GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Tytuł piosenki poszukiwany

04.09.2010
20:49
[1]

veyron96 [ Generaďż˝ ]

Tytuł piosenki poszukiwany

jaki tytuł ma piosenka, w której w jednym momencie jest chwila ciszy, a następnie tak ostro i wysoko zaśpiewne and now coś tam coś tam. wiem że kategoria nie ta ale potrzebuje tego jak najszybciej.

04.09.2010
20:52
smile
[2]

k42a_ [ The Blues ]

Na pewno Ci napiszemy.

04.09.2010
20:54
smile
[3]

Predi2222 [ Generaďż˝ ]

Fajnie,na pewno ktoś wie jaka to piosenka XD

04.09.2010
21:00
[4]

platfoos [ Pretorianin ]

Whitney Houston - I Will Always Love You ?

04.09.2010
21:02
[5]

Loon' [ Generaďż˝ ]

[4] to samo mi sie skojarzylo :)

04.09.2010
21:03
[6]

synoth [ Disposable Hero ]

04.09.2010
21:04
[7]

flepi [ Pretorianin ]

Zanuć:)

04.09.2010
21:05
smile
[8]

adam11$13 [ In Paradise City ]

4'33''

04.09.2010
21:11
[9]

Bercik K. [ Konsul ]

To może ja też się podepnę pod temat ;) Piosenka, której szukam należy raczej do muzyki klasycznej i jest coś w stylu Requiem for a dream, raczej znana. Leci mniej więcej tak: tyry tyry tyryry (z każdym "tyry" ton jest podnoszony i następuje to 2 razy). Potem jakby "pełne zagranie" i od nowa. Grane na orkiestrze instrumentalnej (?). Ktoś wie?

@10. To nie to, ale blisko. :D

04.09.2010
21:13
[10]

zoloman [ Legend ]

[9]

Pink Panther Theme

04.09.2010
21:17
smile
[11]

veyron96 [ Generaďż˝ ]

[2],[3] jedneak ktoś napisał. platfoos własnie o to chodziło. dzięki choć zadanie łatwe nie było, bo jak się wsuchałem to tam jest i, ale zaspiewane tak, że brzmi jak and now.

04.09.2010
21:26
[12]

Gmp3 [ Chuck ]

[9] John Williams - Duel of the Fates?

04.09.2010
21:32
[13]

Bercik K. [ Konsul ]

@up Nie. Po 1 ten kawałek, o który mi chodzi jest wolniejszy. Po 2 tam nie było chyba wokalu, ale pewien nie jestem. Po 3, to jest mniej więcej podobne do Requiem for a dream (a dokładniej wstęp).

04.09.2010
21:36
smile
[14]

Loon' [ Generaďż˝ ]

04.09.2010
21:41
[15]

Bercik K. [ Konsul ]

@Up. Nadal ciut za szybkie [dokładnie mówiąc to te "wprowadzenia"(nie wiem jak to się dokładnie nazywa)], ale już chyba łapiecie o co mi chodzi. No i ton jest trochę niższy od tej symfonii.

Edit: A między tymi "wprowadzeniami" jest jedno, dwu-sekundowa pauza.

04.09.2010
21:43
[16]

Loon' [ Generaďż˝ ]

zaintrygowales mnie, ale trudno sie domyslic, mozesz zanucic? :)

zakladam, ze to tez nie Bolero :)


ani carmina burana

04.09.2010
21:45
[17]

Bercik K. [ Konsul ]

Z zanuceniem może byc problem, bo aktualnie nie mam jak tego nagrac. Natomiast jeżeli znacie jakiś prosty program to postaram się to ułożyc..

EDIT: Carmina Burana jest najbardziej zbliżone, o ile to nie to ;) A ton (nie melodia) prawie te same. (Dokładniej od 1:37)

05.09.2010
16:18
[18]

Bercik K. [ Konsul ]

Udało mi się znaleźc fragment. Teraz nie powinno byc już wątpliwości.

05.09.2010
16:20
smile
[19]

Loon' [ Generaďż˝ ]



edit: 2 minuty, trochę się botem robię :P

05.09.2010
16:23
smile
[20]

Bercik K. [ Konsul ]

Wow! Wielkie dzięki. Jak znasz jeszcze coś ciekawego w tym stylu to byłbym wdzięczny!

PS. Jak dla mnie trochę długie wprowadzenie, no ale da się przebolec. ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.