :)

05.09.2010
17:40
smile
[9]

|kszaq| [ Legend ]

Raz, że przenosiłem numer w maju (chyba nie tak dawno).

Dawno, poza tym jeśli chcesz argumentować regulaminami to proszę bardzo:



Zwłaszcza pkt 8

05.09.2010
18:49
[10]

maciek_ssi [ false nine ]

Przyznaję rację. Szkoda, że nikt nie zaktualizował tego regulaminu na stronie głównej Play.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.