
Dycu [ zbanowany QQuel ]
Guantanamo Party Proram - W końcu jest płyta... I do tego JAKA!
Uznałem że należy promować rodzime zespoły - szczególnie tak dobre.
Może część z was kojarzyć GPP - Ja spotkałem się z ich utworami parę razy dobre dwa lata temu, ale nastąpiła finalnie mocna zmiana stylistyki i na płytę wleciały kawałki dużo mroczniejsze, mocniejsze, cięższe i bardziej klimatyczne od wcześniejszej twórczości.
Płytką kosztuje jedyne 20 złotych + przesyłka, a więc grosze dosłownie - a za reklamę powinny wystarczyć kawałki umieszczone na majspejsie.
W Polsce jeszcze się dzieje w światku muzycznym jak widać : )

Dycu [ zbanowany QQuel ]
Mały łup, panowie...