GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Guantanamo Party Proram - W końcu jest płyta... I do tego JAKA!

04.09.2010
14:49
smile
[1]

Dycu [ zbanowany QQuel ]

Guantanamo Party Proram - W końcu jest płyta... I do tego JAKA!

Uznałem że należy promować rodzime zespoły - szczególnie tak dobre.

Może część z was kojarzyć GPP - Ja spotkałem się z ich utworami parę razy dobre dwa lata temu, ale nastąpiła finalnie mocna zmiana stylistyki i na płytę wleciały kawałki dużo mroczniejsze, mocniejsze, cięższe i bardziej klimatyczne od wcześniejszej twórczości.

Płytką kosztuje jedyne 20 złotych + przesyłka, a więc grosze dosłownie - a za reklamę powinny wystarczyć kawałki umieszczone na majspejsie.

W Polsce jeszcze się dzieje w światku muzycznym jak widać : )

04.09.2010
17:09
smile
[2]

Dycu [ zbanowany QQuel ]

Mały łup, panowie...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.