GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Call of Duty Black Ops system

04.09.2010
15:19
[1]

korek haze [ Junior ]

Call of Duty Black Ops system

Mam problem czy gra Call of Duty Black Ops z systemem PAL pójdzie na xboxie z systemem NTSC?

04.09.2010
21:33
[2]

mr 45 [ Hero of the Wastelands ]

A skąd mamy wiedzieć?

Raczej nie

04.09.2010
22:46
[3]

oskarxdd [ Generaďż˝ ]

nie

04.09.2010
22:48
[4]

RazKozieSmierc [ Konsul ]

nie ma opcji, musisz sobie ogarnąć grę ze stanów lub z Japonii albo jak ci chodzą kopie to zdobyć wersję NTSC

04.09.2010
23:37
smile
[5]

korek haze [ Junior ]

Dzięki. Może na ebay coś będzie do kupienia ze Stanów ale cena będzie kosmiczna . Oby warto było bo gra zapowiada się super .

05.09.2010
01:16
[6]

kordi pl [ Pretorianin ]

Właśnie się mylisz :P - cena w USA może być tańsza :)

05.09.2010
09:09
[7]

budziakowski [ Generaďż˝ ]

Wszystko zalezy od gry, bo niektore bez problemu chodza, ale musza byc bez blokady regionalnej.

05.09.2010
10:13
smile
[8]

korek haze [ Junior ]

Ale ta niestety nie ma free regionu

05.09.2010
10:16
[9]

korek haze [ Junior ]

kordi pl ale za przesyłkę się trochę płaci .

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.