GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Mass Effect 2 finał pytanie :)

05.09.2010
11:12
smile
[1]

kluha666 [ Legend ]

Mass Effect 2 finał pytanie :)

Wie ktoś czy po ukończeniu głównej kampanii ME2 mogę dalej grać, czy muszę wczytać wcześniejsze zapisy gry? Bo nie wykonałem wielu zadań pobocznych, a po finale mógłbym je dokończyć.

05.09.2010
11:13
smile
[2]

adrem [ Mroczny Rycerz ]

tylko jeśli przetrwasz... ;)

05.09.2010
11:56
[3]

Lukis' [ POZnanska Pyra ]

tak jest, jak przetrwasz możesz grać ;)

05.09.2010
12:07
[4]

Zingus123 [ Antyterrorysta ]

nie możesz umrzeć :]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.