polak111 [ Legend ]
Gdzie kupię dobrą bluzę?
Witam, poszukuję sklepów (raczej nie internetowych), w których kupię porządną bluzę (z kapturem, rozsuwaną). Wcześniej odwiedzałem sklepy taki jak: House, Diverse, Cropp, Cubus jednakże teraz są tam produkty, które na pierwszy rzut oka są za drogie jak na swoją jakość wykonania i walory wizualne.
fisherfighter [ Movie Producer ]
Polecam Forum Rumunum:P
Zajebiste ceny, jakość też, a wzory każdy musie sobie ocenić:P
lostman [ Pretorianin ]
Stadion 10-lecia
djforever [ Senator ]
Jakaś hala targowa, Feniks czy coś, nie bazar :P Tam produkty są nieco droższe ale i lepsze niż na bazarze.

Mr. Big Brain [ Pretorianin ]
Najk!
Foks!k [ SunShine ]
W diversie kupisz dobre i mocne bluzy. Firma produkuje ubrania dla wyczynowców więc chyba musi robić to porządnie.
polak111 [ Legend ]
Foks!k --> Byłem w Diverse jakoś tydzień temu i nic dla siebie nie znalazłem. Wszystko zrobione w podobnym, tandetnym wzorze.
Lukas172_Nomad_ [ Still Alive ]
Pewnie w jakimś "markowym" sklepie.
yo dawg [ 1979 ]
Polecam markę BENLEE. Solidnie wykonana odzież i wieloletnia tradycja ale i wysoka cena. Mozna je kupić przez Internet i w kilku sklepach w Polsce np. przy stadionie Legii.
Regis [ ]
Sprecyzuj - interesują Cię ceny jak w w/w, ale nie pasują Ci ciuchy tam, czy też jesteś skłonny wydać więcej, ale oczekujesz lepszej jakości?
Jak to pierwsze, to nie pomogę - moim zdaniem to są mierne ciuchy za mierną cenę, czyli wszystko gra.
Jak to drugie, to próbuj Levi's, Cottonfield. Jak normalne ceny są za wysokie na Twój portfel, to poluj na przeceny - za 100-150 zł można wtedy wyhaczyć bardzo fajne ciuchy.
Egzek [ Tits Lover ]
Big Star ma klasyczne bardzo mocne bluzy, nike tez ma mocne bluzy droższe i ładniejsze.
[12] i co z tego? Przypadkiem diverse nie ma gwarancji? Jesli tak co za problem skoro mozesz przyjsc po zwrot kasy albo nowe gacie? w house i big starze dostałem 2 lata gwarancji na spodnie, tak samo w nike tyle że na buty.
zoloman [ Legend ]
[6]
To jest jakaś ironia? Ubrania z diversa może i nie wyglądają źle, ale ich ceny to porażka. Zupełnie nieadekwatne do jakości. Dżinsy po roku przecierają się na końcu nogawek i przy kieszeniach, podczas gdy 3 letnie wranglery wyglądają jak nowe. A różnica w cenie wcale nie taka duża.
muczaczos94 [ Konsul ]
Wstąp do REPORTERA jeżeli jest w twojej okolicy. Ja tam nieraz się zaopatrywałem. Na jakość nie narzekam, mogę polecić.
polak111 [ Legend ]
Regis --> Jestem w stanie wydać na bluzę max ok. 200zł. W sklepach, które wymieniłem w poście pierwszym, nie pasują mi ubrania pod względem wizualnym. Najpierw patrzę na wygląd, a potem jak się czymś zainteresuję to na cenę. Jestem w stanie dołożyć trochę grosza, a kupić produkt jeden droższy a porządny niż dwa, a słabej jakości wykonania.
Devilyn [ Storm Detonation ]
W Reserved jest obecnie jesienna kolekcja, całkiem fajnie rzeczy mają.
Byłem też w H&M ale tam raczej lipa jest.
Garbizaur [ Legend ]
Ja ostatnio kupiłem szarą rozsuwaną bluzę marki Tom Tailor w sklepie sieci Peek & Cloppenburg. Cena ca. 150 zł. Póki co jestem z niej bardzo zadowolony. :)
SilentFisher v2 [ ManWithNightVision ]
W Peek & Cloppenburg mają bardzo porządne rzeczy. Ewentualnie popatrz w Big Star, też mają dobre rzeczy.
Ziku90 [ SDOIT ]
[12] -> Może to z tego, że nie każdemu chce się wiecznie biegać po sklepach i załatwiać jakieś gwarancje.

Krupsky [ Chor��y ]
Szczerze polecam Fruit of the Loom, ja mam bluzę kangurkę z tejże firmy, która trzyma się już trzeci albo czwarty rok. FOTL robi bardzo porządne ciuchy, nie jest to może jakaś modna marka (fap fap) ale za to oferuje bardzo dobrą jakość.
Grucha [ EXTREME LIFESTYLE CLOTH. ]
Jeżeli masz parę złotych więcej to warto zainwestować w naprawdę markowe ciuchy a nie szmatki firm, które są wymieniane w tym wątku.
np. Carhartt, Dickies albo jakaś firma specjalizująca się w ubraniach "turystycznych".
Cing [ Gang Agi ]
Mam spodnie Carhartta. Są niezniszczalne.

Łysy. [ Pretorianin ]
W H&M na pewno są zwyczaje bluzy z kapturem rozpinane, trzeba się dobrze rozglądnąć tylko. Mam jedną, 80 zł chyba kosztowała i trzyma się świetnie.

Loon' [ Generaďż˝ ]
W New Yorkerze, choć już nie mają takich fajnych ciuchów jak kilka lat temu (ale może po prostu wyrosłem...). Można utrafić coś tanio, ale w kiepskiej jakości. Wytrzymalsze i fajne bluzy kiedyś mieli w Springfieldzie :P.
mikusdziki [ Legionista ]
level 77 ;)
Gmp3 [ Chuck ]
[20][21] Potwierdzam. Carhartt gniecie wszystkie inny firmy. Ciuchy w 100% warte swojej ceny. Mogę ci nawet załatwić 15% rabatu na zakup tych ubrań w sklepie MagicTown.pl (mają tam najwięcej ciuchów Carhartta w Polsce).
[26] 69 odpada, jeśli chcesz porządną bluzę, w której pochodzisz parę lat. Pod względem wizualnym też nie są jakieś wypasione.

what's up [ XPlayer ]
ja powiem tylko jedno ---> 69

APOCALYPSE.SA [ Junior ]
Ja osobiście polecam Decathlon.

BPM [ Konsul ]
Czy już nikt nie kupuje nic w skateshop'ach ?
Imak [ Generaďż˝ ]
Jaka to jest rozsuwana?
Jeśli chodzi no rozpinaną, to dawniej kupowałem w Andegrandzie i mimo iż nie przemawiają już do mnie ubrania stamtąd, to moją czteroletnią bluzę marki MDV chwalę sobie do dziś, drugą miałem, ale mi się nie podobała i oddałem bratu, chodzi do dziś.
Sanitarium [ Rough Boy ]
W van graafie ostatnio kupilem fajna bluze i w espricie, moze jeszcze cos bedzie ciekawego.
Foks!k [ SunShine ]
[7] > Zdecyduj się czy chcesz mocną i trwałą, czy łądną elegancką z fajnym wzorem ?