GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Co do zabezpieczenia komputera?

04.09.2010
17:40
[1]

polak111 [ Legend ]

Co do zabezpieczenia komputera?

No to tak, szukam skutecznego i pożerającego jak najmniej pamięci antywirusa, który nie zamula komputera. Zawsze korzystałem z ESETa, choć może istnieje coś lepszego o czym nie wiem, z czego nie korzystałem.

04.09.2010
17:42
[2]

Shaggeh [ Pretorianin ]

Od roku nie uzywam antivirusa, i nic zlego sie nie dzieje...
Polecalbym AVG lub avasta.

04.09.2010
17:42
[3]

PavvelPS [ Centurion ]

Najnowszy Norton - sam go mam i mogę polecić :)

A z darmowych to może Avira ?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.