korek haze [ Junior ]
Call of Duty Black Ops system
Mam problem czy gra Call of Duty Black Ops z systemem PAL pójdzie na xboxie z systemem NTSC?
mr 45 [ Hero of the Wastelands ]
A skąd mamy wiedzieć?
Raczej nie
oskarxdd [ Generaďż˝ ]
nie
RazKozieSmierc [ Konsul ]
nie ma opcji, musisz sobie ogarnąć grę ze stanów lub z Japonii albo jak ci chodzą kopie to zdobyć wersję NTSC

korek haze [ Junior ]
Dzięki. Może na ebay coś będzie do kupienia ze Stanów ale cena będzie kosmiczna . Oby warto było bo gra zapowiada się super .
kordi pl [ Pretorianin ]
Właśnie się mylisz :P - cena w USA może być tańsza :)
budziakowski [ Generaďż˝ ]
Wszystko zalezy od gry, bo niektore bez problemu chodza, ale musza byc bez blokady regionalnej.

korek haze [ Junior ]
Ale ta niestety nie ma free regionu
korek haze [ Junior ]
kordi pl ale za przesyłkę się trochę płaci .