GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

H.A.W.X 2 PS3 czy PC?

04.09.2010
22:53
[1]

PS3fan [ Konsul ]

H.A.W.X 2 PS3 czy PC?

Chciałbym sobie kupić grę H.A.W.X 2 nie wiem tylko czy kupować teraz na PS3, czy poczekać niecały miesiąc i kupować na PC? Czy na PC łatwiej będzie sterować samolotem niż na PS3? Jak było w jedynce? Bardzo proszę o rady.

04.09.2010
22:55
[2]

gnoll [ Legend ]

Czy na PC łatwiej będzie sterować samolotem niż na PS3?

Mam rozumieć że się pytasz czy łatwiej na klawiaturze czy na gamepadzie sterować ? Odpowiedź - na joysticku, ale jak już, to gamepad. Na klawiaturze + myszce jeszcze da radę, ale wygodniej na padzie. Jak masz pad na PC, to nie robi ci to żadnej różnicy na czym będziesz grał, jak nie masz - cóż, możesz brać na konsolę.

Mi się na jedynce wygodnie grało na myszce i klawie. W ogóle ja raczej gram w arcadówki, i do tego wystarcza klawiatura. Znacznie wygodniej się celuje myszką, aczkolwiek chyba na konsolach jest autoaim.

04.09.2010
22:57
[3]

Zingus123 [ Antyterrorysta ]

w takie gry się wygodniej na padzie gra

04.09.2010
22:58
[4]

PS3fan [ Konsul ]

Dzięki, bardzo mi pomogles, jednak bardzo proszę o jeszcze jakieś rady.

05.09.2010
01:51
[5]

Itachi Madara [ Sennin Mode ]

gnoll-->Nie rozumiem.Jak nie ma pada na PC to niech kupi na konsole.To niech kupi jakiegoś taniego pada na PC.Nie wiem ile ta gra kosztuje, ale zazwyczaj na PS3 są droższe.

05.09.2010
09:58
[6]

gnoll [ Legend ]

gnoll-->Nie rozumiem.Jak nie ma pada na PC to niech kupi na konsole.To niech kupi jakiegoś taniego pada na PC.Nie wiem ile ta gra kosztuje, ale zazwyczaj na PS3 są droższe.

Ja wiem, sam mam pada, ale rozpatrujemy tu wersję PC bez pada.

05.09.2010
14:46
[7]

PS3fan [ Konsul ]

[6] dokładnie. Chciałem się dowiedzieć czy łatwiej jest myszką i klawiaturą, czy padem. Teraz już wiem że na PS3 jest lepiej. W przyszłym tygodniu może sobie kupię. Dzięki za pomoc.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.