psiuniek [ Pan Demolka ]
Era - internet w komórce.
Siem! Wykupiłem sobie o to ten pakiet ''Aktywny użytkownik''. Zaczęły się problemy, zjadło mi 20 zł, zamiast 12zł i nie działa, tzn. połączenie jest, ale pieniądze pobiera z konta. Jest to dość wkurzające, ponieważ zeżarło o 8 zł więcej, i nie działa. Może ktoś mi pomóc, i powiedzieć w czym problem? Telefon to Samsung Avila. Będę naprawdę wdzięczny za pomoc.