anymous [ Konsul ]
CS problem menu brak
Po zainstalowaniu cs nie mam napisów w menu i instalowałem wersje english. Reinstal; nie pomógł co mam robić?
gracz12301 [ Senator ]
To jest Steamowa wersja gry ? Tzn. czy korzysta ze steam'a ?
zoloman [ Legend ]
przeinstaluj sterowniki do karty graficznej, albo zmień w opcjach z open gl na direct 3d
MavericKK [ Life is Brutal ]
Moze odinstaluj i kup cod mw 2 ?
anymous [ Konsul ]
Mam najnowsze stery do karty a jak mam zmienić z openGL na direct 3d jak mi menu nie widać . To jest wersja non steam. Proszę o szybką odpowiedz.
gracz12301 [ Senator ]
Jak non steam to rozwiązaniem jest zakup gry. Klucz kosztuje ok. 15 zł na Allegro. To nie jest majątek...
anymous [ Konsul ]
dobra jak zmienić to open gl na direct 3d ( ktura linijka itp.) ??
anymous [ Konsul ]
Pomoże ktoś???
Reaper1996 [ Generaďż˝ ]
[8] Kup oryginał na allegro, poszukaj aukcji gdzie dodatkowo dostaniesz słownik
zoloman [ Legend ]
nie znam na pamięć, poszukaj gdzieś screenów menu
gruby300 [ Konsul ]
Czlowieku kup steam, mowie to poraz kolejny, czy wydanie 10 zl (bo tyle kosztuja najtansze klucze) jest jakims wielkim majatkiem? Ok mozna cos spiracic no ale jak ci zadziala to dobrze jak nie to szkoda, nie pograsz.
SwiXen [ Generaďż˝ ]
@Up ---> A ty człowieku przestań zakładać durne wątki
anymous [ Konsul ]
Gdzie tu jest direct 3d. Zainstalowałem nowszą wersje i to samo.
Roycewicz [ Pretorianin ]
Spróbuj usunąć grę, wyczyścić rejestr i zainstalować inną wersję (wersja ze steam ma 500 mega, ns nie wiem) w innej lokacji.
snailes1 [ Konsul ]
[14] nieprawda ma 800mb wiem bo niedawno instalowalem ;)
anymous [ Konsul ]
to jest inna wersja 800 mb ( ale non steam v 40 ) i w którym jest ot direct 3d. Albo podajcie ścierżke pliku w kturym są ustawienia.
anymous [ Konsul ]
Już rozwiązałem problem.
Interior666 [ Konsul ]
Pierw 1,6 teraz Source pewnie same piraty.
anymous [ Konsul ]
Jak zrobić żeby mi się polskie serwery wyświetlały , bo ja mam same czeskie słoweńskie i ruskie???
gruby300 [ Konsul ]
CZytales moj post? Nie warto meczyc sie z ta wersja bo jest zbugowana w kij. 10zl na gre to ciezko?
anymous [ Konsul ]
Ja się żem nie pytam czy mi się opłaca kupić tylko co zrobić żeby były polskie serwery.
----> Interior666 to nadal jest 1.6 tylko v 40 ( czyli z grafiką soucer )
gracz12301 [ Senator ]
Jedyne co możesz zrobić to kupić grę, złodzieju.
anymous [ Konsul ]
Nie nazywaj mnie złodziejem bo to jest mod a moim rozumowaniu mody są darmowe.
kluha666 [ Legend ]
gracz-> niestety zaliczyłeś faila, bo granie w CS 1.6 Non Steam nie jest nielegalne !
anymous [ Konsul ]
No to jak zrobić żeby były polskie a nie ruskie??? to mi pomożecie helow

gracz12301 [ Senator ]
Ehh, masz rację. Mój fail. Nie ma mnie już tu :D
gruby300 [ Konsul ]
[24] samo posiadanie pirackiej wersji jest nielegalne.

chop [ smiech to zdrowie ]
gruby300:
O ile wiem, licencja "Freeware" z angielskiego znaczy 'darmowy', 'bezpłatny', tak więc nie wiem o co Ci chodzi.
Roycewicz [ Pretorianin ]
Tyle że link który dałeś to tak na prawdę sam Klient steama, żeby grać w cs steam MUSISZ mieć key stem, nie zależnie czy go kupisz wymyślisz czy ukradniesz instrukcję do gry ze sklepu.