Jakub130994 [ Konsul ]
Szukam programu
Szukam program do tworzenia grafiki i banerów na strony, oraz do obróbki zdjęć, czy obrazków. Może to być prosty niezaawansowany program, gdyż nie mam dużych wymagań. Coś byście polecili?
lo0ol [ Jónior ]
Gimp
Jakub130994 [ Konsul ]
ok, dzięki