GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czy ktos ma instalke gg 10 build 10450 na dysku?

04.09.2010
23:14
smile
[1]

©®© [ Generaďż˝ ]

Czy ktos ma instalke gg 10 build 10450 na dysku?

Potrzebuje ta własnie wersje, jak ktos ma na dysku i mogłby wrzucic na jakis serwer to bede wdzieczny i postawie piwo :)
Ewentualnie jak ktos ma linka do niej, ale nie z google bo tam odsyłaja do najnowszej wersji. Potrzebuje 100% ta wersje 10450.

04.09.2010
23:15
[2]

jarooli [ Generaďż˝ ]

Ja mam:) Poczekaj znajde instalke i wrzuce na jakiś serwer.

04.09.2010
23:15
smile
[3]

©®© [ Generaďż˝ ]

Bede dozgonnie wdzieczny :)

04.09.2010
23:27
smile
[4]

jarooli [ Generaďż˝ ]


Działa?

spoiler start
GG Tuner?;)
spoiler stop

04.09.2010
23:33
smile
[5]

©®© [ Generaďż˝ ]

Tak, GGTuner,nowsza wersja gg nawala na Win7.
A czy działa nie wiem, powoli sie sciaga narazie ale i tak dziekuje :)
Dam znac za chwile czy działa :)

05.09.2010
00:34
smile
[6]

©®© [ Generaďż˝ ]

Dzieki wielkie! Działa super !
Chociaz musiałem uzyc NGG Anty Aktualizatora bo chciało mi automatycznie nowa wersje sciagnac :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.