GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z Far Cry 2

04.09.2010
20:08
[1]

erykpawcio96 [ Pretorianin ]

Problem z Far Cry 2

Mam problem z far cry 2 na samym początku po pierwszej strzelaninie upadam i przyjeżdża ktoś po mnie budzę się w jakimś pomieszczeniu i w drzwiach stoi jakiś facet i nie mogę przejść mam zainstalowaną wersje 1.03.Może to przez to że mam zainstalowaną polską wersje z chomików nie próbowałem przeinstalować.Z góry dzięki za pomoc.

04.09.2010
23:21
smile
[2]

Mercc [ Pretorianin ]

Kup w Polsce orginał i po problemie.

04.09.2010
23:24
smile
[3]

dobryziomal135 [ Skowronxter ]

Może to przez to że mam zainstalowaną polską wersje z chomików

04.09.2010
23:24
[4]

Pirat099 [ Vito Scaletti ]

Musisz poczekać aż skończy gadać i dopiero wtedy twoja postać wstanie. Oczywiście zakładam, że to wiesz i problem leży w czymś innym, więc ściągnij inną wersję gry albo kup oryginał.

[3]dobryziomal135 --> Chodzi zapewne o to, że ściągnął grę z chomikuj.pl

04.09.2010
23:25
smile
[5]

Kowal172 [ Music Producer ]

oryginały zawsze działają-polecam:P

05.09.2010
16:12
[6]

erykpawcio96 [ Pretorianin ]

sory zle ujelem zdanie spolszczenie mam z chomikow .ale jest wszystko juz ok tam trzeba bylo jeszcze cos z edytowac

05.09.2010
16:23
[7]

GaidenNinja [ Generaďż˝ ]

Jasne. Gra + karteczka z nickiem.

05.09.2010
16:26
[8]

erykpawcio96 [ Pretorianin ]

co?Ale o co ci chodzi bo i tak nie rozumiem?Już czaje.Tylko że gre koledze pożyczyłem

05.09.2010
16:27
smile
[9]

mrgiveman [ Forza Milan ! ]

Pudełko z grą + karteczka z nickiem z GOL'a

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.