GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Era - internet w komórce.

04.09.2010
14:50
[1]

psiuniek [ Pan Demolka ]

Era - internet w komórce.

Siem! Wykupiłem sobie o to ten pakiet ''Aktywny użytkownik''. Zaczęły się problemy, zjadło mi 20 zł, zamiast 12zł i nie działa, tzn. połączenie jest, ale pieniądze pobiera z konta. Jest to dość wkurzające, ponieważ zeżarło o 8 zł więcej, i nie działa. Może ktoś mi pomóc, i powiedzieć w czym problem? Telefon to Samsung Avila. Będę naprawdę wdzięczny za pomoc.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.