GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

PS Move+Heavy rain pytanko

04.09.2010
14:00
[1]

FIREBLAST [ Pretorianin ]

PS Move+Heavy rain pytanko

Siemka.Mam pytanie odnośnie Heavy rain oto one.Jakie kontrolery będą potrzebne do grania w edycje move? Czy 2x PS move czy Ps move+navigation czy jak inaczej?

04.09.2010
14:20
smile
[2]

TURIN9 [ Generaďż˝ ]

na filmach bylo widac jak gra sie navigation+move

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.