GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z Komputerem

04.09.2010
17:45
smile
[1]

dziamdziol1 [ The Gunners ]

Problem z Komputerem

Witam mam problem z komputerem. Nie chce mi się włączyć. ładuję się a kiedy dochodzi do wpisania hasła to się restartuje. System awaryjny działa bezproblemowo się włącza. Stało się to wszystko po tym jak grałem w Mafie 2 wyłączyłęm ją i pojawił mi się niebiesko ekran z jakimś błędem. Już raz to naprawiłem ale nie pamiętam jak chyba coś w biosie zrobiłem i komp się włączył a teraz nie pamiętam co wtedy zrobiłem. Każda pomoc się przyda. Z góry dzięki i przepraszam za ortografie ale chce jak najszybciej rozwiązać tą sprawe :(

04.09.2010
17:49
[2]

Shaggeh [ Pretorianin ]

Otworz go, znajdz na plycie glownej baterie. Wyjmij ja na ~15min. Wloz ja z powrotem. Zresetuje to ustawienia biosu.

04.09.2010
18:25
[3]

dziamdziol1 [ The Gunners ]

Już działą ale co może stanowić problem? od czego to zależy ?

04.09.2010
20:59
[4]

dziamdziol1 [ The Gunners ]

UP!

05.09.2010
12:30
[5]

dziamdziol1 [ The Gunners ]

znów mam ten sam problem i wyjęcie baterii już nie pomaga :( co robić?

05.09.2010
12:54
[6]

Shaggeh [ Pretorianin ]

Zreinstaluj windowsa. Moze to pomoze.

05.09.2010
13:31
[7]

dziamdziol1 [ The Gunners ]

Czyli sformatować ? bo mam tam dużo ważnych plików które nie pomieszczą sie na płycie czy pendrivie? wcześniej wyjmowałem baterie i po 15 minutach wszystko działało potem gdy wyłączyłem na noc komputor i to samo się stało :(

05.09.2010
13:40
[8]

mirencjum [ operator kursora ]

Niby nie za bardzo to pasuje, ale może bateria padła całkowicie i robi bałagan.

05.09.2010
13:45
smile
[9]

dziamdziol1 [ The Gunners ]

Na prawde ja nie mam pojęcia co z tym zrobić bo niby system awaryjny działa :/ ja niezbyt się znam na komputerach i nie wiem co zrobić :/

05.09.2010
14:22
[10]

ziper1982 [ Pretorianin ]

Prawy klawisz na moj komputer>zarzadzaj, pojawi sie okienko, kliknij na podglad zdarzen. Dalej kliknij na System lub Aplikacja i napisz czy masz tam na liscie jakies komunikaty z bledem. Jak beda to napisz jakie. Zwroc uwage na godzine w ktorej wystapily czyli wybierz te zaraz po wlaczeniu trybu awaryjnego.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.