GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gdzie kupię dobrą bluzę?

04.09.2010
18:19
[1]

polak111 [ Legend ]

Gdzie kupię dobrą bluzę?

Witam, poszukuję sklepów (raczej nie internetowych), w których kupię porządną bluzę (z kapturem, rozsuwaną). Wcześniej odwiedzałem sklepy taki jak: House, Diverse, Cropp, Cubus jednakże teraz są tam produkty, które na pierwszy rzut oka są za drogie jak na swoją jakość wykonania i walory wizualne.

04.09.2010
18:21
[2]

fisherfighter [ Movie Producer ]

Polecam Forum Rumunum:P

Zajebiste ceny, jakość też, a wzory każdy musie sobie ocenić:P

04.09.2010
18:21
[3]

lostman [ Pretorianin ]

Stadion 10-lecia

04.09.2010
18:24
[4]

djforever [ Senator ]

Jakaś hala targowa, Feniks czy coś, nie bazar :P Tam produkty są nieco droższe ale i lepsze niż na bazarze.

04.09.2010
19:33
smile
[5]

Mr. Big Brain [ Pretorianin ]

Najk!

04.09.2010
19:36
[6]

Foks!k [ SunShine ]

W diversie kupisz dobre i mocne bluzy. Firma produkuje ubrania dla wyczynowców więc chyba musi robić to porządnie.

04.09.2010
19:37
[7]

polak111 [ Legend ]

Foks!k --> Byłem w Diverse jakoś tydzień temu i nic dla siebie nie znalazłem. Wszystko zrobione w podobnym, tandetnym wzorze.

04.09.2010
19:37
[8]

Lukas172_Nomad_ [ Still Alive ]

Pewnie w jakimś "markowym" sklepie.

04.09.2010
19:43
[9]

yo dawg [ 1979 ]

Polecam markę BENLEE. Solidnie wykonana odzież i wieloletnia tradycja ale i wysoka cena. Mozna je kupić przez Internet i w kilku sklepach w Polsce np. przy stadionie Legii.

04.09.2010
19:43
[10]

Regis [ ]

Sprecyzuj - interesują Cię ceny jak w w/w, ale nie pasują Ci ciuchy tam, czy też jesteś skłonny wydać więcej, ale oczekujesz lepszej jakości?

Jak to pierwsze, to nie pomogę - moim zdaniem to są mierne ciuchy za mierną cenę, czyli wszystko gra.

Jak to drugie, to próbuj Levi's, Cottonfield. Jak normalne ceny są za wysokie na Twój portfel, to poluj na przeceny - za 100-150 zł można wtedy wyhaczyć bardzo fajne ciuchy.

04.09.2010
19:44
[11]

Egzek [ Tits Lover ]

Big Star ma klasyczne bardzo mocne bluzy, nike tez ma mocne bluzy droższe i ładniejsze.

[12] i co z tego? Przypadkiem diverse nie ma gwarancji? Jesli tak co za problem skoro mozesz przyjsc po zwrot kasy albo nowe gacie? w house i big starze dostałem 2 lata gwarancji na spodnie, tak samo w nike tyle że na buty.

04.09.2010
19:44
[12]

zoloman [ Legend ]

[6]

To jest jakaś ironia? Ubrania z diversa może i nie wyglądają źle, ale ich ceny to porażka. Zupełnie nieadekwatne do jakości. Dżinsy po roku przecierają się na końcu nogawek i przy kieszeniach, podczas gdy 3 letnie wranglery wyglądają jak nowe. A różnica w cenie wcale nie taka duża.

04.09.2010
19:45
[13]

muczaczos94 [ Konsul ]

Wstąp do REPORTERA jeżeli jest w twojej okolicy. Ja tam nieraz się zaopatrywałem. Na jakość nie narzekam, mogę polecić.

04.09.2010
19:49
[14]

polak111 [ Legend ]

Regis --> Jestem w stanie wydać na bluzę max ok. 200zł. W sklepach, które wymieniłem w poście pierwszym, nie pasują mi ubrania pod względem wizualnym. Najpierw patrzę na wygląd, a potem jak się czymś zainteresuję to na cenę. Jestem w stanie dołożyć trochę grosza, a kupić produkt jeden droższy a porządny niż dwa, a słabej jakości wykonania.

