erykpawcio96 [ Pretorianin ]
Problem z Far Cry 2
Mam problem z far cry 2 na samym początku po pierwszej strzelaninie upadam i przyjeżdża ktoś po mnie budzę się w jakimś pomieszczeniu i w drzwiach stoi jakiś facet i nie mogę przejść mam zainstalowaną wersje 1.03.Może to przez to że mam zainstalowaną polską wersje z chomików nie próbowałem przeinstalować.Z góry dzięki za pomoc.

Mercc [ Pretorianin ]
Kup w Polsce orginał i po problemie.

dobryziomal135 [ Skowronxter ]
Może to przez to że mam zainstalowaną polską wersje z chomików
Pirat099 [ Vito Scaletti ]
Musisz poczekać aż skończy gadać i dopiero wtedy twoja postać wstanie. Oczywiście zakładam, że to wiesz i problem leży w czymś innym, więc ściągnij inną wersję gry albo kup oryginał.
[3]dobryziomal135 --> Chodzi zapewne o to, że ściągnął grę z chomikuj.pl

Kowal172 [ Music Producer ]
oryginały zawsze działają-polecam:P
erykpawcio96 [ Pretorianin ]
sory zle ujelem zdanie spolszczenie mam z chomikow .ale jest wszystko juz ok tam trzeba bylo jeszcze cos z edytowac
GaidenNinja [ Generaďż˝ ]
Jasne. Gra + karteczka z nickiem.
erykpawcio96 [ Pretorianin ]
co?Ale o co ci chodzi bo i tak nie rozumiem?Już czaje.Tylko że gre koledze pożyczyłem

mrgiveman [ Forza Milan ! ]
Pudełko z grą + karteczka z nickiem z GOL'a