GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

CS problem menu brak

04.09.2010
19:18
[1]

anymous [ Konsul ]

CS problem menu brak

Po zainstalowaniu cs nie mam napisów w menu i instalowałem wersje english. Reinstal; nie pomógł co mam robić?


CS problem menu brak - anymous
04.09.2010
19:19
[2]

gracz12301 [ Senator ]

To jest Steamowa wersja gry ? Tzn. czy korzysta ze steam'a ?

04.09.2010
19:22
[3]

zoloman [ Legend ]

przeinstaluj sterowniki do karty graficznej, albo zmień w opcjach z open gl na direct 3d

04.09.2010
19:24
[4]

MavericKK [ Life is Brutal ]

Moze odinstaluj i kup cod mw 2 ?

04.09.2010
19:28
[5]

anymous [ Konsul ]

Mam najnowsze stery do karty a jak mam zmienić z openGL na direct 3d jak mi menu nie widać . To jest wersja non steam. Proszę o szybką odpowiedz.

04.09.2010
19:33
[6]

gracz12301 [ Senator ]

Jak non steam to rozwiązaniem jest zakup gry. Klucz kosztuje ok. 15 zł na Allegro. To nie jest majątek...

04.09.2010
19:34
[7]

anymous [ Konsul ]

dobra jak zmienić to open gl na direct 3d ( ktura linijka itp.) ??

04.09.2010
19:46
[8]

anymous [ Konsul ]

Pomoże ktoś???

04.09.2010
19:47
[9]

Reaper1996 [ Generaďż˝ ]

[8] Kup oryginał na allegro, poszukaj aukcji gdzie dodatkowo dostaniesz słownik

04.09.2010
19:47
[10]

zoloman [ Legend ]

nie znam na pamięć, poszukaj gdzieś screenów menu

04.09.2010
20:32
[11]

gruby300 [ Konsul ]

Czlowieku kup steam, mowie to poraz kolejny, czy wydanie 10 zl (bo tyle kosztuja najtansze klucze) jest jakims wielkim majatkiem? Ok mozna cos spiracic no ale jak ci zadziala to dobrze jak nie to szkoda, nie pograsz.

04.09.2010
21:05
[12]

SwiXen [ Generaďż˝ ]

@Up ---> A ty człowieku przestań zakładać durne wątki

05.09.2010
12:38
[13]

anymous [ Konsul ]

Gdzie tu jest direct 3d. Zainstalowałem nowszą wersje i to samo.


CS problem menu brak - anymous
05.09.2010
12:40
[14]

Roycewicz [ Pretorianin ]

Spróbuj usunąć grę, wyczyścić rejestr i zainstalować inną wersję (wersja ze steam ma 500 mega, ns nie wiem) w innej lokacji.

05.09.2010
12:58
[15]

snailes1 [ Konsul ]

[14] nieprawda ma 800mb wiem bo niedawno instalowalem ;)

05.09.2010
15:33
[16]

anymous [ Konsul ]

to jest inna wersja 800 mb ( ale non steam v 40 ) i w którym jest ot direct 3d. Albo podajcie ścierżke pliku w kturym są ustawienia.

05.09.2010
19:52
[17]

anymous [ Konsul ]

Już rozwiązałem problem.

05.09.2010
19:58
[18]

Interior666 [ Konsul ]

Pierw 1,6 teraz Source pewnie same piraty.

05.09.2010
20:17
[19]

anymous [ Konsul ]

Jak zrobić żeby mi się polskie serwery wyświetlały , bo ja mam same czeskie słoweńskie i ruskie???

05.09.2010
20:38
[20]

gruby300 [ Konsul ]

CZytales moj post? Nie warto meczyc sie z ta wersja bo jest zbugowana w kij. 10zl na gre to ciezko?

05.09.2010
20:57
[21]

anymous [ Konsul ]

Ja się żem nie pytam czy mi się opłaca kupić tylko co zrobić żeby były polskie serwery.
----> Interior666 to nadal jest 1.6 tylko v 40 ( czyli z grafiką soucer )

05.09.2010
20:59
[22]

gracz12301 [ Senator ]

Jedyne co możesz zrobić to kupić grę, złodzieju.

05.09.2010
21:04
[23]

anymous [ Konsul ]

Nie nazywaj mnie złodziejem bo to jest mod a moim rozumowaniu mody są darmowe.

05.09.2010
21:06
[24]

kluha666 [ Legend ]

gracz-> niestety zaliczyłeś faila, bo granie w CS 1.6 Non Steam nie jest nielegalne !

05.09.2010
21:07
[25]

anymous [ Konsul ]

No to jak zrobić żeby były polskie a nie ruskie??? to mi pomożecie helow

05.09.2010
21:08
smile
[26]

gracz12301 [ Senator ]

Ehh, masz rację. Mój fail. Nie ma mnie już tu :D

05.09.2010
21:23
[27]

gruby300 [ Konsul ]

[24] samo posiadanie pirackiej wersji jest nielegalne.

05.09.2010
21:26
smile
[28]

chop [ smiech to zdrowie ]

gruby300:



O ile wiem, licencja "Freeware" z angielskiego znaczy 'darmowy', 'bezpłatny', tak więc nie wiem o co Ci chodzi.

06.09.2010
15:32
[29]

Roycewicz [ Pretorianin ]

Tyle że link który dałeś to tak na prawdę sam Klient steama, żeby grać w cs steam MUSISZ mieć key stem, nie zależnie czy go kupisz wymyślisz czy ukradniesz instrukcję do gry ze sklepu.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.