FIREBLAST [ Pretorianin ]
PS Move+Heavy rain pytanko
Siemka.Mam pytanie odnośnie Heavy rain oto one.Jakie kontrolery będą potrzebne do grania w edycje move? Czy 2x PS move czy Ps move+navigation czy jak inaczej?

TURIN9 [ Generaďż˝ ]
na filmach bylo widac jak gra sie navigation+move