polak111 [ Legend ]
Co do zabezpieczenia komputera?
No to tak, szukam skutecznego i pożerającego jak najmniej pamięci antywirusa, który nie zamula komputera. Zawsze korzystałem z ESETa, choć może istnieje coś lepszego o czym nie wiem, z czego nie korzystałem.
Shaggeh [ Pretorianin ]
Od roku nie uzywam antivirusa, i nic zlego sie nie dzieje...
Polecalbym AVG lub avasta.
PavvelPS [ Centurion ]
Najnowszy Norton - sam go mam i mogę polecić :)
A z darmowych to może Avira ?