04.09.2010
20:27
[15]

Devilyn [ Storm Detonation ]

W Reserved jest obecnie jesienna kolekcja, całkiem fajnie rzeczy mają.

Byłem też w H&M ale tam raczej lipa jest.

04.09.2010
20:41
[16]

Garbizaur [ Legend ]

Ja ostatnio kupiłem szarą rozsuwaną bluzę marki Tom Tailor w sklepie sieci Peek & Cloppenburg. Cena ca. 150 zł. Póki co jestem z niej bardzo zadowolony. :)

04.09.2010
20:49
[17]

SilentFisher v2 [ ManWithNightVision ]

W Peek & Cloppenburg mają bardzo porządne rzeczy. Ewentualnie popatrz w Big Star, też mają dobre rzeczy.

04.09.2010
21:24
[18]

Ziku90 [ SDOIT ]

[12] -> Może to z tego, że nie każdemu chce się wiecznie biegać po sklepach i załatwiać jakieś gwarancje.

04.09.2010
22:51
smile
[19]

Krupsky [ Chor��y ]

Szczerze polecam Fruit of the Loom, ja mam bluzę kangurkę z tejże firmy, która trzyma się już trzeci albo czwarty rok. FOTL robi bardzo porządne ciuchy, nie jest to może jakaś modna marka (fap fap) ale za to oferuje bardzo dobrą jakość.

04.09.2010
23:12
[20]

Grucha [ EXTREME LIFESTYLE CLOTH. ]

Jeżeli masz parę złotych więcej to warto zainwestować w naprawdę markowe ciuchy a nie szmatki firm, które są wymieniane w tym wątku.

np. Carhartt, Dickies albo jakaś firma specjalizująca się w ubraniach "turystycznych".

04.09.2010
23:18
[21]

Cing [ Gang Agi ]

Mam spodnie Carhartta. Są niezniszczalne.

04.09.2010
23:22
smile
[22]

Łysy. [ Pretorianin ]

W H&M na pewno są zwyczaje bluzy z kapturem rozpinane, trzeba się dobrze rozglądnąć tylko. Mam jedną, 80 zł chyba kosztowała i trzyma się świetnie.

04.09.2010
23:23
smile
[23]

Loon' [ Generaďż˝ ]

W New Yorkerze, choć już nie mają takich fajnych ciuchów jak kilka lat temu (ale może po prostu wyrosłem...). Można utrafić coś tanio, ale w kiepskiej jakości. Wytrzymalsze i fajne bluzy kiedyś mieli w Springfieldzie :P.

04.09.2010
23:41
[24]

mikusdziki [ Legionista ]

level 77 ;)

05.09.2010
09:09
[25]

Gmp3 [ Chuck ]

[20][21] Potwierdzam. Carhartt gniecie wszystkie inny firmy. Ciuchy w 100% warte swojej ceny. Mogę ci nawet załatwić 15% rabatu na zakup tych ubrań w sklepie MagicTown.pl (mają tam najwięcej ciuchów Carhartta w Polsce).

[26] 69 odpada, jeśli chcesz porządną bluzę, w której pochodzisz parę lat. Pod względem wizualnym też nie są jakieś wypasione.

05.09.2010
09:12
smile
[26]

what's up [ XPlayer ]

ja powiem tylko jedno ---> 69

05.09.2010
09:27
smile
[27]

APOCALYPSE.SA [ Junior ]

Ja osobiście polecam Decathlon.

05.09.2010
09:51
smile
[28]

BPM [ Konsul ]

Czy już nikt nie kupuje nic w skateshop'ach ?

05.09.2010
17:41
[29]

Imak [ Generaďż˝ ]

Jaka to jest rozsuwana?

Jeśli chodzi no rozpinaną, to dawniej kupowałem w Andegrandzie i mimo iż nie przemawiają już do mnie ubrania stamtąd, to moją czteroletnią bluzę marki MDV chwalę sobie do dziś, drugą miałem, ale mi się nie podobała i oddałem bratu, chodzi do dziś.

05.09.2010
18:01
[30]

Sanitarium [ Rough Boy ]

W van graafie ostatnio kupilem fajna bluze i w espricie, moze jeszcze cos bedzie ciekawego.

05.09.2010
18:43
[31]

Foks!k [ SunShine ]

[7] > Zdecyduj się czy chcesz mocną i trwałą, czy łądną elegancką z fajnym wzorem ?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.