GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Terminator Salvation nie mogę zainstalować

05.09.2010
00:15
smile
[1]

Skala22R [ Junior ]

Terminator Salvation nie mogę zainstalować

Cześć jestem Piotrek mam problem z zainstalowaniem Terminatora pokazuje mi się komunikat :"nie znaleziono punktu wejścia procedury alcGetString w bibliotece OpenAL32.dll" co zrobić

05.09.2010
00:36
[2]

Pan Zdzisiu [ Legionista ]

Cześć jestem Zdzisiek nie wiem

05.09.2010
01:34
[3]

Ward [ Legend ]

coś pamiętam ale nie wiem dokładnie co to był za problem
chyba chodzi o jakis dll brakujący na nowszych od xp systemach, zainstaluj ''starego'' dx9 i powinno działać

05.09.2010
02:29
[4]

ziper1982 [ Pretorianin ]

DX nie ma nic wspolnego z OpenAL. Poszukaj innych wersji OpenAL to powinno pomoc.

05.09.2010
08:27
[5]

mirencjum [ operator kursora ]



05.09.2010
15:20
[6]

Skala22R [ Junior ]

Dziękuje za odp. Ziper miałeś rację ściągnełem inną werswję openal i nie ma tego błędu ale pojawił się inny chodzi o plik Physix ściągnełem i wyeliminowałem ten błąd lecz pojawił się następny kiedy klikam na instalkę pojawia mi się komunikat "You need a working sound card to run this game"
Mam Viste i kartę dźwiękową zintegrowaną najdziwniwejsze jest to że nie ma karty tej w menadżerze urządzeń.Jak można rozwiązać ten problem.Proszę jeszcze raz o porady .
Dziękuje z góry

05.09.2010
16:04
[7]

mirencjum [ operator kursora ]

Mam Viste i kartę dźwiękową zintegrowaną najdziwniwejsze jest to że nie ma karty tej w menadżerze urządzeń

Zainstaluj ponownie sterowniki płyty głównej.

05.09.2010
16:56
[8]

Send1N/Light/ [ Generaďż˝ ]

nie instaluj wogle tej gry zainstalowałem pogralem 5 minut i usunołem badziew jak cholera

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.