
dziamdziol1 [ The Gunners ]
Problem z Komputerem
Witam mam problem z komputerem. Nie chce mi się włączyć. ładuję się a kiedy dochodzi do wpisania hasła to się restartuje. System awaryjny działa bezproblemowo się włącza. Stało się to wszystko po tym jak grałem w Mafie 2 wyłączyłęm ją i pojawił mi się niebiesko ekran z jakimś błędem. Już raz to naprawiłem ale nie pamiętam jak chyba coś w biosie zrobiłem i komp się włączył a teraz nie pamiętam co wtedy zrobiłem. Każda pomoc się przyda. Z góry dzięki i przepraszam za ortografie ale chce jak najszybciej rozwiązać tą sprawe :(
Shaggeh [ Pretorianin ]
Otworz go, znajdz na plycie glownej baterie. Wyjmij ja na ~15min. Wloz ja z powrotem. Zresetuje to ustawienia biosu.
dziamdziol1 [ The Gunners ]
Już działą ale co może stanowić problem? od czego to zależy ?
dziamdziol1 [ The Gunners ]
UP!
dziamdziol1 [ The Gunners ]
znów mam ten sam problem i wyjęcie baterii już nie pomaga :( co robić?
Shaggeh [ Pretorianin ]
Zreinstaluj windowsa. Moze to pomoze.
dziamdziol1 [ The Gunners ]
Czyli sformatować ? bo mam tam dużo ważnych plików które nie pomieszczą sie na płycie czy pendrivie? wcześniej wyjmowałem baterie i po 15 minutach wszystko działało potem gdy wyłączyłem na noc komputor i to samo się stało :(
mirencjum [ operator kursora ]
Niby nie za bardzo to pasuje, ale może bateria padła całkowicie i robi bałagan.

dziamdziol1 [ The Gunners ]
Na prawde ja nie mam pojęcia co z tym zrobić bo niby system awaryjny działa :/ ja niezbyt się znam na komputerach i nie wiem co zrobić :/
ziper1982 [ Pretorianin ]
Prawy klawisz na moj komputer>zarzadzaj, pojawi sie okienko, kliknij na podglad zdarzen. Dalej kliknij na System lub Aplikacja i napisz czy masz tam na liscie jakies komunikaty z bledem. Jak beda to napisz jakie. Zwroc uwage na godzine w ktorej wystapily czyli wybierz te zaraz po wlaczeniu trybu awaryjnego.