
©®© [ Generaďż˝ ]
Czy ktos ma instalke gg 10 build 10450 na dysku?
Potrzebuje ta własnie wersje, jak ktos ma na dysku i mogłby wrzucic na jakis serwer to bede wdzieczny i postawie piwo :)
Ewentualnie jak ktos ma linka do niej, ale nie z google bo tam odsyłaja do najnowszej wersji. Potrzebuje 100% ta wersje 10450.
jarooli [ Generaďż˝ ]
Ja mam:) Poczekaj znajde instalke i wrzuce na jakiś serwer.

©®© [ Generaďż˝ ]
Bede dozgonnie wdzieczny :)

jarooli [ Generaďż˝ ]
Działa?

©®© [ Generaďż˝ ]
Tak, GGTuner,nowsza wersja gg nawala na Win7.
A czy działa nie wiem, powoli sie sciaga narazie ale i tak dziekuje :)
Dam znac za chwile czy działa :)

©®© [ Generaďż˝ ]
Dzieki wielkie! Działa super !
Chociaz musiałem uzyc NGG Anty Aktualizatora bo chciało mi automatycznie nowa wersje sciagnac :)