shinobi10 [ ShadouQ ]
Nick
Która nazwa jest według was najlepsza ?
Rybon [ Legionista ]
Wszystkie słabe, ale jak już to Fristajler.
dVk. [ me gusta ]
Freestajler
Shaybecki [ Shaybeck ]
tak samo jakbyś wstawił kilka różnych twarzy i zapytał - która według was najlepsza ?
Twarz (nick, avatar, itp) nie po to jest, żeby podobał się większości
jest po to, żeby Ciebie reprezentował
Jestem Shaybeck i gówno mnie to obchodzi, czy komuś się taki nick podoba