hardcorekane [ Centurion ]
Fifa 11 - Creation Center problem z kodem dostępu.
Witam,
Chciałbym się dowiedzieć dlaczego nie mogę pobrać kodu dostępu do Creation Center:
https://www.gry-online.pl/promocje.asp?ID=18
Skoro opłaciłem Fifę 11 na PC, a wygląda to tak jakbym nie zapłacił czyli:
"Promocja dla klientów Sklepu GRY-OnLine z opłaconym zamówieniem na grę FIFA 11 w wersji na PC, X360 lub PS3."
Chciałbym się dowiedzieć o co chodzi od osoby która zarządza daną promocją, lub od osoby która może wiedzieć o co chodzi, dodam jeszcze, żeby było śmieszniej Fifę 11 na PC zamówiłem 2 Miesiące temu, a kodu nijak nie mogę pobrać :).
To wszystko wygląda tak jak na załączonym obrazku.