GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Nick

05.09.2010
11:32
[1]

shinobi10 [ ShadouQ ]

Nick

Która nazwa jest według was najlepsza ?

05.09.2010
11:35
[2]

Rybon [ Legionista ]

Wszystkie słabe, ale jak już to Fristajler.

05.09.2010
11:35
[3]

dVk. [ me gusta ]

Freestajler

05.09.2010
11:38
[4]

Shaybecki [ Shaybeck ]

tak samo jakbyś wstawił kilka różnych twarzy i zapytał - która według was najlepsza ?

Twarz (nick, avatar, itp) nie po to jest, żeby podobał się większości
jest po to, żeby Ciebie reprezentował

Jestem Shaybeck i gówno mnie to obchodzi, czy komuś się taki nick podoba


Nick - Shaybecki
© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.