Gersiak [ Centurion ]
mam talent 3 edycja
Jak się nazywa ta piosenka co wykonywał ją niewidomy pan ?
adam11$13 [ In Paradise City ]
Poszukaj tutaj:
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=10625744&N=1
siurekm [ Szef wszystkich szefów ]
Czy nikt z was nie oglądałem filmu "Miasto Aniołów" Z Nicolasem Cage`m i Meg Ryan. Ta piosenka pochodzi, właśnie z tego filmu
flepi [ Pretorianin ]
goo goo dolls iris
ja oglądałem;))
alexa gear [ Legionista ]
Ja tez:-) Ale wykonanie piosenki naprawde bardzo fajne