flepi [ Pretorianin ]
Dżem Dobry!

Max_101 [ Mów mi Max ]
Internetu nie miałeś przez ostatnie 10 lat?

flepi [ Pretorianin ]
No miałem miałem ale akurat dzisiaj znów na to wpadłem i chciałem się pochwalić moim znaleziskiem, a może jest ktoś kto tego nie widział albo chciał i zapomniał o tym;))