PanSmok [ Generaďż˝ ]
Czy pamieta ktos jeszcze najlepsza serie reklam MTV? Jukka Brothers...
Jak pamieta to nich sobie przypomni...
dla mnie mimo lat nie stracilo to nic ze swej swierzosci.
Shaybecki [ Shaybeck ]
który to rok ? 98-99 ?
szczerze, ominęły mnie te reklamówki ... w tamtym czasie miałem jedynie niemiecką Vivę
HUtH [ pr0crastinator ]
Jak dla mnie to antyreklama :P

Trael [ Mr. Overkill ]
Jasne, że pamiętam. Niestety to już były ostatnie dobre reklamy tej stacji zanim przemieniła się z muzycznej na jakieś reality show...
$ebs Master [ Profesor Oak ]
niezla seria :)
Lysack [ Przyjaciel ]
To tam jeszcze leci muzyka czasem?
Bo co skaczę po kanałach muzycznych, to jeszcze ani razu nie trafiłem na żaden teledysk na MTV
hctkko [ Key of Awesome ]
jakiś czas temu z logo MTV zniknął napis "music television" ;)
PanSmok [ Generaďż˝ ]
upik w lepszym czasie antenowym :)
jedyny.